Jump to content

Повдигане на обяви в Купува / Продава


Recommended Posts

Здравейте,

инсталиран е модул, който позволява повдигането/BUMP на тема.

Може да се използва веднъж в рамките на 24 часа.

Активен е само в Купува / Продава и техните подфоруми.

37d5bb9b605375c4.png

post-3-0-55154900-1302779215_thumb.png

Адрес на коментара
  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Позволих си да променя и текста за правилата отнасящ се за всички подфоруми на "Купува/Продава".

Благодаря за положения труд на всички включили се в тази модификация!!!! :dance::respekt:

Адрес на коментара

Позволих си да променя и текста за правилата отнасящ се за всички подфоруми на "Купува/Продава".

Благодаря за положения труд на всички включили се в тази модификация!!!! :) :)

Ти хубаво си едитнал текста.Модула е повече от прекрасен.Забеляза ли някой да спазва написаното? Как ще се следят правилата, или ще е както до сега т.е. НИКАК ?

Адрес на коментара

Ще се се следи от зоркото око да модератор, дали някой умишлено си ъп - ва темата в период по - малък от определения и готово. За мен лично добавката е едно от най - добрите решения, вземани до момента. Още веднъж адмирации, към тези, които са работили над нея :hilezh:

Сега ако се поработи и върху броя на обявите от един потребител, няма да е никак зле :)

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара

Ще се се следи от зоркото око да модератор, дали някой умишлено си ъп - ва темата в период по - малък от определения и готово. За мен лично добавката е едно от най - добрите решения, вземани до момента. Още веднъж адмирации, към тези, които са работили над нея :hilezh:

Сега ако се поработи и върху броя на обявите от един потребител, няма да е никак зле :)

И ти ли не сФана какво написах. Решението е перфектно ако се изпълнява. Иначе нали се сещаш че днес мога да си дигна темата най-малко 2 пъти. Веднъж с "повдигане" чрез бутона и веднъж с up... Ако няма регулаторен орган, който да работи, това е безсмислено !!!

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара

Ако не бях схванал, нямаше да я има леката ирония в началото на предното ми мнение, Владко ;) Всяко нещо с времето си... be patient :hilezh:

Аз питах, защото съм сериозен на моменти а и темата го изисква.

Адрес на коментара

Веднъж с "повдигане" чрез бутона и веднъж с up...

"Ръчният ЪП" е забранен и ще бъде санкциониран с цялата строгост на форумните правила :hilezh:

Адрес на коментара

Имам процедурно предложение.

Има ли вариант бутона да се появи в долната част на темата?

Като цяло идеята е добра и беше време да стане реалност но за да "повдигнеш" темата и си в края на нея е нужно да скролираш до горе.

Или пък най-малкото не се вижда в края на темата при бързия отговор и така потребителя пак си пише ъп.

Адрес на коментара

Ем, затрих едно мнение там по погрешка. Линкът е към обява където автора на темата се чуди защо му го няма този бутон, а явно не го е използвал.

Да добавя, че аз му ъпнах темата посредством бутона, което май ще се окаже заблуда в този един момент.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...