Jump to content

Вече я капарирах


Recommended Posts

Мисля че доста потърсих и без мн да му мисля се хвърлих на тази А4.Бях се навил на 2.5 Tdi но вие ме отказхте,и се надявам за добро!Поне за това ми гарантираше приятел от съседната автокъща ,който също е търговец.Обадих му се виждал ли я е да знам да ходя ли на място или не си струва....каза ми "докараха я преди седмица,мн е хубава,нищо не са правили по нея само я свалиха от автовоза и я измиха и и сложиха табелата"-в смисъл че не е била ударена и първо през автотенекеджията....нали зацепихте?!!!,познавам момчето не е мурдар,даже сме приятели от 12 години...взе информазия като за колега,нали знаете че жсички такива се познават и след малко ми се обади...да доида да си я видя на място,-мн запазен интериора.цената ми беше малко висока но ми свалиха на 5800.направихме кръгче-дърпа сериозно,без тропане и скърцане,климатроника работи във всички режими,има отчупени кукички които изпускат щората на багажника като козметичен дефект . Една тапичка на болта на подлакътника ми трябва,но нали е 11 годишна кола все пак.,още не съм минал с нея през сервиз...търговеца ми показа уж "реалните" сервизни документи и обслужване според които предстои обслужване след 9000 км и ми гарантирал да не ходя да я обслужвам,но не се връзвам мн на тия ,та мисля да я обслужа.Пък и моя приятел ме посъветва същото.Др което малко ме притеснява че ключа ми е само 1?!! <_< само този е бил ми каза търговеца и ако нямало дръг в жабката значи"нямало"гледам немаше.. :hilezh: Има една папка със сервизни книжки...абе да ви кажа честно не съм я гледал мн обстоино.просто импулс,преди да им се обадя да им кажа че я искам,ми я пазиха да обиколя горублене 2 дена...имаше мн евтини но 97-98 гза по 4000,феислифт имаше но пък на прекалено висока цена 6999-7200 за модели 99.Но бях сам сред вълци,как да се хвърля еи така :lol: ...тук поне имам мои човек които ми гарантираше...пък и гледа колата като за себе си.ето ви линка на обявата а утре като я регистрирам ше кача още някои фотос...

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11310833280782797&f1=details

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимките добре изглежда количката, а и цената е добра. Шофьорската седалка и волана не са пипани от тапицери, което е добре. Ако можеш все пак една диагностика да направиш ще е добре, че нали е турбо все пак. Но на мен ми хвана око автомобила, дано нямаш ядове. Да се похвалиш вече като собственик, ако всичко е наред <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

непременно!а за седалките-моя човек които я гледа ми каза че шофиорската седалка е била протрита но не скъсана вече...но когато тръгнах да я гледам вече я бяха свалили и я бяха закарали на тапицер.на лявото ребро където се пада,обичаиното скъсано!но ме увери че само е било станало на бобчета...протрито!вътре няма дрскотини по бутоните ожулена боя и където и да било.Явно предишния собственик я е лъскал и пазил.Италианка е има една дупка на мокета точно кудето ти ляга петата на педала за газта,та се чудя с какво да я скрия,то че ще взема нови стелки едно на ръка,но ме дразни...с обувки ли е карана само....?!!!или е жена с ток?!сега се замислих,за жена с токове на обувката?!?!!!маи ставам за детектив?!!!!

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер изглежда колата, онзи ден я гледах на обява в мобилето и ми спря вниманието и на мен.

