Jump to content

ШЕСТВИЕ на Ауди Клуб България


RED-AUDI

Recommended Posts

Момчета и момичета,

всеки един от нас е намерил парченце виртуален уют на този адрес в безмерната мрежа. Всеки един от нас е оставил свое ценно време тук, написал е своите постове, прочел е стотици други, открил е нови приятели.

Сигурна съм, че сте съгласни, че това малко уютно парченце от българските форуми е местенце, което е концентрирало това, което ни липсва в реалния живот.

Винаги съм си мислела, че в няколкогодишната история на форума, предимно намираме поводи да се радваме, да се поздравяваме за нови придобивки, весели празници и най-различни щастливи моменти от живота на всеки от нас.

За съжаление дойде и лошото ... това, за което всеки тайничко се моли чрез своята вяра, да не му се случва. Дойде време китното ни форумче да разкрие своите виртуални юзъри в друга светлина - като хора, готови да подадат ръка, да се лишат в това трудно време от средства, време и внимание за близките си в името на един детски живот.

Няма по-лошо нещо на света от това родител да погребе своето дете.

Само по-голям ужас от това е да погребеш единственото си дете.

Сигурна съм, че тези думи ще бъдат усетени и от всички вас, които все още не сте прегърнали собствените си рожби.

И когато родителите на онази китна, жизнерадостна и супер лъчезарна Усмивчица, грееща от снимките на Биби, са видяли в нея сянката на смъртта, на коварната болест и на не особено адекватната лекарска упоритост, вярвам...светът за тях почти е свършил...

Можем само да се опитаме някак да погадаем какво е усещането да знаеш, че онази гадна болест лека полека отнема твоето дете ...

Можем обаче и друго.

Нашите усилия, нашето единство, екипност...сборът от десетките вирутални приятели да подадат своята Голямa реална ръка в борбата с болестта на Биби.

Мисля, че е време онези четири вплетени кръгчета да илюстрират нашата обща воля, че е време да покажем, че можем да бъдем много и да бъдем заедно пред всички останали наши приятели, познати и непознати И ДА НАПРАВИМ НЕЩО срещу гадния рак, който съсипва онова детско телце със супер лъчезарната Усмивка.

Ще се борим срещу рака, ще се борим и срещу смотаната бюрокрация, която по не по-безволева безхаберност оставя цветът и бъдещето на България да си отива без време, защото няма ПАРИ. Тъжно ми е, че трябва да се обединим за едни гадни ПАРИ, които предвещават успех над болестта. Комерсиално е. Гадно е, че от едни смотани бележки с някакъв номинал зависи животът на едно Българче.

А то не е просто слънчево детенце, то освен всичко е рожбичката на един от нас... на един от всички ни, който е редом с нас денем, нощем, за лафче или за акъл...

Без да подозирам, разбрах днес, че това е първото официално ИСТИНСКО събитие, което ще се случи на Ауди Клуб България.

От мен, от Теб, от всички ни зависи то да бъде Събитие, с което да се гордеем и след години, че сме постигнали нещо МНОГО ГОЛЯМО - да удължим с дълги години онази слънчева Усмивка да озарява нашата земя, земята на нашите деди, зямата и на нашите деца.

Събираме се в 10:30 на НИМ на 21.11.2010 г., неделя и всеки дошъл ще даде сили и своя принос да се гордеем със себе си.

И ТРЪГВАМЕ НА ПОХОД СРЕЩУ ГАДНАТА БОЛЕСТ .

ДА Я ПРЕБОРИМ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 577
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:rolleyes: Поклон за начинанието !

А медийна подкрепа очаква ли се ?

Може ли малко подробности по организацията и програмата ?

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маркус Аурелиус - се грижи в момента цялата журналистическа гилдия да бъде информирана за събитието.

Имаме официално писмо, което и към монета се разпраща до електронни, ефирни и печатни медии.

От утре започваме да търсим връзка с тях и да уговорим тяхното присъствие на място.

Относно програмата, към този момент ни ЛИПСВА медийната интрига. Според мен е малко банално 20 човека с колите си да се изправят пред 30 журналисти примерно и да има призив "дайте да дадем".

Идеите са :

- да влезат в кордона максимум коли, а ако случайно има и още желаещи, ще се включат в съпорт. НАй-вероятно ще изключат светофарите ,докато преминаваме.

- Ще сложим странично плакати на аудитата в шествието, които в момента отново МАРКУС АУРЕЛИУС подготвя и урежда за печат.

- Идеята ми е - на жълтите павета да паркираме така, че върху емблемата отпред да залепим по 1 буква, отпечатана на А4 формат, така че съобщението ДМС БИЛЯНА 17777 и картинка на мобилен телефон, да бъде разхвърляни по толкова коли, колкото са буквите.... Това с цел да вплетем идеите за единство и желание да помогнем на Биби.

Ако имате още идеи - не ни щадете! Към този етап ни липсва Колоритът, който ще направи новината, но съм сигурна, че имаме време да го избистрим и осъществим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми много се трогна от историята на това дете и обеща да разкаже на негови приятели от бътъвъ и институциите пък дано върже дикиш :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако уведомим BTV, по някакъв начин да пуснат рекламна кампания

За момента няма пробиване в НОВА ТВ - направо е невъзможно да се свържем с тях, пробвахме всички официални начини.

В бТВ утре ще разберем какво е положението.

Рекламна кампания - незнам, стига даже да отпуснат 5 минути ефир в някой от оставащите 2 сутрешни блока.

Другия въпрос само Аудита ли ще има или може да повикаме и други хора

Бих обсъдила този въпрос със СДВР и поне 1-2 журналисти... Въпросите по този повод са повече от 1.

Факт е обаче, че можем да направим сборен пункт на големия паркинг на жълтите павета - там да се съберем повече хора и да покажем по-голяма съпричасност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия въпрос само Аудита ли ще има или може да повикаме и други хора

:rolleyes: Аз пуснах резюме от темата в мицубиши форума и се надявам колегите там също да подкрепят каузата с присъствие.

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото мога да броя и към момента - 21 коли, които са казали че са 100% присъстващи и още 6 коли на статус може би. С други думи - малко сме....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще бъдат информирани лично.

А може и тази вечер да се пусне там тема с линк към нашата тема ..

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както написах и в другата тема, прибирам се в БГ в събота вечер и на 1000% съм с вас. Сега говорих и с моята по-добра половинка, която също ще се включи. Ако нямате нищо против, приятели от форумите на Alfa Romeo и Opel също са готови да се присъединят към нас в неделя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що пуснах тема във форума на CLUB FORD BULGARIA

Редактирано от KCV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както написах и в другата тема, прибирам се в БГ в събота вечер и на 1000% съм с вас. Сега говорих и с моята по-добра половинка, която също ще се включи. Ако нямате нищо против, приятели от форумите на Alfa Romeo и Opel също са готови да се присъединят към нас в неделя

Всички готови да мопогнат без значение от къде са ,са добре дошли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...