Jump to content

Мнение за А4 В6 1.9 TDI 131hp


Recommended Posts

N4 е с много неестествено черен цвят на волана и леко разминаване на фугите отпред на капака с калника

N5 изглежда добре,но е седан и явно собстеника е бил толкова загрижен за колата си че да не му направи впечатление че предна дясна гума е сложена с грешна посока на въртене назад :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет

Искам да попитам за конкретна обява, някой ако е ходил на оглед,на тази кола.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11316157520659919&f1=details

Един собственик роден 1943 година :hilezh: Сигурно и бастуна му е в багажника за по-достоверно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аудито е доста добро и точно този мотор е доста пъргав и икономичен. На това време с тази криза на пазарлък ще свали от цената, но колега увери се и бъди сигурен че е облужен мотора както пише в обявата един авер така купи от германия и УЖ всичко беше сменено и не изкара много !!! защото ако не е цената му е дебела ;) вече паднаха доста. Иначе като кола е страхотна ако беше и Куатро супер :wall:успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до Castrol Edge - бях си взел от ACE, но нещо не ме впечатли особенно. Излапа си литър до смяната.

Аз също взех EDGE 5w40 от колегата ACE и съм много доволен.

Промени се и звука/стана по-безшумна/,а и вече имам към 8к и грам не е мръднало маслото.

А относно обявите,някой вярва ли че 'лачените' Аудита които се продават са на по 140-150к км?

Аз моята я купих лично от Германия преди 5 години,тогава беше 160к км и 2 години!

Хората ги карат колите на запад,а не ги държат в гаража и да ходят само събота и неделя на лозето или на село!

Аз също вече 2 пъти си вземам масло от колегата ACE и съм доволен.

По отношение на това, че ХОРАТА карат коли съм напълно съгласен. Моята я купих тук в Бг от първи собственик /купена от магазина/ на 141 к км на 5 години, ако това беше в Германия или Италия просто забрави - умножаваш дадената цифра минимум по две.

Един колега ходи по служебна работа до Италия и гледа да си избира там от частни обяви. Говореше ми за едни киломентри от 300 - 350 к км нагоре. Изводи всеки сам да си прави.

Редактирано от MrD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като идеш един път до Италия ще разбереш защо е така – хората имат магистрали и си карат по тях, а и държавата не е малка.

На мен лично амортизацията от 250ккм от Италия ми се струват като 25ккм в БГ (без да броим филтри и масла там е до собственик).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази ми изглежда доста добра, пък и quattro. Цък

Преди няколко седмици, мисля същата загледах и на външен вид изглеждаше много добре. Обаче на това място, какви напудрени отпадъци има :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като идеш един път до Италия ще разбереш защо е така – хората имат магистрали и си карат по тях, а и държавата не е малка.

На мен лично амортизацията от 250ккм от Италия ми се струват като 25ккм в БГ (без да броим филтри и масла там е до собственик).

Абсолютно съм съгласен.Една кола дрънкана 100х.км. в БГ е в пъти по зле от такава на 300 х.км карана в западна Европа. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен.Една кола дрънкана 100х.км. в БГ е в пъти по зле от такава на 300 х.км карана в западна Европа. :stupid:

И на двамата "разбирачи" да ви обясня. Пътувам ежемесечно в Европа. Миналият месец бях точно 2 седмици в Италия. Пътувах от Милано до Рим, после слязох и доста на юг до Неапол - някой от вас двамата бил ли е в Неапол, да ми говори за инфаструктура и условия по пътищата. За магистралите спор няма безупречни са, ако "Sag" иска мога да му обясня как са магистралите и в други държави - Германия, Чехия, Унгария, Англия, Португалия, Турция, Испания, Франция, Люскембург, Белгия и много други.

