Jump to content

Recommended Posts

Вчера видях в красна поляна един хамър с някакви подобни джанти, бая над 20' бяха, и се зачудих хубаво ли е на него колелата само да са му в пъти по-скъпи от цялата ми каляска :hilezh::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не друго американците правят внушителни неща. Уникално яки са за мен тези джанти. А последния писък на модата е да си правиш хамъра така:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така после много удобно се сменят гумите, ползва се само инструмента кози крак :rolleyes::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноо грозно.Чудно ми е как точно се завива с това л*йно? :wall: Сигурно има някаква платформа с хирдавлика която го повдига и го върти на място. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично и джантите и хамъра "последна мода" ми изглеждат невероятен кич и въобще не ми харесват, но както се казва мнението си е мое :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е така. .....

Не е така, ама е така, погледни по-горните снимки и ще се убедиш. По-голяма селяния, едва ли може да се намери.

Да не говорим, че въпросните люде, са все едно нашите цигани, ама в техната си страна, само дето са по-заможни. Инак си е чиста цигания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключенията потвърждават правилото :) , специално това, на което се кефят неграта е просто кич и избиване на комплекса - вижте ме направих 1 мнл долара и ги вкарах в колата. Иначе hot rod и подобни определено мязат на нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много грозна работа!!!Може би съм изостанал с разчупеното и абстрактно мислене но това возило приличат на всичко друго но не и на возило!

Редактирано от DJ_Joko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е последния писък сред хип-хоп звездите и това чудо се повдига с така любимите им пневматики при желание да се използва като превозно средство(на принципа на Ситроен :puppy_dog_eyes: )А когато Vip-овете вътре решат да слязат джипът присяда покорно като камила:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де ама да налееш 5 пъти повече пари в тази машина, отколкото струва и да не ти пука си е ГЪЗАРИЯ! Боли ги .... хамериканските баровци мнението на хората от АКБ, че било грозно :puppy_dog_eyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...