Хубаво е това, че са ти дали предварителна информация за колата, че не е "парфюмирана", след като е пристигнала тук. Най-вероятно е покарана колата доста, че да се поизтърка шофьорската седалка и да се получи изтъркано от петата в пода. Може и жена да е карала, както казваш де <_<

Щом си я капарирал, очакваме да се похвалиш с придобивката скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oтносно петата може просто да е карана известно време без стелки, волана изглежда като освежен, но колегата ще каже. Честито за придобивката и дано всичко е ток оттук нататък <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел имаше А4 със същия салон, а колата му беше докарана пак от Италия от негов познат. Седалката му изглеждаше така леко протрита, но все пак е Рекаро и е обяснимо по-интензивното износване. Неговата кола беше на 240 000 км. горе-долу, обаче АФН...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

така личи но отблизо просто се вижда че е естествен волана,виждал съм парфюмиран.вътре само мокета може да ви направи впечатлние.държача за чаши не е използван работи супер и е само прашен,меьанисъмчето за запалката също все едно го отворих за първи път,факт е че не е пушено в нея,само по мотора дано всичко е в ред...днес я запалихме и работи около 10 мин,оборотите не мърдаха бе6е малко над 800 но не и 900!!жчеара накараь моя човек докато бях по горублене да я форсира да усети чуди ли се в оборотите,да види куде отлепва съединителя,да не тръгна сега пък за съединители да правя?!!!?!!каза че мн добро впечатление е оставила у него колата и в ускорението,а вечерта и аз като се качих устанах с отворена уста-хареса ми,но компа ще си каже думата утре сутринта.дисковете не са с голям ръб...

Мой приятел имаше А4 със същия салон, а колата му беше докарана пак от Италия от негов познат. Седалката му изглеждаше така леко протрита, но все пак е Рекаро и е обяснимо по-интензивното износване. Неговата кола беше на 240 000 км. горе-долу, обаче АФН...

да рекаро е,но що е по ниска от другите в автокъщата аудита,да не я бия по бордюрите.... ?? <_< не че ще я карам много де!!!

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но що е по ниска от другите в автокъщата аудита,да не я бия по бордюрите.... ?? <_< не че ще я карам много де!!!

Защото е със спортно окачване. Честито, обслужи я веднага след като я купиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добре изглежда, честито за придобивката

и само, за да знаеш салона НЕ Е рекаро, просто е спортният салон на ауди, казвам ти го, да не ти се смеят някъде като го изръсиш това с рекарото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз така му казвам, защото е със широки опори.....А между другото на баща ми Кадет-а 90г. оригинално беше с такива "спортни" седалки преди да ги сменим....и познай отдолу какво е щамповано на тях....РЕКАРО <_< Не зная обаче при АУДИ как е положението. Абе карай, важното е колата да е готина :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колега. Докато чаках да пристигне собственика на една друга А4 в Плевен се завъртях по автокъщите и я гледах тази . Доста приличен екземпляр за парите си и ми хвана около и доста се въртях около нея даже започнаха да ме налазват разни търгаши . Колата наистина има добра стойка и визия. Беше заключена и не я разгледах от вътре, но отвън ми направи добро впечатление. Очакваме скоро да разказваш как е <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега :hilezh:

всичко ще си проличи като смениш маслото и покараш 2-3 хиляди километра!

дано да си направил правилния избор!

аз исках точно този мотор с куатро, но да не е комби, но така и не намерих запазено турбо и си взех атмосферка <_<

кога ще я докараш да я видим? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО КОЛЕГА!!!!

от тази автокъща има хора който от 90-1-2 годиа са в бранша и мога да дигна полвин ръка за тях като горе долу свесни търговци впредвит това че и те отиват и вземат каквото има и после ще не ще трябва да си хвалят стоката ОРИСИЯ .

обслужи колата и много километри САМО ДА ТЕ РАДВА .

всичко хубаво!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

много добре изглежда, честито за придобивката

и само, за да знаеш салона НЕ Е рекаро, просто е спортният салон на ауди, казвам ти го, да не ти се смеят някъде като го изръсиш това с рекарото

да де да..знам!за по кратко..то на рекарото си пише че е рекаро.ама нали така му викат....на това :hilezh:

Мерси.утре в 8.30 съм пред Кат за регистрация...после ше я снимам и ше ви кажа отзиви как се чувствам в нея:lol:<_<

