Jump to content

Recommended Posts

Привет другари, от много време не сме се "виждали" :stupid:

Дойде време и аз да се разделя с автомобила си, този път по мое желание :hilezh:,но което е "по-лошото" - да изляза и от клуба :hilezh:

Доста от хората, пишещи тук, са виждали колата ми, знаят за какво става въпрос. Снимки в момента нямам - ще направя такива, но утре, че днес не остана време. (преди 1 седмица колата излезе от пълно пребоядисване)

Audi A4, 1.9TDI/131к.с. (Седан)

Километри: 308000 (на километража пише 169.000, и никой друг не може да ви каже колко са, но реалните са 308.000 :))

Особености: Климатроник, ксенон, аларма, имобилайзер (2 броя), Серво, АБС, 6 айрбега, Ел огледала, Ел прозорци, Навигация, ДВД, Халогени, Автопилот, Централно заключване, два броя ключа, лети джанти, кожен салон - комфортни седалки с лумбална опора, подгряване на седалки, ски сак

Извършени ремонти и допълнителни екстри:

Сменена турбина(чисто нова, Garret) + крива връзка (сменени в Prospeed) преди 18.000км - цена на турбина, масло + труд ~3800лв

Сменен (чисто нов, Nippon Denso) преди 23.000км (сменен при Сумиста) - цена на компресор, фреон + труд = 1180лв

Изцяло обновена ходова част (дискове, накладки - предни задни, подменени носачи, тамбони и т.н), EGR клапан преди 8000км - цена на части + труд 2500лв (сменени във "Винаров АВТО", частите от колегата gsb)

DVD Pioneer AVH-4000-DVD - цена в Техномаркет 899лв

Навигационна система “Garmin GVN52” – цена ~1200лв.

Блутут Pioneer (не си спомням модела) - Цена в технополис ~330лв

Antiradar Cobra (не си спомням модела) - Цена 240лв

Пълен комплект летни гуми (16' Дънлоп Sp sport -) цена с монтаж ~760лв

Пълен комплект зимни гуми (16' Дънлоп -) цена с монтаж ~820лв

Цялостно пребоядисване "черна перла" - (тук цялата далавера излезе около 3500лв)

Платено автокаско, ГО, Технически преглед и зелена карта (всичко валидно до Март 2012) = 900лв

Колата няма удари. В момента има само една единствена забележка, която струва около 30лв (подмяна на обтяжна ролка на климатика – понякога присвирва). Със сигурност пропускам доста неща, които съм сменял през годините, но това са по-основните разходи. Винаги съм я карал с най-хубавите части, масла и прочие. Маслото за 10.000км се налага да доливам около 300мл (и то само ако искам да я карам още 2-3.000км защото карам с много добро масло, на което му дават 30.000км – аз го сменям на 12.000, макс). Състоянието на дюзите е перфектно, тъй като карам само с качествена нафта от Ромпетрол или Еко.

За момента имам двама потенциални купувачи, единият е колега от форума, но все пак реших да пусна темата, за всеки случай.

Цена: 14.500лв

За контакти: 0895 441266

Поздрави!

Редактирано от Данаил Петров
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

308000 км и толкова ремонти за 14.500? Нищо лично, ама как си я представяш тая? Такива коли в Германия са по-евтини бе мен. Погледна ли цените на останалите оферти в БГ? Щото така се плашат хората. Ако има купувач директно я давай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

308000 км и толкова ремонти за 14.500? Нищо лично, ама как си я представяш тая? Такива коли в Германия са по-евтини бе мен. Погледна ли цените на останалите оферти в БГ? Щото така се плашат хората. Ако има купувач директно я давай.

Какво като е имало ремонти ? Важното е, че не са пестени пари и всичко е отстранявано своевременно.

Тези коли, които масово се продават по автокъщите и са нов внос на по "120 000км." защо мислиш че са на по малко километри от тази ?

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото са все от щастливите изключения, които нашите автотърговци са се специализирали да пазарят - карани от пенсионери само в събота и неделя до магазина, до църквата и обратно.

А до колегата Петров - качи малко снимки на колата, за да видим за какво става на въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коелга, дай снимки, да погледнем тази колица :flehan:

и за извършените по-основни дейности по колата, документи и гаранции има ли ?

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

308000 км и толкова ремонти за 14.500? Нищо лично, ама как си я представяш тая? Такива коли в Германия са по-евтини бе мен. Погледна ли цените на останалите оферти в БГ? Щото така се плашат хората. Ако има купувач директно я давай.

Ти колега си търсиш кола нали или поне с такова впечаление съм останал <_< Да знаеш че с такова отношение ще си купуш някоя лъскачка на 158973 км и гаранция ти давам че ще се заринеш от ремони. В бг 99% от колите са с оправени километражи на горубляне и т.н под 300 х кола няма и няма и да има. Човека най- коректно си е написал километрите :hilezh: и поне от това което е написал остава впечатление че си е поддържал колата и ако е така ще е по-кола от доста от останалите на пазара..

Но пък от друга страна как да устоиш на същите "нови" некарани лакирани полирани и замаскирани 7-8 г коли за по 10 х лв примерно..

Изборът си е твои ама ако мислиш да ставаш реставратор сметките не излизат проверено по трудния начин :) сега като си помисля видях че караш пежо е да при него на тия километри нещагта загрубяват но все пак тук се коментира ауди което е друга бира :)

Редактирано от optimist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Здравейте на всички.

Съжалявам за забавянето, но ме споделя трагедия и се наложи по спешност да отсъствам няколко дни. Преди малко нащраках няколко бързи снимки, които можете да видите тук.

Отговарям и на зададените въпроси:

Коя година е колата? Май не пише в обявата...

Съжалявам, пропуснал съм тази съществена част. Годината е 2001.

...за извършените по-основни дейности по колата, документи и гаранции има ли ?

Ами истината е, че съм много разпилян в това отношение и нищо такова не пазя <_< Хубавото в случая е, че всички части съм ги купувал от едно единствено място и ако се наложи - мога да извадя дубликат :hilezh: Те обаче вече нямат никаква стойност, тъй като и двата агрегата имаха гаранция по 6 месеца.

аз да попитам - защо си я пребоядисвал изцяло?

Пребоядисах я, защото всички детайли имаха забележки. Таванът от магнитния багажник за ските (не ме питайте защо ми е ски сака в багажника :)), страничните врати (пасажерската и тази отзад) имаха една лента от камион, пръскащ пясък... Шофьорската врата беше ударена в саксия (жената не видяла саксията..) а предната броня и капака се бяха обелели яко от камъчетата.

Редактирано от Данаил Петров
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега като си помисля видях че караш пежо е да при него на тия километри нещагта загрубяват но все пак тук се коментира ауди което е друга бира :hilezh:

Ами да - аз все пак нали затова търся Ауди. Пежото съм го написал не защото ми е любимо - карам го поради нямане на друго :hilezh: Може би сте прави че колата си струва, но са ми много тези километри. Поради тази причина продължавам да се оглеждам в Германия. Ако намеря и си донеса нещо, ще се похваля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, кажи на какво ще се качваш сега :P

Охх... Грехота е да изричам името на марката в този форум, но ... щом питаш :lol:

BMW 530XD LCI (facelift) Все ище го търся, по цял ден съм пред mobile.de тръпнещ в очакване ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охх... Грехота е да изричам името на марката в този форум, но ... щом питаш :P

BMW 530XD LCI (facelift) Все ище го търся, по цял ден съм пред mobile.de тръпнещ в очакване ... :lol:

Вземи си 535Д инъче х-са е ок :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...