Jump to content

Мнение за конкретни обяви А4 Б6


Recommended Posts

Здравейте колеги ,

Моля за мнение за конкретни обяви , ако някой случайно ги е гледал може и преки впечатления да сподели . Общо взето съм се насочил към бензин , задължително Quattro , бюджета ми за Б6 е 7500 . Оглеждам се и за Б7 , но там вече не ми се рискува с 2.0тди - за Б7 бюджета е 9000 и нямам проблем с дизела при този модел и Quattro-то не е задължително .

 

А4 Б6 : http://www.mobile.bg/11438707623901365

http://www.mobile.bg/11442682434436141

http://www.mobile.bg/11441387256518197

http://www.cars.bg/c1351430

 

А4 Б7 :    http://www.mobile.bg/11439804866952173

http://www.mobile.bg/11436288952961707

 

Благодаря на всеки , който се включи в темата !

Редактирано от Riverdalee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б7-ците и двете са на тънкана направо,като 2.5TDI-то е минало покрай S-line.

С тея мотори/2.5TDI и 2.7TDI/,автоматичните кутии нямат много живот спрямо въртящият момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да ви кажа колеги , наплаших се много с писанията и четенето за 2.0tdi . Има хубави оферти в момента , но вече сякаш не ми се рискува ..... А какво мислите за другите , за Б6-ците ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво си се наплашил от 2.0тди, но тази втората с 2.5тди трябва в пъти повече да те плаши.

Отделно за читава Б7 с този бюджет мисля и сам ти е ясно че няма как да стане. Насочи се към Б6, за да можеш да вземеш нещо в добро състояние. Отделно по отношение на 2.0тди, моторите са няколко, огледай се за 8-клапановия.

Аз с този бюджет бих търсил Б6 - 1.9тди(131hp) - куатро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9000 имам за даване , но не и за Б6 ... ако ще е Б6 ще е бензин , 1.9tdi не искам , пък било и куатро . Благодаря за съвета , продължавам да се оглеждам , а 8 клапановия мотор с какъв код е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата Б6-ца изглежда много хубава. Има бая екстри и цената не е зле. Незнам обаче за обслужване после какви са цифрите за 3.0. Между другото описанието на мойта, като я купувах беше почти 1:1 с това на тая. Незнам кой е първоизточника, но по бая обяви съм го виждал. Явно е някакво вървежно сред джамбазите :)

Редактирано от kosio85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всичките най си заслужава тази с ръчната скоростна кутия 1.8Т мани ги тия автоматици,създават само ядове и проблеми и са скъпи за за ремонти ако се прецека нещо по тях./това за автоматичните скоростни кутий си е мое мнение не искам да те ангажирвам с това мнение/ но тук ще започнат сега да пишат и доста хора как автоматиците са супер и т.н.не искам да ти развалям темата и да влизаме в излишни спорове.На твое място ще си търся ръчка,а за запазено и читаво Ауди/В7 както са казали колегите париците са малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9500 е тавана за Б7 , а оферти до тези пари има колкото искаш - все пак гледам до 10 000лв. - нали и някаква договорка ще има .Не знам обаче колко са читави , повечето са нов внос , а там е късмет . Нямам нищо против автоматик - карах цяло лято автомат и бих си карал с кеф отново и за постоянно . Единствените условия са бензин и куатро за Б6 до 7500-8000лв. , а за Б7 нямам претенции и 9500лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дето ги гледаш в мобиле за 9000-1000лв не струват. Просто и в Немция няма такава цена, камо ли тук.

Читавите поне 12к и нагоре, аз също гледам. Видях една две и се отказах за сега да си сменям колата.

Ето ти една Б7-ца, дето мяза на кола и я продава колега от форума, но и парите са и пари.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=174587


Това е линка със снимките й: https://drive.google.com/folderview?id=0B7E2O_kE2jBwfm9acGVQLVFkMjIwUGlyckE4VFliM25mdHhiWU9rVXMyeExHSFVObmtTVXM&usp=drive_web

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци , честно казано съм се насочил и аз към Б6 и то по-конкретно към колата от последния линк - сивото Б6 3.0 . Все пак ми се иска обаче Б7 - по-хубава , съвременна и красива визия има , а и все си мисля ,че 9500лв. не са малко пари за кола 2005г. Ще ме извинявате ама все си мисля , че може да се намери добър екземпляр за тези пари . Търсенето ще да е до края на октомври ....до тогава не купя ли кола , няма да сменям А3-то поне до другата есен .
 

