Jump to content

Повдигане на обяви в Купува / Продава


Recommended Posts

Бутона трябва да е там, независимо дали е ползван или , ако е ползван е само неактивен.

Само да не би потребителя да е със мобилния скин, защото там бутони няма

Адрес на коментара
  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз виждам бутона също.

Тествах 1 ден при мен и нямаше проблем.

Адаша е прав, при мобилната версия няма такъв бутон

Адрес на коментара

Абе явно е малоумна е цялата тази работа..... дописах правилата за всеки един подфорум отделно. Никакъв резултат. Направих го в ГОЛЯМ РАЗМЕР точно това правило. Нулев ефект!!! :huh:

Трия ъпове като луд, те пак "ЪП"-ват.... въобще не вдяват!

Предлагам да пробваме още известно време и ако продължава да НЕ става да започваме директно да им скриваме (трием) темите докато не се усетят. Знам ли!?!

Модераторите - бутнете едно рамо, че е егати зора! :zustimm:

Адрес на коментара

Ще се научат, споко.

Ти искаш всичко за един ден да стане.

Хората дето ъпват едва ли четат в тази част на форума, или пък какво пише отгоре.

Адрес на коментара

Тц, това точно гледах вчера. Мога да изпратя масов емайл, но не и съобщение.

Рестрикции ще има. Просто не искаме да ги мачкаме от самото начало.

Адрес на коментара

Да много е добре ,но когато имаш промяна в обявата не върши работа,подвеждаш хората да търсят неща които са продадени или да качиш нови снимки.

Адрес на коментара

Тц, това точно гледах вчера. Мога да изпратя масов емайл, но не и съобщение.

Ако много държиш да е ЛС ще намерим вариант, но ще отнеме време за инсталация и тест.

Адрес на коментара

Не, няма нужда. И без това ще го използваме един-два пъти като функция... Аз им пращам по едно лично. Започват да се учат лека-полека.

Да много е добре ,но когато имаш промяна в обявата не върши работа,подвеждаш хората да търсят неща които са продадени или да качиш нови снимки.

Абсолютно нищо подвеждащо не виждам. Пускаш си обявата и я държиш напълно чиста като използваш новата система за повдигане на темата. Ако имаш нужда от корекция на цена, добавка на снимки и ли коментар по обявата - просто публикуваш ново мнение, като не забравиш да го броиш за "ъп" и готово!

Адрес на коментара

просто публикуваш ново мнение, като не забравиш да го броиш за "ъп" и готово!

Ако има една или две обяви, ОК може и да не забрави. Проблем става ако са няколко в които си продава части от колата... и така в няколко теми продава по няколко части. Та в този ред на мисли, не е ли време вече да се ограничи броя на обявите в раздела за части и други?

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара

...Пускаш си обявата и я държиш напълно чиста като използваш новата система за повдигане на темата. Ако имаш нужда от корекция на цена, добавка на снимки и ли коментар по обявата - просто публикуваш ново мнение, като не забравиш да го броиш за "ъп" и готово!

В този ред на мисли, не е ли по-добре да може да се редактират обявите и да няма възможност за постове в темите? Така при корекция на цена или наличност ще се пипа в самата тема, ще се повдига с бутона и няма да се спами излишно и да стават по ненамсиколкосотин страници. Ще стане по-прегледно и по-лесно за контролиране, предполагам. За кореспонденция има лични, за благодарности има изрична тема. При текущото положение при положение, че има възможност все ще има неразбрали или неискащи да се съобразяват с правилата, оттам и необходимост от постоянен контрол.

Говоря само за раздел Купува/Продава.

Адрес на коментара

В този ред на мисли, не е ли по-добре да може да се редактират обявите и да няма възможност за постове в темите? Така при корекция на цена или наличност ще се пипа в самата тема, ще се повдига с бутона и няма да се спами излишно и да стават по ненамсиколкосотин страници. Ще стане по-прегледно и по-лесно за контролиране, предполагам. За кореспонденция има лични, за благодарности има изрична тема. При текущото положение при положение, че има възможност все ще има неразбрали или неискащи да се съобразяват с правилата, оттам и необходимост от постоянен контрол.

