Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От скоро се включва някакъв kernel_task, който ми яде CPU, например докато играя Football Manager 2016  - четох, че може да се оправи, но няма да се справя сам. С MacBook Pro Retina El Capitan 10.11.5. Някой с подобен проблем? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трагични ... Даже и да бех на 12, пак щех да гледам тъпо новите message мега яки неща.
 
"Just like that!" ... Преди имаше поне "awesome". Cue и
Frederighi, че толко си могат е ясно. Явно в Кук е проблема. :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря се, че си го написал... притеснявах се да не съм единственият, който е останал в потрес!

 

Тия нормални ли са??????????? Не, ясно е, че шмъркат нещо, но явно също така, че хич не е скъпо и яко и безвъзвратно са увредили мозъците. <_<

 

iOS и спешъл ефекти в iMessage, бацееееее!!!!!!! Върхът на топ гъзарията! Всички припадаме! Продажбите ни ще изкъртят тавана на есен, а Андроид-а направо ще закрие сергията сам самичък.

 

Шокиран съм. Меко казано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм разочарован, че не пуснаха играчки или поне новите макбук прота, но се очакваше и ще ги покажат есента. Иначе, като оставим някои глупости настрана, като ефектите и големите емоджита в месиджите, има доооста интересни и приятни допълнения. За мен лично, сири на мака, както и апъл пей са големи ъпгрейди, както и транскрипцията на гласовите съобщения и по-бързото отваряне на апове на часовника. Нищо революционно не показаха, но все приятни допълнения и си полират екосистемата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На времето (как звучи само, а?) на тези презентации се обясняваше какви нови основни функции има в новата OS X, а сега и да има дори не се говори. Като това например. Или го споменаха? Не успях да гледам цялото събитие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метнах iOS10 преди 3 дни, общо взето съм със смесени чувства, определено wow ефекта го няма, доста неща определено ме дразнят, примерно iMessage е пълен крах, опит за копие на Viber с хиляди ненужни бутончета,

нотификациите не ми харесват как изглеждат, хоум скрийна също. Върнах си 9.x, щото тая бета за момента е лагава, да се надяваме поне да я изгладят до есента. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой не иска ли Мак еър 13ка, мид 2012 - 1.8 i5, 4 GB RAM (1600 MHZ DDR3) 256 SSD

 

 Ел капитан 10.11.5.

 

Тракпадът работи, но от време на време се гаври като става супер чувствителен - други забележки няма.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Пичуе, напоследък мойто привю ми добавя много контраст. При вас така ли е? Снимките са ужасни, през лайтрум и на друго пц са ок, но не и през привю под osx.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен в първата секунда картинката е ок и веднага след това се слага един як контраст и гледам и се мая. Не виждам никакви настройки някъде, а си беше добре преди време. Да не би да е от експорта нещо и да го разчита погрешно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От нета го намерих правен на същия модел лаптоп. Не е от профила, защото всичко си работи ок и цветовете на принт излизат такива каквито са, единствено от няколко ъпдейта на ОС ми се получи този ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това звучи малко като чип тунинг от замунда :hilezh:

 

Пробвал ли си със стандартният Color LCD профил как се държи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

icc профил от интернет....... Професионална работа!

3 hours ago, sky said:

От нета го намерих правен на същия модел лаптоп. 

 

:flehan::gut: :dance::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...