Редактирано от Riverdalee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9500лв. според мен също са малко за B7 освен може би нов внос с незнаен проблем, която много бързо ще стане 12.

 

Ако завишиш бюджета с 1000лв. мога да предложа конкретна на мой близък приятел, реална 2006г. на истински километри (около 250хил), авант, 6 скорости, черна с добро оборудване като подгряване на седалките, мулти волан, цветен FIS, лайт пакет, парктроник, два комплекта гуми, регистрирана в София преди около 3 години и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах и аз търся кола и мене ако ме питаш 10г кола не трябва да е повече от 4000-5000лв па ко ще и да е ауди.Да ама не, реалността е друга. И тези евтините не струват, отиди на няколко обяви и сам ще се обедиш, няма смисъл всяко второ мнение да ти опява, че парите са малко за Б7. Виж някой 10г Фиат и пари ще ти останат :) (това е шега)

Често влизам в спорове с познати.... хора твърдят лекомислено че цените на автомобилите падали.... да ама не...

За пример 1999-2000г, когато купувах първата си кола 8-9годишно ауди 80 струваше около 4000лв, ай сега някой да ми сметне колко струва 8г ауди в наши дни. Отделно това което се предлага в момента на ниските нива на цените са рядко срещани кочини, дето наистина им е взет акъла. Понеже карам доста запазена б5-ца, като мина през няколко обяви и видя нещо с 6-7г по-ново, но в пъти по-зле и се отказвам просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май вече съм на 100% сигурен кое ще отида да огледам сериозно и евентуално на 95% ако няма изненади ще взема . Последната Б6-ца от първия ми пост , сивата , какво мислите за нея ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз мисля, че първата е в пъти по-запазена и има един огроооомен плюс - карана е в Швейцария. Казвам ти от опита ми с моята и от посещенията ми в страната, че там колите се поддържат доста сериозно и са много читави, за пътищата няма изобщо да споменавам, че са лак. Тази последната, като гледам ФИС-а е на италиански - карана в Италия, след това в БГ - потресаващо гадна комбинация. Каквото и да си говорим, колкото и да е поддържана една кола, карана в БГ, заради прекрасните ни пътища тя никога не е като внесена отвън. Мойта като я взех вътре нищо не потракваше, поскърцваше (разбирай пластмаси и др.). Сега след почти две години пак не е зле, но определно чувам някакви такива дразнещи звуци. Отделно аз лично не бих си купил кола с газов инжекцион, слаган незнайно къде. Като гледам не е висок клас Романо, съдейки по нивомера, който се вижда на снимките, но може и да бъркам. Много ме съмнявам да е обслужена и някой да тръгне да я продава. Ако има документи, за да го докаже съм съгласен, но ме съмнява. Щом има каско до 24.09.2016, нищо чудно да е внесена току що, като се има впредвид, че човека, дори езика не е сменил от италиански. Е може и да говори италиански :D. Ако е внесена скоро и обслужена със всичките екстри, които са изредени, то тогава продажбата става още по-съмнителна. Нищо не ти пречи да ги видиш на живо колите, защото на снимки е едно, а на живо съвсем друго и задължително преглед в сервиз ;)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9500лв. според мен също са малко за B7 освен може би нов внос с незнаен проблем, която много бързо ще стане 12.

 

Ако завишиш бюджета с 1000лв. мога да предложа конкретна на мой близък приятел, реална 2006г. на истински километри (около 250хил), авант, 6 скорости, черна с добро оборудване като подгряване на седалките, мулти волан, цветен FIS, лайт пакет, парктроник, два комплекта гуми, регистрирана в София преди около 3 години и т.н.

Колега с какъв двигател е колата, че ми стана интересно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0tdi BPW.

Както казва колегата по-горе - човек като се разходи по обявите, а не само по снимки, тогава си изгражда представа кое си заслужава и кое не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0tdi BPW.

Както казва колегата по-горе - човек като се разходи по обявите, а не само по снимки, тогава си изгражда представа кое си заслужава и кое не.

Да беше казал 1,8t можеше да се замисля за upgrade до Б7 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя мотор го има до 2004г, тоест в купето на Б6. В купето на Б7 аз не съм виждал, покажете една, може пък да бъркам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...