Jump to content

Членство в АКБ и тем подобни.


HITMAN

Recommended Posts

Щото това вече не е същия форум - твърде много си казахме, а и много хора, които обичам и уважавам вече не пишат тук! :)
Жоро и аз забелязах същото, но дай да цитираме имена. Даже бях пуснал тема (отдавна). :):)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Според мен ако продължавате дружно в този дух и още хора ще си тръгнат. Толкова ли има какво още да обсъждате? Вземете си дайде малко пауза и "...... просто да се наслаждаваш на готиния форум ?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да помоля за спокойствие и запазване на мира във форума. Въздръжте се поне няколко дни. Повярвайте че тенджерата е на котлона и супата кипна. Дайте и време да се свари.

Ако някой се чувства нещастен нека прочете моята тема тук.

Тя е написана от мен, от сърце. За Вас! :)

Да. За всички Вас.

Хе, хе. Можем да я кръстим: "Пилешка супа за душата на фена!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой, бе?!?! Ти ли ще си мълчиш, ПРОСТАК ниеден? Заради теб се насра убавия ни форум! Ти си виновен. И оня Цвет Четиресе. Предлагам Ви днес да си направите самоотвод, да прекарате следващото денонощие в бдение на чай и медитация и още от утре вечер да постъпите в будистки манастир.

Та така...

:(:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък как го прецени това?  :( Президентът си е президент, ей...Народната любов е зад него  :)

Подписът ми е сменен от няколко дни! Абдикирах! Куфейте пичовье! :)

Що се отнася до предложението на Коко 100 С4 да цитираме имена - дай да се поуспокоим малко - па после - ми аз ги цитирах вече, не виждам смисъл пак да почваме! :)

Мисия "Палавник" приключи - тва си беше камикадзе и си замина вече! :)

Гризли помоли за временно примирие - да го спазваме! БРАТЯ :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И оня Цвет Четиресе. Предлагам Ви.......

Не се приема :)

Къде се загуби, младеж? Само няколко седмици не си се вясвал и форумът пропадна... АКБ е пред фалит :) , тече процедура по ликвидация...На път сме да загубим едни от най-върлите фенове на марката, вече нищо няма да е същото :) Форумът и клубъ до вчера бяха обречени... Добре, че батко Мангус, опс, Магнус, пак е тук... Денят ще бъде спасен :)

Подписът ми е сменен от няколко дни! Абдикирах! Куфейте пичовье!  :(

Ми ти първо узурпира (няколко пъти), време беше да абдикираш... Добре, че не се стигна до преврати :(:)

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...