Jump to content

Recommended Posts

ми не знам как звучи...мернах го във фейсбук по разни статуси на познат на познат...след 2 дена съм в София и казах, че го купувам.

ще дам моя на майка ми, а тоя за мен :)

ъпгрейднах се дет се вика ...ама първо ще го погледна - дано всичко е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Към ползващите Magic mouse. За колко време ви свършват батериите? Моите заминаха за месец при нетолкова често включване на мишката. Свикнал съм на другите ми досега при интензивно използване, да ги сменям два пъти в годината. А и често ги забравям включени. Тази на Епъл я изключвам редовно, когато не я ползвам. Странно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам един, който прашасва в шкафа. 

 

Някой сложи ли Maverick GM-а който излезе вчера по някое време? Аз мисля утре да ъпгрейдвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да не пропускаме точно детайлите. :)Днес има нов GM, правилно ти е светнало.

 

Малко нетипично за Епъл, но.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук мога само да кажае, че рендването на цветовете в Safari е някакво по-различно и като цяло усещането е за по-жива работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, че го пуснаха безплатно Mavericks-а! Определено не очаквах, а и сигурно не съм само аз. Инсталира се доста дълго на моя лаптоп (i7 2.2GHz, 256GB Crucial M4), което ме озадачи даже в един момент. Егати чегъртането падна!

SSD-то закачено на PCI-e също е гъзария, макар че едва ли в ежедневна употреба толкова ще се усети.

От това, което четох за Intel Iris Pro съм супер радостен, че го има на 15" Ретина-та. На мен лично повече не би ми трябвало като видео перформанс.

Цената на 13" Ретина е идентична като на 13" Еър, който си купих 2010та края веднага щом излезе новото боди. <_< Не са никак, ама никак лоши в новите си цени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен за около 45 минути се "натовари" (13-ка ретина). На първо "четене" забелязах, че някои приложения не се поддържат от новата операционна.

Най-сетне голям ретина-таблет от Apple, който е с тънка рамка:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различните цветове се оказаха проблем в мен. Разбира се, беше сетнат Color LCD цветен профил, върнах си калибрирания и всичко е пак ок :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...