Jump to content

Recommended Posts

Ами аз останах с впечатление, че от тук нататък ще има само 1 вид Макбуук (отпадат Еър и Про сериите).

Сега ще е 12, а дали ще има и 13 и 15...ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

няма как прото да отпадне скоро, особено 15ката, но той има причина да се казва про. 

 

Еърите най-вероятно ще заминат обаче. 13ката е много близо до размери с 13 про ретина и не е никаква конкуренция на 12ката. Ще останат МакБук и МакБук Про, както беше едно време, като 12ката ще е лапотпа за масовия потребител и цената догодина сигурно ще почва от $999. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо махнаха USB портовете и пак смениха жак-а за зареждане ? Тая политика с тия преходници нещо хич не ме кефи.

Часовника също най-вероятно ще го пропусна.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудел защо не го пускат това USB-C, при положение че за него се говори от поне от 10 години.

Дано сега разкарат особено тъпото А и тъпото Б час по скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен новият макбук не ми харесва поради 3 причини:

 

  • Клавиатура до ръба ми напомня на acer netbook
  • Конектор за зареждане различен от magsafe
  • Не съм го виждал на живо  :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

850 кинта е часовника.

 

 

А клавиатурата на новото мак и на мен ми е странна. Хем ми е грозно непропорционална, хем ми изглежда и неудобна с по 3 мм до края на корпуса. :gruebel:

 

Не е моят дивайс определено. Като някакъв претупан отговор на йогите и сърфейса ми идва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, те го претупват вече 3 години... жестоко изглежда. Напомня ми много на онова бижу дето Визи пусна по-горе, 12" пауърбук. Това му е духовния наследник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MacBook-а несъмнено отново показва на къде духа вятъра и най-вече колко изостанали са всички останали преследващи идеята за ултра портабъл лаптоп, който все пак и да е с що-годе смислен хардуер.

 

Microsoft Surface е яко, ма май по-скоро единствено като идея. Няма клавиатура като хората, тъч скрийн за бизнес употреба ми звучи абсурдно! Колкото и да го проповядват като идея и да ме убеждават в противното......

 

Dell XPS 13 е адски близко! Вероятно за момента единствената смислена алтернатива, че и 13" на всичкото отгоре. Остава да си оправят и Linux поддръжката и ще стане перфектният MacBook заместитен :hilezh:

 

Lenovo Yoga 13" колкото и добре да изглежда е грамаден сравнен с горните два лаптопа.

 

Реално обаче колко да тежи и да "пречи" един 13" Air? Дали ще мъкна него или новия MacBook едва ли ще е от значение.

 

Клавиатура на MacBook-а заради новия си начин на клик пишат, че била адски твърда. Толкова, че наподобявала писане по тъч скрийн, което не е особено готино, но пък бутоните са очевадно по-големи и навярно доста по-удобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 реално бъдещето е сега

 

Спънки, нещо против да те добавя в колекция "златни хитове"? :hilezh:

 

Viper ме е изпреварил с видеото.

Това вярно ли идва с 480п камера? Някой в Епъл сериозно се е заел да се подиграва с клиентите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спънки, нещо против да те добавя в колекция "златни хитове"? :hilezh:

 

ми супер яко е. Говориш по часовника, говориш НА часовника, плащаш с пръстов отпечатък, коли се карат сами. В бафти якото време жиевееме. Сайсън фикшъна стана риалити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Започнаха да се появяват аповете за часовника. И Onefootball даже го има гледам.  ^_^

 

http://www.macrumors.com/2015/03/26/apple-watch-apps-app-store/

 

 

Нямам търпение вече. Да идва 24-ти.  ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги някой ползва ли безплатен widget за валутни курсове ? Примерно usd > bgn ако може да препоръчате.

А защо не ползваш Stocks ? Пишеш USDBGN=X и си ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не иска да ми я инсталира нещо тая програма, намерих я иначе първо нея.

 

А защо не ползваш Stocks ? Пишеш USDBGN=X и си ти?

 

чесно казано не се бях сетил, живи и здрави  :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...