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига сте се хващали за тези км, все едно всички карате коли на по 50-60к реални или по-малко, важното е колата да е читава, добре поддържана и гледана от предишните собственици, 1.8Т е зверски корав мотор няма какво да му стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига сте се хващали за тези км, все едно всички карате коли на по 50-60к реални или по-малко, важното е колата да е читава, добре поддържана и гледана от предишните собственици, 1.8Т е зверски корав мотор няма какво да му стане

Аз за мен си знам че карам на реални, но все пак може да има разлика между 300 000 и 150 нали, но по принцип както казваш ти, дори да е така и да си е поддържана нп. Но ми е чудно как в бг, всички коли примерно, 2000, 2001, са по на 140 000, докато по чуждите мобилета, почти не можеш да видиш такава под 200 000, откриваме топлата вода винаги, няма как. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та ето я колата?!за пръв път бях самостоятелен в нея днес.Колата вътре е като нова.Наистина се оказа жена италианската собственичка прочетох и името ....не се чува че работи,не мени обороти,закова ги на място но странното се оказа когато я карах че не загря до нормален температурен режим 90 градуса а държеше 70 някъде а по едно време взе да пада стрелката към 60?!изпотих се,след малко пак взе да се мести но така и не стигна 90?!може ли да я карам 1 час в тая жега и тя да седи на 70 и даже да почне да пада температурата.разбира се това не повлия на вървежа на колата и на разхода.утре ще ходим на комп,намерих си резервния ключ които се оказа в подлакъртника,имаше една торба в подлакътника на задните седалки,това скисак ли е?!намерих си и тапата на болта на подлакътника бече паднала под седалката.утре ще е обслужването.маслото на колата е кафяво но прозрачно не мирише на бенмзин,а количеството му е на максимума на щеката ....оборотите забижат на 2 милиметра над 800 и не се колебаят?какво др да ви кажа...????цифрите на приборите не светят бяло а всичко е червено,а очаквах да е бяло с червно но явно е от последните феислифтове тази екстра,не тропа от никъде..ето и малко снимки.

post-25687-0-53264800-1312232434_thumb.j

post-25687-0-46233500-1312232443_thumb.j

post-25687-0-78006900-1312232449_thumb.j

post-25687-0-79355700-1312232459_thumb.j

post-25687-0-99452500-1312232474_thumb.j

post-25687-0-66586200-1312232526_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега ! Колата на външен вид изглежда адски добре - а както ти спомена че и върви доста прилично значи си попаднал на твоето ауди :bia:

Цвета доста ми харесва - един от любимите ми е и смятам че доста добре стои на тази кола :lol:

Не се притеснявай за температурата - най-вероятно е датчик за температурата - утре на компютъра всичко ще си покаже :bia:

Отностно че таблото ти свети червено - лично аз по ми харесва изцяло червено отколкото с бяло - просто се допълва с останалите светещи детайли повече :D

С здраве да си я караш !

Редактирано от dr.f!ngers
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй термостат за да се тормализира показанието на температурата. И задължително с обслужването смени и водната помпа.

Честита да ти е колата, много лачена изглежда, много приятни емоции да ти донесе :bia:

... откриваме топлата вода винаги, няма как. :bia:

че и температурата й качваме :lol:

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй термостат за да се тормализира показанието на температурата. И задължително с обслужването смени и водната помпа.

Честита да ти е колата, много лачена изглежда, много приятни емоции да ти донесе :bia:

че и температурата й качваме :bia:

е няма как, то си е част от нещатата, 1 по 1 :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега ! Колата на външен вид изглежда адски добре - а както ти спомена че и върви доста прилично значи си попаднал на твоето ауди :bia:

Цвета доста ми харесва - един от любимите ми е и смятам че доста добре стои на тази кола :lol:

Не се притеснявай за температурата - най-вероятно е датчик за температурата - утре на компютъра всичко ще си покаже :bia:

Отностно че таблото ти свети червено - лично аз по ми харесва изцяло червено отколкото с бяло - просто се допълва с останалите светещи детайли повече :D

С здраве да си я караш !

[/quot

да си призная и на мен ми харесва с изцяло червен цвят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...