Jump to content

Samsung Galaxy S2 vs. HTS Sensation


Recommended Posts

Пробвал съм и v1, и v2, но не са "swype" за съжаление. v2 освен да добави още един "числов" ред над буквената клавиатурата друга разлика не забелязах.

Благодаря все пак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сигурен ли си , че проблема е в твоя телевизор ...защото никой не се е оплакал от мен ...досега

Да си призная не! :zustimm:

При първа възможност ще направя няколко тест-а и се надявам да намеря проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всеки опит да пусна кратко съобщение на кирилица, получавам съобщение, че има проблем с кирилизатора и получателя вижда само "?????".

Това важи за всички клавиатури, които пробвах и само за кратките съобщения. Всичко друго иначе работи.

Не е болка за умиране, защото жената (телефонът е нейн) така или иначе рядко пуска кратки съобщения.

Още един въпрос свързан с Андроид - пазаруването в андроид-маркет-а защитено ли е? В смисъл има ли вероятност да ми опразнят картата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всеки опит да пусна кратко съобщение на кирилица, получавам съобщение, че има проблем с кирилизатора и получателя вижда само "?????".

Това важи за всички клавиатури, които пробвах и само за кратките съобщения. Всичко друго иначе работи.

Ти ме отепА...

Е ся пуснах смс-и на два телефона ....и всичко си е наред

Може некви настройки да ще

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Според мен главния проблем на HTC е в дислплея. Като притежалтел на HTC wildfire S съм изключително доволен и не бих си купил Samsung. Факт е обаче, че SUPERAMOLED дисплеите им трошат от кеф, въпреки че резолюцитята не е толкова висока, колкото на iPhone 4s, например. Ta .. ще почакам докато HTC пуснат телефон с читав дисплей и ще си го купя тогава. ДО тогава ще си суркам дивият огън :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен главния проблем на HTC е в дислплея. Като притежалтел на HTC wildfire S съм изключително доволен и не бих си купил Samsung. Факт е обаче, че SUPERAMOLED дисплеите им трошат от кеф, въпреки че резолюцитята не е толкова висока, колкото на iPhone 4s, например. Ta .. ще почакам докато HTC пуснат телефон с читав дисплей и ще си го купя тогава. ДО тогава ще си суркам дивият огън :dance:

Един авер тука се ме яде на тема СГС2 - ифоне, ма ей така без аз да го питам, току подкачи как "просто всичко му работело" hilezh.gif Аз си пасувам и онзи не мине ден и хване СГС-то и почне да щъка и да цъка... боде го нещо ми се струва, ма как да си признае. Сичкото секта ще го линчуват после respekt.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HTC имат някои изключително "гениални" решения. Например при Desire HD, за да си видиш снимките трябва да ти работи Wi-Fi.:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХА това за Дизайра е пълна лъжа. Аз пък съм имал и няма такива грижи. Най-вече е добре като говорите за конкретен модел телефон, да споделите с коя версия на ром е и с кой радио ром. В протвен случай ще стане като ...абе колеги дайте части за АУДИ А нещо си.

Сензацията отскоро има много читав ром с който се дегизира на всяко ниво като ХЕ. Процесора работи на 1,5GHz и всичко рапортува, че е Сензация ХЕ. Може да се клоки и си работи чудесно (лично тествано над 24 часа на макс натоварване) на малко над 1,728GHz. От друга страна "beat sоund" опцията с този ром работи при всички слушалки, а не само на "доктора" скъпите боклуци. :dance:

Фенове на пластиките... кой от вас си е пуснал гнусмас-а да му работи стабилно на 1,728GHz ?

Редактирано от kokonai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е реалната полза от 1700Мхз?

Батерията кара повече или праща смс-и по бърже или безплатно....

С тоя клок в игрите дали ще движи със 60 или 80 фрейма какво значение има, като повече от 30 няма как да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами драсни едно писъмце на тези от NVIDIA и другите тъпи копелета дето произвеждат чипсети и процесори за тези машинки, че нямаш нужда от друго освен да говориш и да смс-иш. Може да те послушат и да стопират глупавите разработки на 4-ядрени машинки тази година. :D Шегувам се. Знаеш, че не си прав :bia:

Има доста приложения които изискват пауър. При условие, че в повечето време процесора на машинката си "почива" на 192 MHz, батерията не се източва по-бързо. Когато ти притрябва мощност обаче, не е все тая дали добутваш до 1,4 или скачаш веднага на 1,7 GHz.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ненужна грандомания и аргументи, по-скоро за маса и хвалене, докато сте на по бира с приятели, отколкото реално полезни на практика. Кажи няколко приложения, които изискват процесорна мощ и ги ползваш ежедневно? Само не казвай игри, щото е несериозно. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм много по-доволен от телефон с добър мултитаскинг процесор (4 ядрен) на по 500мхз.

От колкото едно ядро на 2Гхз и да се чуди кое да подхване по напред.

Последните години се даказа че въпроса с мултитаскига е доста по приоритетен от колкото яко пауАр :bia: .

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де...ама темата е за друго и аз казвам с какво в момента сензацията е по-добра. Не коментирам на кой какво му трябва или на чия маса седи :D

И да не бъркаме сензация със сензация XL - разликата е в броя на ядрата :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Desire HD, Android OS v2.3.4 - всеки път, когато искаш да видиш снимка от галерията ти иска ''Wi-Fi On''. Е, не е ли "гениално"? И какъв е този "радио ром" :bia: ? Каква е връзката между въпросното чудо и галерията със снимки? Къде е лъжата, че не стана ясно? И човек трябва ли да е спец по "чипове" преди да си купи НТС?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...