Jump to content

Recommended Posts

Здравейте всички,

Вкяка година ли трябва да ходя на компютърна диагностика?Миналата година го купих това скапано ауди,и днес пак ми дава Ин2 мигайки и дразнещо за известно време.

Пише се на кирилица във форума

Редактирано от HITMAN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MiME,

сигурна ли си че скоро си сменяла маслото ,и ако да-новото марково ли беше?или някой боклук!Това е индикацията за масло.Има такава тема във форума за означенията които ти се извеждат на километража!

Редактирано от drag_bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колега тая кола не души маслото. Не се заблуждавай.

Мария -- иди да ти нулират индикацията и си решаваш проблема. Между другото, правиш реклама на марката -- щом е скапана заради една индикация, а не че нещо се счупило, разлопало, спала си на пътя... ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колега тая кола не души маслото. Не се заблуждавай.

Този път излъга,и аз го имам този проблем и доста отдавна съм се интересувал по проблема,но все не ми остава време да отида да ми го махнат този надпис!

Погледнете това:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=9369&hl=

Редактирано от drag_bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке, помня, 4е имаше пак оплаквания преди време с това А4 - термостати ми се въртят из главата... ами нещо е сдухано, някой му е пийнал то4еца на Ауди-то и сега ти патиш... Както казва деливъри - махай го... чувам, 4е разбирало мом4ето от тия работи... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе тя работата ще допре до "подаряване" май.А кандидати ще се намерят доста. :D А иначе-дай Боже всекиму само такива да са проблемите. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми скапано е АУДИ-то. Искат ми 200лв да ми свалят таблото и по 140 лв. на задвижките на клапите на климатроника и то втора ръка, без гаранция. Епа скапано е. :D:flehan::respekt::flehan::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто като ходиш да ти зануляват инспекциите ги помоли да вдигнат лимита на максимум като толкова те дразни. Да го направят на 300 000 и готово. Но по-добре си го остави така. Ще ти напомня за смяна на масло ремъци и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми скапано е АУДИ-то. Искат ми 200лв да ми свалят таблото и по 140 лв. на задвижките на клапите на климатроника и то втора ръка, без гаранция. Епа скапано е.  :D  :D  :D  :D  :flehan:

Кьде бе брат...на мен за ремонт/не ми работеше духалката за краченцата ми/ ми взеха 80кинта....!Колата от подписа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата от подписа....

Е те това е разликата. В света на А4 тия неща струват Х3-4 :D

Няма двуцифрени суми за ремонт, ама за сметка на това има четирицифрени :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаема Мария,наистина малко на майтап го ударихме,но това е с цел сближаване.Сега сериозно.Твоят проблем практически не е никакъв проблем.

Поне от техническа гледна точка.Тези надписи се появяват на определен интервал от изминати километри и не означават регистриран проблем,а са напомняне,че трябва да се извърши някакво обслужване на автомобила.Било то смяна на масло(масла),основен технически преглед и други.Тази опция е добавена в нашите автомобили не за да ни тормози и притеснява,а да помага. Не всички шофьори знаят наизуст кога какво трябва да се направи по колата им и тази функция е да се защити автомобила от "немарлив"и разсеян водач.

Виждаш мигащото надписче,и отскачаш до сервиза за справка-така е в "белите" държави.И като заключение-ако това те дразни,отиди да ти удължат максимално интервала на показване,защото мисля че не може да се изключи съвсем. А ако "разправиите" с колата те тревожат толкова-мисля,че ще се намери някой да ти помага. :D ДОБРА ТИ Е КОЛАТА,ЩОМ СА ТИ ТАКИВА ПРОБЛЕМИТЕ. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, дайте по-сериозно.

На мен на истина ми е омръзнало от майстори,коли и сервизи....

За човек,който почти нищо не разбира... е досадно.

Ми горе има забодена тема с клубните майстори - просто се обади на някой от тях и ще ти решат проблема и другите, дето си мислиш, че ги има колата! Ма тая индикация е съвсем безобидна и няма какво да и се тормозиш! А и щом колата не ти прави други "проблеми" - ми значи си е читава! :D

Р.С. Далаверимена не го слушай, той под отпадък разбира всяко возило, дето още е на витрината, слезе ли от нея - край - пълен гроб, направо за моргата е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми горе има забодена тема с клубните майстори - просто се обади на някой от тях и ще ти решат проблема и другите, дето си мислиш, че ги има колата! Ма тая индикация е съвсем безобидна и няма какво да и се тормозиш! А и щом колата не ти прави други "проблеми" - ми значи си е читава! :D

Р.С. Далаверимена не го слушай, той под отпадък разбира всяко возило, дето още е на витрината, слезе ли от нея - край - пълен гроб, направо за моргата е :D

апа да ти кажа че бати е прав, слезе ли от витража и е пълна кочина дееба и кофторите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаема Мария,наистина малко на майтап го ударихме,но това е с цел сближаване.Сега сериозно.Твоят проблем практически не е никакъв проблем.

Поне от техническа гледна точка.Тези надписи се появяват на определен интервал от изминати километри и не означават регистриран проблем,а са напомняне,че трябва да се извърши някакво обслужване на автомобила.Било то смяна на масло(масла),основен технически преглед и други.Тази опция е добавена в нашите автомобили не за да ни тормози и притеснява,а да помага. Не всички шофьори знаят наизуст кога какво трябва да се направи по колата им и тази функция е да се защити автомобила от "немарлив"и разсеян водач. 

Виждаш мигащото надписче,и отскачаш до сервиза за справка-така е в "белите" държави.И като заключение-ако това те дразни,отиди да ти удължат максимално интервала на показване,защото мисля че не може да се изключи съвсем.    А ако "разправиите" с колата те тревожат толкова-мисля,че ще се намери някой да ти помага. :D ДОБРА ТИ Е КОЛАТА,ЩОМ СА ТИ ТАКИВА ПРОБЛЕМИТЕ. :D

Благодаря.Това вече е нещо успокоително.Но и това изисква малко свободно време.

Хубав ден на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...