Колега, не си прави изводи за знанията на хората само по nick-a във форума. И не ми обяснявай как състоянието на една кола зависи от инфраструктурата на дадена държава, защото ако отидем с теб двамата на Горубляне или в Дупница, ще си отгледаме на "италиянски кенефи", които са произведени преди 3-4-5 години, карани са по перфектни магистрали, пък за нищо не стават. Да не говорим за салон, дупки и протъркани до ужас КОЖЕНИ седалки - това пак ли е до магистралите.

Аз съм направил своя избор - купих си кола на 5 години от супер богат човек, карана само и единствено в Бг.

Не бях влизал в този форум поне от една година, ама така като гледам комай нещата не са се промили. Със здраве - не ми отговаряйте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за информация казвам, че мой познат продава Б6ца 2004г., 1.9ТДИ с шест скорости, черен авант, S line, фабричен би ксенон, навигация RNS-E, подгряване на седалките, bluetooth, личен внос е от Германия преди 6г. .За повече информация на ЛС.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на двамата "разбирачи" да ви обясня. Пътувам ежемесечно в Европа. Миналият месец бях точно 2 седмици в Италия. Пътувах от Милано до Рим, после слязох и доста на юг до Неапол - някой от вас двамата бил ли е в Неапол, да ми говори за инфаструктура и условия по пътищата. За магистралите спор няма безупречни са, ако "Sag" иска мога да му обясня как са магистралите и в други държави - Германия, Чехия, Унгария, Англия, Португалия, Турция, Испания, Франция, Люскембург, Белгия и много други.

Колега, не си прави изводи за знанията на хората само по nick-a във форума. И не ми обяснявай как състоянието на една кола зависи от инфраструктурата на дадена държава, защото ако отидем с теб двамата на Горубляне или в Дупница, ще си отгледаме на "италиянски кенефи", които са произведени преди 3-4-5 години, карани са по перфектни магистрали, пък за нищо не стават. Да не говорим за салон, дупки и протъркани до ужас КОЖЕНИ седалки - това пак ли е до магистралите.

Е като пътуваш г-н "разбирач" видя ли някъде по гадни пътища от нашите(щото аз никъде не видях) ??А една кола като се дрънка по тия дупки и ями нали се сещаш, че окачването и купето са под постоянно напрежение ...и след 3-4 години в БГ се чудим защо дрънка и прискръцва всичко .. е май е от пътищата :musik:

Редактирано от nuvoari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно ще ми обясняваш за другите държави? Слушам те много внимателно. Дори ги прегледах на гугъл мапс, да знам кое къде е горе-долу, да не се изложим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, ами не е точно това, което исках, ама не стигна кеша за 6 скорости, та взех 5.

Това е без значение колега..Със здраве да си я караш :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. :flehan:

Информативно, колко е приблизително смяната само на ремъци и ролки?(маслото го смених с Castrol Edge 5w40 и филтрите)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за смяна на целият ангренажен сектор + водна помпа + обтяжната ролка за климатика + труд = 700 лева.

ПП Честито и със здраве да си я караш. И най-важното - безаварийно!! Покажи снимки. :flehan:

Редактирано от IoGi_BeaR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, ами не е точно това, което исках, ама не стигна кеша за 6 скорости, та взех 5.

не се притеснявай и аз исках с 6 степенна скоростна кутия но си взех с 5 но не съжалявам. А за обслужването на мен лично ми излезе 1100лв с труда, но съм сменил всичко + маслото на ск. кутия.

Редактирано от grozdev_
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото. Като я снимам ще покажа.:flehan:

Още един въпрос: Може ли пръчките(тия които са на тавана на колата за закачне на багаж, сори не знам как точно се казват) да се боядисат хром-никел, че са черни и ме дразнят ?

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото. Като я снимам ще покажа.:flehan:

Още един въпрос: Може ли пръчките(тия които са на тавана на колата за закачне на багаж, сори не знам как точно се казват) да се боядисат хром-никел, че са черни и ме дразнят ?

Не мисля че ще може .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...