Jump to content

Повдигане на обяви в Купува / Продава


Recommended Posts

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами може да си имат разработени маркетингови стратегии <_< Повдигане в точно определено време от деня, когато се очаква да се види от най-много потребители. В един момент се явява питанка в неподходящо време и така в искания час темата е пропаднала безвъзвратно. Сигурно и отговорите на въпросите в темите могат да се случват след 24 часа...

Както става неактивен бутона за подкачване, не може ли да се деактивира е бутона "Post" в Купува/Продава, ако не е настъпил интервала от 24 часа?

Адрес на коментара

Хора, това тук е форум, чиято ПОСЛЕДНА функция е да играе ролята на мобиле.бг, карс.бг или друг подобен сайт! Който желае си плаща обява и седи винаги закована горе, а на когото хич не му изнася въобще и не публикува нищо тук. Толкова е просто!

Адрес на коментара

Визи, ще ме прощаваш, ама аз най-малко искам форум да се превръща в мобиле.бг - поне ми се струва че мнението ти е насочено към моето.

Нарушение на форумните правила са безсмислените коментари в обяви. Поради простата причина, че са чист спам.

Нямам никаква маркетингова стратегия - имах две обяви, които повдигам според правиалта на форума ВИНАГИ. Просто нямам нужда от спам в обявата си - което е нарушаване на правилата - и нямам нужда да издирвам обявите си из форума, поради това, че някой е оспамил едната.

Та повдигането на обявата е ясно, че е работа на този, който я е пуснал. Просто спама в една обява, не мисля че е по-различен от спама, в който и да е друг под форум.

Не съм искал да се заяждам с някой или да създавам главоболия, просто реших по правиалта на форума да пиша, в определената за това тема.

ПС Бутона има забавяне, което не е болка за умиране - няколко минути са - просто го забелязах снощи, ако искате мога и скрийн шотче да ви закача.

Редактирано от Милослав
Адрес на коментара
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Аз пак да повдигна въпроса не може ли да се постави ограничение на броя активни обяви??

Има го в другите автофоруми. За мен над 5-7 е много и си е формичка на спам. :hilezh:

Адрес на коментара

Я за няколко дни/седмици/месеца как са се извъртяли нещата.

пп: да си призная честно, голям панаир си спретвате тук :rolleyes:

Ти с тоя ремонт дет си го хванал не можеш да земеш участие в панаирното шествие :)

Пп Не знам пък от кво толкова са недоволни...лично за мене раздела Купува/Продава и по специално ъп-ването си е страхотно независимо дали мнение на потребител се счита за ъп или не...на които му трябва дадено нещо за купуване или продаване влиза и си търси конкретното нещо,без значение дали е на първа или последна страница..Разглеждането на дадената тема не ви гарантира продажба или покупка,така че по къвто и начин да става ъп-ването е достатъчно.Хубаво е че е и на 24ч.,което гарантирано носи постоянно обвновяване на темите в различно време от денонощието :D

Адрес на коментара
  • 3 weeks later...

Извинявам се ако с предния си пост съм обидил някой. Съвсем съм нямал за цел да се случи туй нЯщо но за съжаление така се случват нещата по някога. Да минем конкретно на въпроса, който инспирира и този пост! Защо бе скрит предходния? Едно ЛС щеше да спести и този ми пост. Каква е тази избирателна цензора? Кое правило наруших, ако може да се прикрепи цитат от буквата на светия закон, който така неволно дръзнах да наруша ... амин :respekt:

Отговора на питанките ми нека ако е възможно да пристигнат на ЛС. Не държа на публичност!!

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара

616119.jpg

Ако още веднъж само ЪП-неш темата си по този "тарикатски" начин директно ти я трия. Имаш бутон "ПОВДИГНИ ТЕМАТА" - използвай го по предназначение и не игнорирай съветите на другите модератори.

Младежа вече действа по - радикално :steinigung:

Адрес на коментара

Извинявам се ако с предния си пост съм обидил някой. Съвсем съм нямал за цел да се случи туй нЯщо но за съжаление така се случват нещата по някога. Да минем конкретно на въпроса, който инспирира и този пост! Защо бе скрит предходния? Едно ЛС щеше да спести и този ми пост. Каква е тази избирателна цензора? Кое правило наруших, ако може да се прикрепи цитат от буквата на светия закон, който така неволно дръзнах да наруша ... амин :respekt:

Отговора на питанките ми нека ако е възможно да пристигнат на ЛС. Не държа на публичност!!

:gruebel:

Адрес на коментара
  • 2 weeks later...

Избирателната "цензора" е всъщност решение на избраните модератори. Щом те така са решили за нужно значи е имало причина. Всеки един потребител може да изрази конкретно възмущение чрез пускане на доклад.

Ако държиш пусни линк към темата където ти е било изтрито мнението за да го разгледаме конкретно и да преценим на ново дали всъщност си сгрешил с нещо.

Адрес на коментара

Държа да ми прочетеш повторно поста и по възможност не само "Извинявам се ако" а всичко от първото изречение поне :gruebel:

пп: всъщност ми е все тая, затривай ми всички постове/теми и прочие тъпотии че аман от тесногръди.... да не конкретизирам че ще има засегнати

едитче: не ми извъртай поста в явно заяждане, щото мерите с различен аршин :gruebel:

Адрес на коментара
  • 4 weeks later...

Здравейте,

инсталиран е модул, който позволява повдигането/BUMP на тема.

Може да се използва веднъж в рамките на 24 часа.

Активен е само в Купува / Продава и техните подфоруми.

37d5bb9b605375c4.png

много сори :С обаче аз нямам такъв бутон повдигни :С:С:С какво да правя

Адрес на коментара
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...