Jump to content

Нови модератори! Нови правила!


Recommended Posts

Защото хората посещават форума не заради Ауди, а да поспамят.

Защото не правят проблем, че няма достатъчно полезни теми, а че са им скрити спам теми.

Защото не се оплакват, че има полезни теми, които трябва да се разчистят и пиннат, а че са получили 33% предупреждение, след като са обидили модератор безпричинно.

Ако това наистина го казваше радко щеше да е смешно.

Това за спаменето е така и затова толкова много хора го посещаваха/посещават. На фона на повечето останали форуми където е масата скука този форум беше по различен. Скоро ще разберем дали като стане като другите форуми ще е по добре.

А колкото до полезните теми те нямат общо с това дали има мас спам или по малко спам. Това си е до нагласата на човека дали ще си качи творенията или не.

Адрес на коментара

Понеже не си никак глупав, имаш енергия и желание, бих те помолил да влезеш във ФауВе форума и да го разгледаш за един час.

Организация (раздели, под- раздели), правила, съдържание, брой на потребителите.

Форума е слънце, лесно е да се ориентираш, правилата са не по- малко строги, потребителите са много и все пак спама е минимален.

Не е скучно изобщо и въпреки строгите правила, сърдитите са малко. И всички са наясно с идеята, която ги събира.

Адрес на коментара

А колкото до полезните теми те нямат общо с това дали има мас спам или по малко спам.

Е точно тук бъркаш... Маса истински фенове на марката напуснаха форума заради теб и тези като теб. Защото вече не виждаха тук Audi форум, а поредният teenproblems. Точно това се и ще се опитваме да променим!

Адрес на коментара

проблема не е , че има спам ,

а че полезното четиво липсва .

хубаво е да има спам .

и още по хубаво ще е ако има няколко души ,

които да правят интересни теми с техническа насоченост .

спамера няма такива технически знания .

те инженерите нямат знания и педагогически опит за да обяснят нещо което знаят ,

че някой спамер .

още повече , че много от информацията умишлено се крие .. от знаещите .

така че според мен не спама е проблем , а липсата на технически знания у повечето потребители които ползват форума .

как очаквате от един сладкар .. който кара ауди да вземе отношение по някой технически въпрос ?

той може да ви обясни как се прави торта , а не как се прави ауди , нали ?

тези които апелират за технически теми .. модератори било .. админи ..

да не блеят из спамерските теми .. а да вземат .. всеки да ъп-не поне една хубава тема на ден ..

ако ще и на 5 години да е темата ..

това може да отключи .. евентуааааално .. техническото мислене на някой .. който случайно е влязъл да си припомни нещо .. или да научи нещо за автомобилите

Адрес на коментара

Е точно тук бъркаш... Маса истински фенове на марката напуснаха форума заради теб и тези като теб. Защото вече не виждаха тук Audi форум, а поредният teenproblems. Точно това се и ще се опитваме да променим!

Аз откакто съм се регнал 2008 си пишат едни и същи хора с тук там включване на някой нов. Кажи коя е тая маса дето е изчезнала и не пише тук. Пък да не говорим за дефиницията на ауди фен. Това ако за теб е плащане на членския внос и там гледам са си същите хора. Ако е любов към колата и те не са се променили.

Вие можете, имам предвид модераторите да се опитат да намалят спама. Друго не виждам какво може да се промени от модераторите.

Адрес на коментара

Ако беше тук от 2005 та, по друг начин щеше да разсъждаваш. Ако поста ти беше в техническите раздели, да си в заслужена почивка.

васко каза, че аз съм ги изгонил. Явно колкото да се заяде.

С бан ли ще ме заплашваш ? Който не е на твоето мнение, бан за него ? Не ставай жалък, моля те.

Адрес на коментара

Не за това, че не си съгласен с мен, а че си с бан и го заобикаляш с друг акаунт. Така е по правилата, ако не си чел, да знаеш. Фактът, че пишеш все още е знак на добра воля.

Та кой е жалък не е ясно.

А Васил не се заяжда в случая.

Адрес на коментара

Не за това, че не си съгласен с мен, а че си с бан и го заобикаляш с друг акаунт. Така е по правилата, ако не си чел, да знаеш. Фактът, че пишеш все още е знак на добра воля.

Та кой е жалък не е ясно.

А Васил не се заяжда в случая.

Аха дойдохме си на думата.

След като всички истински членове са спрели да пишат преди да се регна, пак не разбрах как съм виновен за тяхното напускане според Васко. Това ако не е заяждане здраве му кажи.

Кое всъщност е непреходното в неговата личност, че го държим тук?

Питаш ли някого или просто си изразяваш мечтите ?

Вероятно стари, лоши навици?

Дали да не се избавим от тях? :hilezh:

Най добре, и после всички ще заживеете щастливо и никой няма да ви каже гък и т. н.

Дали ?

Адрес на коментара

Аха дойдохме си на думата.

Дойдохме си, да! Понеже пренебрежението към твоята брутална необоснованост на злоба към останалите и първичната ти комуникация с юзерите доведе до процъвтяването на юзери като Ачо и прочее най-злъчни натури.

4.4 Всеки опит за подминаване на временния БАН ще води до постоянен. Опит за подминаване на БАН включва нова регистрация, смяна на IP адреса, регистрация на нов мейл и други подобни.

Адрес на коментара

Дойдохме си, да! Понеже пренебрежението към твоята брутална необоснованост на злоба към останалите и първичната ти комуникация с юзерите доведе до процъвтяването на юзери като Ачо и прочее най-злъчни натури.

