Jump to content

Проект A6 C5 1.8T / IHI VF35


Recommended Posts

IHI-то имаше предвид че умира след 5 и малко hilezh.gif

Мда същото е като к04 даже по зле, това е ясно за всички. Няма смисъл да коментираме.

Браво,

да си й даваш газ със здравеbia.gif/>

Мерси.

Са ще копирам бобинките на жимито и после ще дупиме на 1.5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това оптимиста още има кошмари и се стреска насън:

Виждам ,че ме споменавате :hilezh: . Ми Мето мое само да се радвам, че от тоя твоя безнадежден случай се е получило нещо на графиката изглежда доста добре успех ти пожелавам :zustimm: Са и на чесън го докарай с тия коне, че нещо не ми се верва да стане толкова просто...

Btw \кошмари и се стреска насън не на сън наяве :rolleyes: ма после като оправих софта ги нема нещо Т-те освен ИЦО\М\и то чак след като келеша му направи софта на колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

к03-ката ли ? Е нормално, те са еднакви.

Не бях видял, че са две графики и избързах да те захраня. :hilezh: Готина е графиката на михито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тихо ве бавняр, да не те размина в снего. :hilezh:/>

Защо ще сменяш бобините с новите ? Аз имах такава налудничева идея но ме разобедиха ....

Има проблем с бобини/комутатор. Над 1.2 бара име некво прекъсване. Вместо да купувам нови бобини плюс комутатор по добре да копирам от некоя талига тунинга. :hilezh:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че всичко е наред вече с колата :)

Доста хубави коне и изключително хубава графика. Изкефен съм!

П.П. чакам си бирата.. (чайче евентуално :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че всичко е наред вече с колата smile.gif

Доста хубави коне и изключително хубава графика. Изкефен съм!

П.П. чакам си бирата.. (чайче евентуално biggrin.gif )

Четвъртък, че съм отпуска. Считай го за уговорка да не идвам по горубляне. :hilezh:/> :hilezh:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:/>/> :hilezh:/>/>

Е спула ти си е нормален, при мен нещата изглеждат подобно на 3500об/мин има един бар, само дето съм с разреден на почти 8 към 1 мотор, с по-голяма турбина и кулер и колектора е с по-дълги рънери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе перфектен си е шпек леки. Според мене и колата тряя да се стряска. На фабричната степен на сгъстяване ли си? Според графиката си на 1.25-1.3

И до Горубляне ще дойдеш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е спула ти си е нормален, при мен нещата изглеждат подобно на 3500об/мин има един бар, само дето съм с разреден на почти 8 към 1 мотор, с по-голяма турбина и кулер и колектора е с по-дълги рънери.

И още 500 оборота докато напълно ти спуулне. Знам, че е яко.

Диното винаги показва със заксънение, дори ти си го писал в твоите теми, злопаметен съм. Реалноста е по добра отпреди. 1.2 бара ги имам на 3200 оборота. 0.9 бара някъде на 3000 оборота, по натам по точно ща кажа. Няма смисъл да злорадстваш.

Абе перфектен си е шпек леки. Според мене и колата тряя да се стряска. На фабричната степен на сгъстяване ли си? Според графиката си на 1.25-1.3

И до Горубляне ще дойдеш biggrin.gif

Всичко сток. 1.2 е, днеска гледах точно колко е докато Влади мести мишката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още 500 оборота докато напълно ти спуулне. Знам, че е яко.

Диното винаги показва със заксънение, дори ти си го писал в твоите теми, злопаметен съм. Реалноста е по добра отпреди. 1.2 бара ги имам на 3200 оборота. 0.9 бара някъде на 3000 оборота, по натам по точно ща кажа. Няма смисъл да злорадстваш.

Само констатирам не злорадствам, не съм такъв човек. :zustimm:

То и на 2000об/мин да имаш 1.2бара пак няма значение в това време, цялата газ и пълно налягане ще може да видиш чак на пролет

(Ето това е злорадстване, ако не знаеш) :P .

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми Ники и така си ме кефиш. Давах си днеска газ, по малките улички не мога ама се съмнявам, че имаш куража ти там да го правиш.

Ако и аз стана 400 коня и аз ще сложа 4х4, по малко коне си е чисто скопяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спираме чата преди да ни задвратат.

Тука е момента да спомена, че Vizor е един от основните виновници да се мапне като хората талигата. Да не кажа основния. Разбира ги нещата само ХП не може да си инсталира.hilezh.gif/> hilezh.gif/>

Другия е Владко от хеед, ма той си знае.

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия си е главния виновник. Той се е потил на диното.. :)

Така го написа все едно аз съм ти я мапвал :D :D :D

Редактирано от Vizor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...