Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

От 2 часа и аз имам темпомат, благодарение на колегата и неговите колеги в сервиза. Много добра работа, минах вече 150 км с голям кеф :) Много бързо и точно работят. Изчистиха ми и грешките в компютъра. Препоръчвам !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей ,колега и аз имам проблем с темпомата ,колата е А4 Б7 2007 ,мотора е BPW   .Какво мога сам да проверя,къде  да проверя за прекъснати студени споики. Ако ме насочиш ще ти бъда благодарен.От Шумен съм и бих дошъл при теб, но малко съм зле със свободното време.Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ,колега и аз имам проблем с темпомата ,колата е А4 Б7 2007 ,мотора е BPW   .Какво мога сам да проверя,къде  да проверя за прекъснати студени споики. Ако ме насочиш ще ти бъда благодарен.От Шумен съм и бих дошъл при теб, но малко съм зле със свободното време.Поздрави !

сам можеш да смениш стоп машинките. при теб няма спойки и други работи. закачи я на ваг ком и ще се разбере какво точно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сам можеш да смениш стоп машинките. при теб няма спойки и други работи. закачи я на ваг ком и ще се разбере какво точно е.

Благодаря ти за съвета, а може ли да ми кажеш къде се намират стоп машинките .Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка благодарности за перфектната работа днес .Препоръчвам на всички колеги имащи възможност да те посетят да не отлагат.Удоволствието от управлението на автопилот е страхотно.Поздрави от Бургас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нямах много време да прочета всичко и извинявай, но ще те питам за колицата ми. Тя е Ауди А4 , 8Е, 1,9 ТДИ, 131 кс, 2003г. с двигател AWX. Колко ще ми излезе. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи от мозула на волана. лостчето в магазина струва 85 лв. монтажа с изрязването на кората е 50 лв.

ако трябва и модул, то той се търси по моргите като цената му е около 100-150 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей "колега". :-)

Имам Пасат 5, 2000 г., 30V, 2.8 бензин на газ (Ланди Ренцо), два въпроса:

 - можеш ли да монтираш темпомат на този автомобил?

 - ако може, каква е крайната цена (комплект лост + кабели и монтаж)?

Предварително ти благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,може ли да се постави темпомат на Ауди А4 Б6 1.9ТДИ 2003г с код на двигателя AWX?И ако си купя лостчето,ще трябва ли и някакви кабели да връзвате или само ще го активирате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата с пасата ако е с електронна газ то цената е 40 лв монтаж и 45лв лостче.

а колегата с аудито освен лоста може да иска и модул и също и окабеляване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата с пасата ако е с електронна газ то цената е 40 лв монтаж и 45лв лостче.

а колегата с аудито освен лоста може да иска и модул и също и окабеляване.Кажи кога

ОК, кажи кога мога да дойда, за да монтираш - говоря за почивен ден?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

работим всеки ден без Неделя. в Събота работим от 09.00 до 16.00

тел за връзка 0898364628  звънни да кажеш кога ти е удобно и ще го направим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

40 лева монтаж, 85 лостче и ако модула на волана не потдържа темпомат то още 100-150 лв за модул от някоя морга.

Затова трябва първо да се провери модула и ако е нужно да си го намериш от някаде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

40 лева монтаж, 85 лостче и ако модула на волана не потдържа темпомат то още 100-150 лв за модул от някоя морга.

Затова трябва първо да се провери модула и ако е нужно да си го намериш от някаде

Да ти изпратя шаси или трябва на място?По принцип съм с мулти волан,ако има значение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом си с мултиволан, значи става при теб. модула ти е най високо ниво и потдържа темпомат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да изглежда глупва въпростът ми, но при мен ситуацията е следната:
В последствие разбрах, че имам всичко (с жило на газта съм, колата е Audi A4 B5, 1.8Т от 1997-ма бензин, мотор - АЕБ) ето и снимка:

post-48336-0-08316700-1404589094_thumb.j

При натискане на бутона за поддържане на скоростта, няма никакъв ефект. Предполагах, че при мен проблема може да е електрически (свалях модула под жабката, никакви проблеми не забелязах при него (конкретно говоря за студени спойки)).С мултицед проверих, че при натискане на педалите ми отчита 12v, а в стандартно положение 0v (в букварите пише, че уш си е в норма). НО за помпата нямам и най-малка представа дали функционира и затова не мога да я проверя.

В общи линии това ми е положението. Един вид, като "профилактика" на тази система, при теб колко ще ми излезе?
Успех с начинанието и честито на останалите колеги, за новите придобивки!
^_^

Редактирано от ikan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колеги как да разбера електронно или с жило се подава гаста ако олеждам автомобил за закупуване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...