4.4 Всеки опит за подминаване на временния БАН ще води до постоянен. Опит за подминаване на БАН включва нова регистрация, смяна на IP адреса, регистрация на нов мейл и други подобни.

Да, пише за временен. Моите не са временни. За това се наложи да си правя други акаунти. Иначе за какво да си правя труда ?

Дойдохме си, да! Понеже пренебрежението към твоята брутална необоснованост на злоба към останалите и първичната ти комуникация с юзерите доведе до процъвтяването на юзери като Ачо и прочее най-злъчни натури.

Това пък що за глупост е ?

Адрес на коментара

Ъхъ, ъхъ. И всички ще заживеят щастливо.

Колега, какво ви кара да дърпате лъва (модераторите) за опашката?

Нали се сещате че вашият виртуален живот тук се крепи на две цъкания на мишката?

Адрес на коментара

Ъхъ, ъхъ. И всички ще заживеят щастливо.

Колега, какво ви кара да дърпате лъва (модераторите) за опашката?

Нали се сещате че вашият виртуален живот тук се крепи на две цъкания на мишката?

Скука.

Адрес на коментара

Е ако имаше малко интелект щеше да ме разбереш. А защо си получил постоянен бан, едва ли има нужда да ти казвам.

Никой не си направи труда да ми обясни. На най първия Васко, заради тема в която от 16 страници само последна имах 2 мнения. Познай кой я беше наспамил цялата, освен тебе де.

Ти какво предлагаш?

Масово сране повсеместо?

Виж ми мненията за последната седмица и кажи точно кое е срането.

Никъде не съм срал.

Адрес на коментара

Аз само да попитам, погледна ли в братския форум, както те помолих.

Имам желание да чуя мнението ти.

Разберете го, няма как да се хареса всичко на всички.

Не сме тук да разчистваме сметки. В момента пиша тук вместо да си ползвам почивката за едно кафе и да ми починат очите. Правя го доброволно, защото харесвам Audi и защото когато съм имал нужда, съм намерил помощ под формата на информация и под формата на съдействие на потребители тук.

И искам и занапред форума да си остане такова място, а в момента определено има какво да се пипне.

ЕДИТ:

Никъде не съм срал.
- а темата на Влади- оплю сертифицирани фирми, без да дадеш нито един основателен довод. Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара

Първо - никой не казва, че с този ник си срал и за това си за БАН, а че с този си ник заобиикаляш друг БАН! А постоянен такъв е крайна мярка срещу рецидивиращи индивиди като теб. Т.е. новорегистриране от тяхна страна е меко казано - нежелано.

Второ - като казваш скука на правилника, който диктува Гризли, питам каква алтернатива предлагаш.

Демагогията при теб е на ниво, само че касае несъществуващи проблеми, засягащи аурата ти. :hilezh:

Адрес на коментара

Аз само да попитам, погледна ли в братския форум, както те помолих.

Имам желание да чуя мнението ти.

Разберете го, няма как да се хареса всичко на всички.

Не сме тук да разчистваме сметки. В момента пиша тук вместо да си ползвам почивката за едно кафе и да ми починат очите. Правя го доброволно, защото харесвам Audi и защото когато съм имал нужда, съм намерил помощ под формата на информация и под формата на съдействие на потребители тук.

И искам и занапред форума да си остане такова място, а в момента определено има какво да се пипне.

Да погледнах. Там пиша отвреме-навреме, когато има с какво да съм полезен.

Тук нещо бъркаш. Аз не съм против промените. То рано или късно трябваше да се случи. Ако и случйно си забелязал след новите промени не си позволявам да спамя, а гледам да съм полезен с нещо.

Тука конкретно се включих само защото радко почна да се прави на светец при положение, че всички го знаеме какъв спамер беше. Да не говорим, че всички на майка им е говорил. Най много на Васко.

ЕДИТ: - а темата на Влади- оплю сертифицирани фирми, без да дадеш нито един основателен довод.

Не съм ги. Просот Цорцо беше дал грешен линк илик такъв който не беше чел. Там ставаше дума за друг мотор, разлчиен от този на Влади. Плюс, че промените не включваха само смяна на софта.

Но Цорцо подлъгваше ВЛади, че само със смяна на софта ще му се вдигант 75 кс. Нещо което няма как да стане на практика.

Адрес на коментара

Познай кой я беше наспамил цялата, освен тебе де.

"Граф Фон Подуткен" е израз от въпросната последна тема, от която си получил постоянен бан и там да ти кажа нямам нито един пост. Писали сте вие със зъбаря и Борислав. Така че... някакси пак се изказа неподготвен.

Или се самосезирай и дай отвот или ще се поинтересувам как се слага БАН на основание т. 4.4 от правилата на АКБ.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара

"Граф Фон Подуткен" е израз от въпросната последна тема, от която си получил постоянен бан и там да ти кажа нямам нито един пост. Писали сте вие със зъбаря и Борислав. Така че... някакси пак се изказа неподготвен.

Или се самосезирай и дай отвот или ще се поинтересувам как се слага БАН на основание т. 4.4 от правилата на АКБ.

Не е тази.

Прави всичко което мислиш, че ще те направи щастлив.

Адрес на коментара

Щастлив не, защото това е санкция, мярка на принуда, а това не ме прави щастлив. Прави щастливи юзерите в АКБ наличието на спокойствие, респективно твоята .... липса. :hilezh:

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...