Jump to content

Нови модератори! Нови правила!


Recommended Posts

@littleredaudi

Просто нагнетяваш ненужно напрежение, без дори да имаш конкретна причина да недоволстваш -

това дразни и спомага да се генерира спам (включително и сегашното ми мнение).

Защо не кажеш от какво конкретно си недоволен и да видиш какво ще се получи ?

За kolio.. - зачети само мненията му в темата за събора, където сума и хора положиха усилия да се получат нещата -

и пак е недовелен и все се оплаква - ок - не го кефи - ами да не пише, да не ходи на събора - чиста работа.

Аз лично възнамерявам да отида и не бих си позволил да мрънкам, при положение,

че не съм вложил и една минута от личното си време в организацията.

Ти как мислиш ?

Редактирано от Viper
Адрес на коментара

Извън темата няма да е новата спамилня, да не говорим, че и този подфорум е част от АУДИфорума, където се очаква да се пише за АУДИ.

Нещо не разбрах, според теб вече не може да съществува тема "каква кола да си купя", освен ако не е ауди ли? Ако е така защо има теми какъв телевизор, телефон, самобръсначка, вибратор да си купя след като не са с марка ауди? Спам ли е това, че се дава логичен съвет на човек търсещ кола по определени критерии? За мен в случая единствения проблем е че темата за колата е публикувана в неточния раздел на форума, а не че съществува като тема. Това със съветите към модераторите ще го пропусна, защото повечето от новите имат желание за диалог, което е плюс за форума.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Ае ве,кога ше спрете да циврите и винаги да има тоя драматизъм,голем праз като има нови правила,да не би да се е случило нещо кой знае какво??А пък от друга страна,ако някой от УС-то си е повЕрвал че тия правила ше доведат до някаква положителна промяна....дълбоко е сгрешил,това единствено значи повече работа за тях! :hilezh:

След като не съм погазвал правилата досега(или поне не кой знае колко) ,то се очаква и занапред да не ми "пречат"!Бахти полемиката,бахти страниците с постове покрай тия глупости! :wall:

От друга страна....Всички Вие,създатели на правила и норми,айде стъпете на земята малко!Тва вашето е като идването на ново правителство,дето не харесва предишното!Затварят се теми,трият се теми,неотговарящи на новите (Евро) изисквания!Голем смех е това,така да знаете :wall:Кой го бОли за какво си говорят хората и кой реши ,че основна тема тряабва да е Ауди??В бгмама да не си говорят само за мама бе?

И за финал една приказка : Със ----- нов балет не става!

Със здраве! :wall:

Редактирано от Marcus Aurelius
цензура
Адрес на коментара

Добре, ок - има правила - трябва да се спазват!

Някой може ли да ми обясни примерно - искам да си купя миниван. Уважавам мнението на хората от форума и ....?

Какво правим? Не мога да пусна тема, защото АУДИ не произвеждат ванчета.

Да се регистрирам във всички форуми на автомобилни компании и да питам конкретно за всеки?

Адрес на коментара

Мацинка,това е поредната хитринка,недомислена но вече обнародвана! :hilezh:

Явно в случая тряа се допитваме един до друг чрез друг вид комуникациЙ! :wall:

Но за сметка на това обаче, Е възможно да пускаме теми с широко допитване към всички масончета ,какъв часовник да си купим,каква плажна кърпа,че е дошло времето ,разбираш ли,да си купя съботно-неделен джип до 200 бона и сякакъв тип подобни допитвания от Илюминатско естество и ниво! :wall:

Адрес на коментара

...

Мацинка, то е много лесно бе:

Часовници: PATEK PHILIPPE, Urwerk , Franck Muller.

Плажна кърпа: Lacoste , или Клубна.

Джип: ЕДИНСТВЕНИЯТ! :zustimm:

P.S. Да се подмажа и да изклюкаря:

Явор няма ауди!

УУУУУУУУУУУУУ!!!

Предател!

БАН - Веднага:wall:

Редактирано от edinak
Адрес на коментара

А кой ще заключи темата на Дакса? :blink:

По едно време залиташе към Туарег. :zustimm:

Edit:

Те са го забърсалЕ вече :lol::wall:

Баси бруталните батки.

Редактирано от JVV
Адрес на коментара

Категорично подкрепям мнението, че във подфорум

"Как и какво Ауди да си купя" трябва да бъде застъпен

и въпроса "Ауди vs нещо друго". Причината:

В този форум е събран изключително широк кръг от хора,

всеки от които има късче полезна и ценна информация.

Във всички сфери на техниката и живота.

Това, което е по-важното, че по-голямата част от тези

съвети и оценки са абсолютно добронамерени, искрени

и безкористни. (По-голямата част, казах!) :zustimm:

Както са и темите за Ай-фони, перални,

читави части и търговци.

Аз лично, разчитам на мнението на хора,

които знаят, за какво става въпрос, виждали са,

пипали са, ремонтирали са, парили са се.

И по-голямата част от хората тук са коректни.

