Jump to content

Проект A6 C5 1.8T / IHI VF35


Recommended Posts

ЗастигнА ме веднъж дъжжж с Р888 посвършило вече и като изключим намаляването на скоростта друг проблем няма! Сега естествено траа се гледа за локви щото с тая гума аквапланинга си е реална опасност и с доста по малка скорост, но като цяло не е нещо кой знае колко страшно в мокро със семи...

Пичове, ако искате оптималния перформанс, съчетан с качествено поведение и в мокри пътни условия, мисля Тойо Р1Р е гумата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ае Шпек, теб да не са те баннали че те нема никъв? Или правиш ремапи в мазето и ще прапарирваш наред? :D

Нещо не излезе мапа ем толкова убава тесла си купих точно направена за чипове. :hilezh::hilezh: :hilezh:

Иво, Иво явно ще трябва ти купувам някви рози да ходатайстваш за мене в Хеед. Още не са звъннали. :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, Иво явно ще трябва ти купувам някви рози да ходатайстваш за мене в Хеед. Още не са звъннали. :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Мислят хората ве. Ти искаш нЕкви баси конете. :hilezh:

Ама после ше ги прапарирваш яко. :flehan::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ве само информативно да питам, нормално ли е бензиновите инжектори да тракат. изглеждат си евтина изработка в сравнение със стоковите - генесис 415 цц. Я некой от да сподели при него как е. Дали пак ше купувам. :hilezh::hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ве само информативно да питам, нормално ли е бензиновите инжектори да тракат. изглеждат си евтина изработка в сравнение със стоковите - генесис 415 цц. Я некой от да сподели при него как е. Дали пак ше купувам. :hilezh::hilezh: :hilezh:

Толкова много тунера па ни един не казА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко можеше да е ОК преди повече от 6м,просто трябваше да отидеш до Келеша,колкото и да ти е неприятно.

Повярвай,няма човек ,който да "чува" стокова електроника по-добре от него:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ви ли омръзна едно и също да баете ?

Няма нито един тръц за който знам правен при келеша да нямаше драми/проблеми. Отделно за някои неща твърди пълни глупости, примерно за закрепването на турбината. Така, че аре стига по тая тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, колко си прост! (х2) Има ли смисъл, о не!... :hilezh:

Софтуер бре Мето, Софтуер... на Вас ИТ специалистите трябва всичко да им се обяснява... Софтуер са приложенията, онова дето го пишеш с клавиатурата, а хардуер е онова твърдото дето можеш да го разглобяваш и събира обикновено прах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, колко си прост! (х2) Има ли смисъл, о не!... :hilezh:

Софтуер бре Мето, Софтуер... на Вас ИТ специалистите трябва всичко да им се обяснява... Софтуер са приложенията, онова дето го пишеш с клавиатурата, а хардуер е онова твърдото дето можеш да го разглобяваш и събира обикновено прах...

келеша мапва железата които миро прави, така че...

Айде стига с тая тема, че пак ще стане хранилка. Приемете, че не искам и съм достатъчно голям инат за да не отида независимо от всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тва е ясно, че си инат, идеята е че колите на Тони никога не са имали проблеми с мапването, а той точно това прави и ти искаш....Само за пояснениего казвам тва горното, ходи дето си искаш, ма не сей заблуди....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно по-мощна кола няма да караш, може да пробваш и Венци в Пловдив ама и към него сигурно ще имаш някакви предрасъдъци. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно по-мощна кола няма да караш, може да пробваш и Венци в Пловдив ама и към него сигурно ще имаш някакви предрасъдъци. :hilezh:

Да знам го ама ако опра до него по добре келеша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знам го ама ако опра до него по добре келеша.

Ето в България поне аз не се сещам кой друг ще ти мапне Мотроник грамотно освен тях, освен да пробваш да отидеш до Гърция/Англия и т.н. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично,не бих се стръпял да имам потенциал на колата и да не правя нищо.

Отивай да те мапнат и почвай да даваш яката газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на Емо от унифлекс не му се занимава с мотроници и клошарски проекти. А и зъбето минА докато бех там да му врътна една газова.:hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на Емо от унифлекс не му се занимава с мотроници и клошарски проекти. А и зъбето минА докато бех там да му врътна една газова.:hilezh: :hilezh:

Сега следва да преглътнеш голямото ЕГО, да си купиш Винетка (ако нямаш) да заредиш газ и да си избереш накъде да хванеш по Магистрала Хемус или по магистрала Тракия.

Редактирано от niikoo_1
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...