Jump to content

какъв газов инжекцион да избера за да съм доволен


Recommended Posts

Колеги здравейте,навих се най-накрая да сложа и аз газ макар че дълго време се дърпах,къде поради страх да не прецакам нещо по колата,къде от други причини но вече ме притисна сериозно бензиновата криза и не мога вече да издържам на тези цени....дано да помогнат стачките но малко е вероятно за съжаление.Доколкото виждам от предлаганите марки има предимно италиански,имам предвид от най-висок клас както ги водят...като ще е да е нещо добро и надеждно,нали (в порядъка на 1200 лв са ) : едната е FOBOS с Евро сонда TOMASETTO ,но нещо май чета по форумите че по сервизите било пълно с коли с такива модели монтирани инжекциони,и другата е BARDOLINI,LOVATO....за тях не знам,чувам че били добри.Освен италиански някъде предлагат и български,незнам какви са и до колко са са добри...С една дума съм объркан и незнам на кое да се спра. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 120
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Фобос и Бардолини са български ГИ не се лъжи :gruebel: Принципно вършат работа, аз карам тръца с бардолини и нямам проблеми. Важното е да са качествени монтажа и настройката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да български са, но стига да са монтирани кадърно са много добри (особено ФОБОСА)! С такъв съм нямам ядове засега работи си перфектно :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FOBOS 1 ИЛИ 2 /EASY GAS/ ЗА 4 ЦИЛИНДРОВ ДВИГАТЕЛ С МОНТАЖ И 1 Г. гаранция около 850 лв.По-високия клас са Ловато, но са и скъпички. И както каза колегата най-важното е кадърен монтаж и после добре настроен газов комп. За повече инфо ми пиши на л.с. или тел. 0894657222

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам предимно в тези сайтове : http://www.sofgas.com/ и http://www.eurogas-bg.net/.............някакви'>http://www.eurogas-bg.net/.............някакви впечетления има ли някой?

http://www.eurogas-bg.net/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,нали не сте щатни служители на Еврогаз и да им правите нарочно реклама :hilezh: ....в интерес на истината и аз се бях ориентирал към тях,само лошото е че май не може на изплащане при тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние в нашата фирма слагаме каргаз и бардолини. това са български, софийски на БСМ. каргаза е на 1040 лева с евро сонда БРЦ и 2 години гаранция или 50000 километра . от 5 години ги слагам и общо взето нямаме проблеми ако съм я настроил както трябва. това за пловдив

Редактирано от nikom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фобос е на светлинни години пред Бардолини, има 50 опции в повече и се настройва отлично към колата, скоро колеги монтираха такъв на S-класа 2009г,и работи перфектно. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фобос е на светлинни години пред Бардолини, има 50 опции в повече и се настройва отлично към колата, скоро колеги монтираха такъв на S-класа 2009г,и работи перфектно. :rolleyes:

колега кои са тези опции в повече от бардолинито които помагат за работата на газ и настройването??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз клиенти имам достатъчно, при мен монтажите не спират дори в най-лютата зима, а сега изнемогваме и неможем да поемем всички желаещи, така че приятелю JIMID никого не съм "лапал", всеки сам преценява в кой сервиз работят истински професионалисти и на кого да се довери.

Ако някой се интересува мога да изясня абсолютно детайлно всяка една разлика между Фобос и Бардолини, но само ако има интерес, иначе няма никакъв смисъл, всички професионалисти са наясно че сравняваме кон с кокошка.

Весели празници на всички ! :)

Редактирано от eurogas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз клиенти имам достатъчно, при мен монтажите не спират дори в най-лютата зима, а сега изнемогваме и неможем да поемем всички желаещи, така че приятелю JIMID никого не съм "лапал", всеки сам преценява в кой сервиз работят истински професионалисти и на кого да се довери.

Ако някой се интересува мога да изясня абсолютно детайлно всяка една разлика между Фобос и Бардолини, но само ако има интерес, иначе няма никакъв смисъл, всички професионалисти са наясно че сравняваме кон с кокошка.

Весели празници на всички ! B)

в случая не ставаше въпрос за Бардолини а за сравнение между Фобос и Ловато,БРЦ т.н Какво ти е мнението?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за кои модели на БРЦ и Ловато говориш, евтините им модели които са в ценовия клас на Фобос са бюджетни и доста орязани като софтуер и възможности, направени са предимно за пазари като нашия ( в Италия не се ползват), като се разчита на неукия клиент който ще ахне като види маркова уредба на прилична цена.

Колегите които работят с такива маркови бюджетни системи не са доволни от възможностите им, и ги ползват само за елементарни коли, хубавите маркови модели които си заслужават и имат качества са значително по-скъпи, затова самото име не е най-важно в сравнението, трябва да се гледа конкретния модела и възможностите му както и комплектовката към него.

Иначе като най-качествени в цял свят са признати BRC, Landi и Prins, Ловато никога на са имали конкурентен газов инжекцион. B)

Редактирано от eurogas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за кои модели на БРЦ и Ловато говориш, евтините им модели които са в ценовия клас на Фобос са бюджетни и доста орязани като софтуер и възможности, направени са предимно за пазари като нашия ( в Италия не се ползват), като се разчита на неукия клиент който ще ахне като види маркова уредба на прилична цена.

Колегите които работят с такива маркови бюджетни системи не са доволни от възможностите им, и ги ползват само за елементарни коли, хубавите маркови модели които си заслужават и имат качества са значително по-скъпи, затова самото име не е най-важно в сравнението, трябва да се гледа конкретния модела и възможностите му както и комплектовката към него.

Иначе като най-качествени в цял свят са признати BRC, Landi и Prins, Ловато никога на са имали конкурентен газов инжекцион. :eggface:

Нямам представа кой ценови клас имаш предвид като бюджетен,може би наистина 1200 лв да са малко пари за страните извън България но за тук си е доволно скъпо-такава цена имам предвид и питането ми е мога ли да сложа нещо наистина добро за тия пари....доколкото виждам от сайта ви на такива цени се водят висок клас инжекциони,така ли е? Нямам нищо против Фобос,искам да съм доволен и да нямам грижи при експлоатацията за в бъдеще :dance: Какво би ми препоръчал за Ауди А4,Б6,2.0 бензин,2001 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 1година съм с Г.О. Фобус и съм доволен.Колата е А4 B5 quattro и ми харчи 13л. на гас градско и 9л. извън градско.Изпарителя е Италиански,компа,клапани,маркучи са Български.Инжекторите са пак някаква известна марка и не тракат много.Като цяло ГО е добро и нашите майстори му разбират.Монтажа е едно от най важните неща при избор на сервиз за Г.О.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива Аудита сме направили много, за мен Фобос е отлична уредба с гарантирана подръжка и сервиз във времето, има много богат софтуер с много опции ( повече от всяка друга система), настройва се отлично към всеки автомобил, използва бързи дюзи което също е важен момент, гаранцията която дава е най-голямата на нашия пазар, ако изберете и читав сервиз няма да имате никакви проблеми. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Kissman, не познавам никой с Фобос, но чета по форумите, че много ги хвалят. Аз съм с Bardolini монтиран при тези http://www.sofgas.com/ и съм много доволен. Вървежа е като на бензин, разхода - също. Колата е също A4 B6 но с 1.8Т. Мой приятел сложи същия инжекцион и на Пежо 307 пак в същия сервиз - и той е много доволен, поне за сега. Като си гледам колата, ако мога пак да избирам - пак същия инжекцион бих си сложил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...