Имам им доверие и разчитам на тях-било то за съвет,

било то за покупка,

Ако ми се наложи да избирам м/у А6 и Меган, кой да питам?

Като не съм карал нито една от двете?

А има хора, които ще ме насочат.

Трябва ли да всеки от нас, ежедневно да открива

топлата вода на собствен гръб (и портфейл)?

Какво лошо има, да се покажат предимства

и недостатъци на конкретни модели?

А спам-а и заяжданията си личат.

При желание могат да се игнорират/скрият,

или авторите им да се предупредят.

Адрес на коментара

А кой ще заключи темата на Дакса? :zustimm:

По едно време залиташе към Туарег. :wall:

Готово. Други желания?

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара

А пък от друга страна,ако някой от УС-то си е повЕрвал че тия правила ше доведат до някаква положителна промяна....дълбоко е сгрешил,това единствено значи повече работа за тях! :zustimm:

Айде да не бързаме с изводите, времето ще покаже какво ще се случи :blink: Може пък по една или друга причина този път да е различно... :wall:

Адрес на коментара

Честно казано не разбрах какво имаш предвид. Но ще ти кажа аз какво имам предвид. Като има правила се спазват.

Адрес на коментара

Жалкият админ ти слага искрен бан за 2 седмици. Приех го лично, макар и вероятно заслужено.

Няма да ви пиша, че ще трябва да ви сипя, вие ще ми сипете двойно и тройно поне обратно, аз ще се почувствам дребен и незначителен, ще раздам правосъдие и месечни отпуски без предизвестие и мазалото е готово.

Спрете се! Говорете човешки и с доводи и факти! Само с мрънкане сте до никъде!

Адрес на коментара

Пусни тема в "Извън темата". Нека запазим "Как и какво Ауди да си купя" максимално чист подфорум на тема "Как и какво Ауди да си купя". Нито някой модератор/админ ще възрази, нито темата ти ще остане лишена от внимание.

Адрес на коментара

Пусни тема в "Извън темата". Нека запазим "Как и какво Ауди да си купя" максимално чист подфорум на тема "Как и какво Ауди да си купя".

:zustimm:

Нито някой модератор/админ ще възрази, нито темата ти ще остане лишена от внимание.

Васил беше на друго мнение преди малко.

ПП: Не беше ли по добре вместо да се затварят темите с толков амного информация в тях, просто да бъдат прехвърлени в подфорум Извън темата?

Адрес на коментара

Айде да не бързаме с изводите, времето ще покаже какво ще се случи <_< Може пък по една или друга причина този път да е различно... :blink:

Васко,тва е мнението ми! :lol: В никакъв случай не заявявам или предупреждавам нещо,просто мисля така.Не виждам индикации за някаква кардинална промяна...

А ако ще е различно за добро,дано си прав! :hilezh:

Адрес на коментара

Пусни тема в "Извън темата". Нека запазим "Как и какво Ауди да си купя" максимално чист подфорум на тема "Как и какво Ауди да си купя". Нито някой модератор/админ ще възрази, нито темата ти ще остане лишена от внимание.

Да я пусне в извън темата, наред с плазмите и лцд-та <_< ...е не ви ли се струва че е по-добре да обособите отделен раздел за другите марки вместо да се пускат в сбирщаин подфорума?

Адрес на коментара

Пусни тема в "Извън темата". Нека запазим "Как и какво Ауди да си купя" максимално чист подфорум на тема "Как и какво Ауди да си купя". Нито някой модератор/админ ще възрази, нито темата ти ще остане лишена от внимание.

:hilezh:

Да я пусне в извън темата, наред с плазмите и лцд-та <_< ...е не ви ли се струва че е по-добре да обособите отделен раздел за другите марки вместо да се пускат в сбирщаин подфорума?

Не.

Да опитаме малко по наложените правила, ако са толкова грешни, всички ще го разберем, ако не са- всички ще спечелим.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара

Да я пусне в извън темата, наред с плазмите и лцд-та <_< ...е не ви ли се струва че е по-добре да обособите отделен раздел за другите марки вместо да се пускат в сбирщаин подфорума?

Струва ни се, че във форума на Ауди искаме да се концентрираме главно върху Ауди. В този ред на мисли подфорум "Какъв автомобил различен от Ауди да си купя" няма място.

Модераторите са взели това решение. Темите не са изтрити - могат да бъдат преместени където трябва. С други думи няма драма.

едит:

темите са преместени в "Извън темата" и отключени

Адрес на коментара

А ако ще е различно за добро,дано си прав! :hilezh:

То нали знаеш, че "доброто" е различно за всеки един човек, но мога да те уверя, че целият УС, модераторският екип, както и заедно с официалните членове на Ауди Клуб България сме и ще насочваме доста енергия за това да направим audibg.com "ДОБРО" място за възможно по-голям процент потребители. <_< И това с ясното съзнание, че тези действия ще доведат до недоволство /вкл. създаване на още конфликти и провокации, на които вече сме свидетели/ от шепа хора, както и от лишаването ни от присъствието на някои от тях. Но друг начин няма, поне според нас.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...