Говоря само за раздел Купува/Продава.

Преди време, бе казано че няма как това да се случва само в Купува/Продава а влиза в сила за целия форум. Причините, които бяха изтъкнати са резонни. Разрови се в темите по-долу и ще разбереш.

пп: вменете в длъжност на някой, който да следи за спазване на правилата само в Купува/Продава

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара

В този ред на мисли, не е ли по-добре да може да се редактират обявите и да няма възможност за постове в темите?

То хубаво, ама все пак сме форум - хората питат, продавача отговаря, после някой друг може да има същия въпрос...

Редактирано от nmm
Адрес на коментара

Форум сме, но Купува/Продава не мисля че е място за дискусии. При въпроси към продавача може да се ползват оставените контакти или лични. Ако има често срещан въпрос, то продавача може да го отрази в последваща промяна на темата (при предложения модел). Така продавача сам ще попълни всичката необходима информация само в първия пост. Ако нещо не бъде забранено софтурно, все ще се намери начин за заобикаляне на правилата. Отговор на въпрос в темата смята ли се за нерегламентирано повдигане? Какво пречи да се пусне обява с частично невярно съдържание (невинна грешка че се продава на части ауди 80 C6, примерно), което да провокира ненужни коментари в темата и така същата да бъде регламентирано апвана от разбирачите, както и отговорите на продавача към тях? Или същото но с неизчерпателна информация и последващи доуточняващи въпроси? Идеята ми е, че при една адекватно написана обява не би следвало да има последващи въпроси в темата. Никому не са нужни коментари от рода - "100 лв са му много на това - давам ти 20 и го вземам веднага.". Естествно това си има и друга страна, като например да се продава нещо втора ръка на цена по-скъпа от ново от магазина и корективите няма да могат да се намесват...

Другият начин Влади вече го спомена - за 4 части от една кола се пускат 5 отделни теми и се повдига всяка една от тях всеки ден, а в подписа на продавача има линкове към всички останали теми.

Горното са само примерни сценарии и нямам предвид конкретни продавачи (или иначе казано всяка прилика с действителни обяви е абсолютно случайна).

Но пък от друга страна вече ми се обърна внимание, че такова нещо е невъзможно да се реализира за конкретен подфорум, при което остава варианта със зоркото дебнене за спазване на процедурните ограничения. :hilezh:

Поздрави

Адрес на коментара

Напълно съм съгласен с написаното от nicoldy. От 2 дни зорко проверявам ВСЯКА една тема във ВСИЧКИ подфорума от "Купува/Продава". Някои от които директно бяха изтрити поради непопълнени задължителни данни като например телефон за обратна връзка. Съжалявам за което. Пускам по едно лично почти на всички, които все още не са обърнали внимание на новата система и се надявам съвсем скоро и останалите потребители "да влезнат в час".

Както и да го гледам си мисля, че ни е нужен един човек за модератор, който поне два пъти на ден да преглежда всички нови и ъп-нати теми дали отговарят на правилата или не. Явно не може да се разчита само на добросъвестни продавачи и потребители.

В интерес на истината в момента се разисква въпросът да се взимат пари от хора, които профитират от неща, които продават във форума. Не сме избистрили все още по какъв начин ще определим кой попада в тази графа и кой не, а и какво бихме изисквали като "такса", но нищо чудно това да стане реалност.

Адрес на коментара

Конкретен въпрос - двадесет и четирите часа от кога стартират? От последното мнение в темата, независимо дали е на автора или друг потребител или само от това на автора и?

Адрес на коментара

Понеже знам за новия бутон "повдигни темата" и реших да ЪП-на обявата си,се наложи да го търся.Не е ли по добре да е под последното мнение в темата а не най-горе.

Адрес на коментара

Аз имам питане - ОК бутона е супер - защо обаче чуждите коментари заместват повдигането?

Демек какво ме интересува коментара на някой, освен това че всъщност ме лишава от това да си повдигна темата в интервал 24 часа от моето предно мнение?

Мисля че повдигането и чуждите мнения не трябва да са обвързани.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...