Jump to content

да се похваля


Seb

Recommended Posts

Значи в неделя в 6.30 сутринта се прибрах от Германия и си докарах една хубава Б4-ка.След 5-6 дневно търсене попаднах на моята кола.Взех я направо от германец.Колата е много поддържана.По-късно ще я снимам да ви я покажа,че сега съм я скрил да не ми я откраднат понеже е с транзитни номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи в неделя в 6.30 сутринта се прибрах от Германия и си докарах една хубава Б4-ка.След 5-6 дневно търсене попаднах на моята кола.Взех я направо от германец.Колата е много поддържана.По-късно ще я снимам да ви я покажа,че сега съм я скрил да не ми я откраднат понеже е с транзитни номера.

Честита придобивка! :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па похвали се...Да ти е честита новата придобивка.Със здраве да си я караш. Ама да знаеш че тая кола трябва да се поеее много хубаво...като циганска сватба-2-3 дена :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега съм я скрил да не ми я откраднат понеже е с транзитни номера.

Бягай още утре да я застраховаш - това, че е с транзитни номера не пречи на повечето компании!

И със здраве да си я караш! :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е Цветчо ... бягай, че тея от митниците вече са снесли инфото където трябва какво е влязло като кола вчера и днес в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бягай още утре да я застраховаш - това, че е с транзитни номера не пречи на повечето компании!

Точно така, tsvet40 е прав, предишната кола я застраховах още на същия ден щом я купих и 1 седмица си бръмчах с временни номера.

Честита придобивка и безаварийната!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,със здраве да си я караш и много хубави моменти да ти носи. :angry:

П.П. Точно днес се чудех ,че мина една седмица от както си в чужбина!

Време е да сменяш подписа! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успея да дойда на някоя форумска сбирка имате каса бира и кесия кебапчета от мен,защото ми стана ясно,че в този форум е единственото място където мога да разбера как да си поддържам колата в добро състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бягай още утре да я застраховаш - това, че е с транзитни номера не пречи на повечето компании!

И със здраве да си я караш!  :angry:

Е честито колега :bia: ще има черпене,

а това със застраховките е така не пречи, а и има кой да помогне и за това в клуба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен! :angry:

застраховка си направи с митническата декларация - и гражданска и каско може да се направи. преди това - аларма, ако си няма. и да си я караш с кеф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен честито и дай подробности по придобивката - умрем си от любопитство :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
И от мен честито и дай подробности по придобивката - умрем си от любопитство  :angry:

Ами колата не е в първа младост.1992г производство,черен металик,ляти джанти,шибедах,много запазена е като цяло.Няма ел.стъкла и огледала.Взех я направо от немец за 1600евро и не вярвам да е въртял километража.Показва 161 200км.Човека ми даде цялата документация по колата,сервизна книжка и др.Първо обикалях по автокъщите,всички ги държат само араби,сърби и руснаци.Там имаше Б4-ки на същата цена 93-94г но не бяха в добро състояния,особенно двигателите.Много ми беше полезна онази статия за автомобилите втора употреба,а освен това имаше хора който разбират и по точно те ми я избраха.Освен това човека ми даде за 200евро CD/MP3,усилвател Magnat,суббуфер,две чисто нови елипси Eltax.

Общо ми излезе 6000лв за колата(с мито),400лв. за музиката,и около 200-250лв. за подаръци.Сега ми предстоят разходи за аларми,застраховки,номера и не знам какво още.

Редактирано от Seb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...