Jump to content

Конденза от климатика тече в краката на пасажера


netizen

Recommended Posts

аз нз къде трябва да капе конденза гледам при вас е на калника, а при мен капе чак в средата на колата ... сиг и при мен нещо има некакто трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя капе там ,нормално е по средата на колата да капе.При мен някъде около тръбата на гърнето беше отвора на тръбичката за конденза.Преди 2 години ми се запуши и в един сервиз час и половина не можаха да намерят къде е изхода на тази тръбичка.По смътни спомени е над едни сиви алуминиеви меки ламарини,пазещи от горещината на изпускателната система.Много навряна работа е при Ц5.Иначе с тел ми я отпушиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

При А6 С5 е в краката на пасажера. Има един отвод за конденза. Не знам за вас но аз реших да не давам пари за отпушване на тая гад и малко съм я подобрил и със сигурност побългарил. Отвода се държи на 3 болта . Махате го и първо бракнете с тел за да отпушите ако има запушване. При мен капеше то донапренчето . За това реших да не монтиран оригиналния отвод а на негово място монтирах около 20 см. маркуч и сега няма никакъв проблем вече една година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги днес цял ден пътувах с климатроник и сега като почнах да чистя колата видях, че отзад в дясно е пълно с вода. Едно към половин литър изсмуках с прахосмукачката. От къде може да се пълни с вода?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

колега намери ли откъде е теча? че и аз имах такъв проблем онзи ден...оказа се запушен отвор за отвеждане на дъждовната вода, под акумулатора...беше се напълнило до горе почти и водата влиза през филтъра и парното,..най-много там...зад пасажера...нз защо!!!пиши ако е нещо друго...поздрави

Редактирано от papuas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа... Забравил съм да пиша. При мен проблема беше от тръбичката на климатика. Махнах седалката, вдигнах мокета и ясно се видя от къде тече, през къде минава и отива отзад в краката. Ето една снимка за да видиш от къде минаваше при мен(добре, че първо минава от там, а не отива към компа на автомата), там където ми е пръста има отвор:

 

 

23jsl8l.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...