Jump to content

Recommended Posts

Колеги ако някой иска да си купува нови гуми 205/55/16 в момента в Маргел има промоция.Гумите са FULDA PROGRESSO по 114 лв. за гума.Произведени са в Германия тази година.Дано сам бил полезен на някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче, когато зачетеш надолу в табличката ставя ясно, че има два варианта с различен скоростен индекс- и цените са 142.80 лв. и 145.20 лв за брой...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що си купих четери гуми.Монтаж,баланас,нови винтили и помпене с азот общо 493,68лв.Така че промоцията е валидна.Само едно уточнение гумите са произведени в Словения,но и четерите са с ДОТ 0511.Мен лично ме устройва.

Забравих да спомена за скоростния индекс той е V.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За тая криза е добре ама тая Словенска Фулда ще замине за 30хил.аз лично съм на мнение Мишлен-континерал за лято дори и врора ръка с хубав ДОТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Темата е миналогодишна, но да не отварям нова...,

В момента има 25% намаление за всички гуми в Маргел, ще купувам нови зимни гуми(MICHELIN Alpin 4) излизат по 103 лв :rolleyes: , та въпросът ми е някой поръчвал ли е от там?

И коректни ли са, защото четох много лоши отзиви за сервиза им в Младост.

Гумите няма да ги монтирам при тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в събота имаше гуми по 1 лев на сайта им :hilezh:/> поръчах си 4 броя..чаках да се обадят ,чаках писах им звънях им имало грешка в сайта.Обадете се ве хора..мълчат като .утки .Другото е ,че цените им са доста надути и с отстъпката стават колкото на магазина (поне за 13 цола няма разлика)

Редактирано от samsung
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ nikozia

Колега пиши едно лично на Don_Diego мисля,че ще останеш доволен :zustimm: .

Както написах в темата за Диана - големите центрове си ни товарят |абе направо си ни шибат :hilezh:|.

Днес ходихме при нещастниците в Радиал,за да поставят зимни гуми на джанти |сваляне на старите,качване и баланс на новите|

и вземи тия 29 лева :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък взех 2 гуми 195/65/15 за 161лв от бг сайт с дот 3312,не са известна марка,но са произведени в Италия-дайтън(поне така го чета),с монтажа стъпнаха на 170лв.Сега чакам сняг за проба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък взех 2 гуми 195/65/15 за 161лв от бг сайт с дот 3312,не са известна марка,но са произведени в Италия-дайтън(поне така го чета),с монтажа стъпнаха на 170лв.Сега чакам сняг за проба.

За това ли говориш,щото майче соленичко ти идват <_</>

http://www.avtogumi.bg/oscommerce/zimni-gumi/dayton/dw510-20565-p-94149.html

друг по-скъп размер съм дал

Редактирано от skyblue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо бе колега 170/2= 85 лв за брой с монтажа или аз не мога да смятам. Друг е въпроса дали ще доволен от тях, ама ще чакаме отзиви в края на зимният период. :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо бе колега 170/2= 85 лв за брой с монтажа или аз не мога да смятам. Друг е въпроса дали ще доволен от тях, ама ще чакаме отзиви в края на зимният период. :gruebel:/>

:hilezh:

аз глупака съм прочел за една :hilezh::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно за тях,но по 2 :D .За отзиви,ще се разбере след тази зима,автомобила на който са ще се кара малко,най-вече градско,автоматик е на ауди 100 2.3 Ц4.Миналата зима се справи с едни тойо на края на живота си.Все си мисля,че нова гума е по добре от гума на 4-5 сезона ,макар и континентал(примерно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък взех 2 гуми 195/65/15 за 161лв от бг сайт с дот 3312,не са известна марка,но са произведени в Италия-дайтън(поне така го чета),с монтажа стъпнаха на 170лв.Сега чакам сняг за проба.

Здравей колега,миналата година си купих такива Dayton DW 510.Много добре потеглям и спирам.При завой предницата е много послушна и не изправя завоите.В коварната киша също не се предават.Интересното е че на пипане са твърдички,а имат голямо сцепление.Малко са шумни,но това са бюджетни гуми и не може да искаме много от тях.Но за мен и моята Б3 са добър избор(цена/качество).Производителът е Бриджстоун.Успех като падне снега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз, купих си Vredestein Snowtrack 3 DOT 3012 - за 101 лв/бр. от Диана 195/65/15 с отстъпка де :rolleyes:/>

Редактирано от Morkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз, купих си Vredestein Snowtrack 3 DOT 3012 - за 101 лв/бр. от Диана 195/65/15 с отстъпка де :rolleyes:/>/>

Добър избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги преди две седмици си взех от автогуми 2 бр ултрагрип 8 (най добрата зимна гума в тестовете за миналата година ) по 117 лв с дот 0612 195/65/15

Редактирано от na4o4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък взех 2 гуми 195/65/15 за 161лв от бг сайт с дот 3312,не са известна марка,но са произведени в Италия-дайтън(поне така го чета),с монтажа стъпнаха на 170лв.Сега чакам сняг за проба.

В десетки теми съм писал но явно не си имал късмета да прочетеш.

Няма такъв отявлен боклук като Dayton-а, твърд на камик, две от 4-те гуми се деформираха по продължението на протектора (все едно си спрял со зор от 200 км/ч без ABS). Изобщо много мога да пиша по темата. Корморана сигурно е по-читава гума от тези, независимо че са произведени в Италия.

Тази зима ги разхвърлях (т.е. оставих задни на едната кола) защото нямам пари да ги сменя всичките накуп но догодина отлитат там дето куче не минава. Тази година заложих на General tyre и на Sava за зимни. Засега General-а се представя като много читава гума за парите си а Савата са на жената на колата и не съм ги тествал още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...