Jump to content

Нови модератори! Нови правила!


Recommended Posts

Жалкият админ ти слага искрен бан за 2 седмици. Приех го лично, макар и вероятно заслужено.

Бхахахахах, дребни приятелчета, мили и любезни, тази тактика с бановете толко години така и не можах да я рАзбера?! Целата история стана вече като Дързост и красота, всека серия я повтаряме по неколко хиили пъти и я научаваме наизуст. На всички ни е ясно какво става когато играе голЕмата секира с бановете. Следва шесторно по-голямо наторяване с още повече акаунти, кръв, сополЕ, разфъргани кътницЕ по ъглите и черва на полЮлея... и след тва литъл миджетс се ядосват, затварят регистрациите и така до следващия път. Опитайте друг подход, може и да се получи <_< (Backo стайл)

Различното към момента е ,че КРО спря да пише...

От кога ве?

Адрес на коментара

угодия няма никога .

въпроса е фурумчето да не стане прекалено скучно .

другия въпрос е .. да се вземат под внимание и желанията на редовните потребители на форума .

или поне да се даде вид , че се вземат под внимание :hilezh:

аз например .. нямам против правилата .. нека ги има .

не че съм ги чел .. но знам , че същите са необходими .

важното е какъв е подхода към потребителите на форума .. това е от изключителна важност .

много е хубаво , че има идея форума да има силно изразен технически характер ..

но ако се разчита само на това .. интереса към форума рязко ще намалее ..

трябва да има и място за сладка раздумка , където правилата да са други .

място където да се пуска малко налягането от напрежението в ежедневието :lol:

и това е необходимост .. щото най големите бели стават като се насъбере някъде голямо налягане ..

зареди това че някой клапан е задържал .. примерно .. и бум избива на някъде :blink:

аз ви предлагам следното нещо ..

пуснете някакъв скрит под-форум ..

за дъртите хиени .. които киснат тук от бая време ..

и си знаят кирливите ризи ..

нека този форум да не се вижда за новорегистрирани потребители ..

и нека в него да се влиза след заявено лично желание .

нека единственото условието в под форума .. да е ..

да не се обсъждат в него потребители които нямат достъп до него <_<

помислете над това

Адрес на коментара

не ви ли се струва че е по-добре да обособите отделен раздел за другите марки вместо да се пускат в сбирщаин подфорума?

Звучи си съвсем логично, предвид това:

  1. Продава - автомобили Ауди
  2. Продава - автомобили, други МПС

Адрес на коментара

Звучи си съвсем логично, предвид това:

  1. Продава - автомобили Ауди
  2. Продава - автомобили, други МПС

Господата мислители на новите правила така са ги измислили, че нищо не са направили. <_< Само със сила не става, трябва и акъл. Сега е време да си признаят грешката и да оправят бъркотията кояте те сами сътвориха с другите марки...ама едва ли това ще стане, като гледам как се пенявят някои. Cлед като няма отделен раздел КАКВА КОЛА, РАЗЛИчНА ОТ АУДИ ДА СИ КУПЯ, защо има отделен раздел за продажба на други марки в АУДИ форума??? защо не ги натирите и тях да си продават колите в раздела ПРОДАВА/ДРУГИ, че да стане още по-голяма обърквация.

Хубавото е че има някои мислещи хора в управлението на форума, за съжаление това не са новите модератори...на по-големи католици от папата се правят новите. :hilezh:

Адрес на коментара

Знаеш ли какво ще ви призная? Наливате масло в огъня, което определено нищо положително няма да ви донесе. Още малко ви остава до on-line демонстрацията, която съм готов да ви изнеса! <_<

Няма да има подфорум за коли различни от Ауди. По-скоро да се закрие сегашната секция за продажба на автомобили различни от Ауди.

Адрес на коментара

Всичко хубаво но форума около тоя проблем ли трябва да се върти? Това ли е най-наболялия проблем?

Аз си мисля че търсите под вола теле или казано по друг начин, търсите им кусури на новите/стари модератори <_<

Да поживеем и ще видим, къде ще му излезе края!!!

пп: малко толерантност, никому не е излишна

Адрес на коментара

Още малко ви остава до on-line демонстрацията, която съм готов да ви изнеса!

2.5 Забраняват се обидни квалификации, отправени към други потребители. Няма да се толерират и мнения, в които под привидно нормален тон лъха подигравателно отношение.

Адрес на коментара

А ти можеш просто да се спреш на време и всичко да е ОК! Като не те кефи тук си стой при другата Емоционална кочинка и всичко ти е ток! Там поне всички карат Ауди, не е като тук :blink:

Адрес на коментара

Тц, мисля да те почакам още съвсем малко без да заключвам нищо. После само ти ще си го отнесеш B) И то без да имам Ауди! B)

Wizi, в теб ми беше надеждата да се оправи тая обърквация, за съжаление съм сгрешил. :blink: Верно админ си, ама мисля че прекаляваш със заплахите, не си безсмъртен все пак, човек си като всички нас...по-нагоре имаше пост за цифки и зубе, та може би не е зле да се замислиш че тук може да си всемогъщ, но на някоя ауди среща или на улицата да не изпаднеш в обратното положение. Нали знаеш, всеки си плаща за гяволиите.

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара

но на някоя ауди среща да не изпаднеш в обратното положение. Нали знаеш, всеки си плаща за гяволиите.

Ти се опитваш да го заплашваш ли? B):blink:

Адрес на коментара

Абе вие полудЕхте ли бе хора ?!

Има правила - спазвайте ги. Като не ви кефи - спирате да пишете и лишавате всички останали от безценното си присъствие.

Вместо да се получи нещо градивно -

ситуацията се **ра брутално.

П.С. Васко (littlered) - точно за това ти говорех - нагнетява се напрежение, което до нищо добро не води ....

Адрес на коментара

Чета тази тема, чел съм и другите и така и не разбрах, кое всъщност е големия проблем, който се чекне постоянно.

За какво се карате?

Един форум не може да се нареди, какво ли остава за реалния живот извън мониторите....

Адрес на коментара

:)

мен вече ме делнаха в таз палава темичка,на която заглавието беше друго,и смятам,че тоговорите ми си бяха напълно адекватни,и без грам иронизиране на питащият.

http://audibg.com/forum/index.php?showforum=32

:wall:

за модовете

:wall:

Адрес на коментара

тоговорите ми си бяха напълно адекватни,и без грам иронизиране на питащият.

Дали?

Човекът питаше за тампони на макферсоните, ти му предложи да си смени окачването. :wall:

Адрес на коментара

радвам се,че си спомняш-човека питаше как да си смени МКФЕРСОНИТЕ....не тампоните

впоследствие името на темата се смени,аз-изтрит,и т.н. :wall:

та-кого пазят новите правила-редовните съфорумци,ПЪСТРИ,ВЕСЕЛИ,ЛУДИ,ЯДОСАНИ,ЗАБАВНИ, И ПОСТОЯННИ както света около нас,или те такива :

Публикувано 31 март 2011 - 13:46

Zdravite az sum nov AUDI saita,kupih si go predi sedmica.i o6te se zanimavam s napstvane na moite izizskvania.

profilnata mi snimka e izgeld ot strani ina4e triabv a da razu4a kak da ka4vam snimki tuka.4ao i se nadiavam na sledva6tata sbirka da prisustvam za purvi put.

в те тая тема:http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=81058&pid=1516978&st=20entry1516978

извинявай,Ради-без лоши чувства

Адрес на коментара

мен вече ме делнаха в таз палава темичка,на която заглавието беше друго,и смятам,че тоговорите ми си бяха напълно адекватни

На мен пък ми се струва, че отговорите ти са подигравателни към автора, който очевидно не е наясно какво пита в началото. И, понеже не съм ги изтрил аз, явно и някой друг ги е преценил като такива.

В правилата пише, че, ако не си съгласен с действия на модератор, можеш да пуснеш доклад и той ще бъде разгледан и обсъден. Най-малкото ще получиш адекватен отговор защо сме постъпили така с мненията ти.

Друг хитър ход е да докладваш темата като неподходяща за раздела, да я преместим в техническия и Ради да я изтрие :)

Адрес на коментара

На мен пък ми се струва, че отговорите ти са подигравателни към автора, който очевидно не е наясно какво пита в началото. И, понеже не съм ги изтрил аз, явно и някой друг ги е преценил като такива.

абе,пожелах лека нощ,ама ме събудиха некакви съмнения,че не съм правилно разбран....

да обясни някой,на мен-подиграващият се,какво значи "МАКФЕРСОН" и какво "ТАМПОН НА МАКФЕРСОН" ....

п.с. и на теб не се подигравам,ама много челенасочено действате(мод. екип)към точно определени хора,с които сте имали търкане отпреди "ПОВИШЕНИЕТО" :)

п.с.2 лично мое мнение/наблюдение...

пак си лягам

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...