Jump to content

Ауди около 2005та до 20000лв?


Recommended Posts

Съгласен. Случвало ми се е да ги покарвам, но не с точната цел, да ги преценявам за притежаване. Сега ще ги пробвам целенасочено. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 365
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Иво, сам човек си, гониш пичета и тва онова, земи си докат моеш едно Хабрио и се кефи, комбита и 4Ф-ки ше имаш време да караш кат те зароби некоя булка с 2 чавета :lol:

http://www.mobile.bg/11260826891642307

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E като ти е на сърцето кабриото, що питаш за разни 4Ф-ки? Хем е А4, което твърдиш че ти е екстра, хем кабрио. Купи си хардтоп ако няма и това е!.

А тоя челосан 8 пъти кръш по какъв повод го пусна колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тоя челосан 8 пъти кръш по какъв повод го пусна колега?

Извинявам се . Много глупава постъпка от моя страна . Съжалявам .

Не знаех , просто не съм много компетентен .

Извинете ме моля .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E като ти е на сърцето кабриото, що питаш за разни 4Ф-ки?

Е баце, аз ако нямах дилема и знаех какво искам точно, щеше ли да я има тая тема? Щех да си отида на горубляне и да отнеса некой кош още утре :lol:

Към кабриото ме влече сърцето, но разума не дърпа по-далече :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то 'ем сърби, 'ем боли! И душата в рая нма как да стане! За тва зимаш едно бело листчЕ и го делиш на две(+и-). Kъдето са повече +чета, там се меташ!

Колега V.8, вместо да се правите на обиден можеше да напишете нещо смислено, а не просто да плеснете някаква обява на току-що сглобена кола с челен удар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте на предвид, че 3.0 ще си дава бая разход в града. Нещо м/у 14-15 градско ще е.

Толкова много ли харчи такъв кош градско? :lol:

Имам преки наблюдения върху бНв е61 530хд, автомат и комби. Дава около 10-10,5 с нормално каране в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много ли харчи такъв кош градско? :)

Имам преки наблюдения върху бНв е61 530хд, автомат и комби. Дава около 10-10,5 с нормално каране в София.

Забрави мармота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега V.8, вместо да се правите на обиден можеше да напишете нещо смислено, а не просто да плеснете някаква обява на току-що сглобена кола с челен удар.

Не се правя на обиден . Просто се извиних за некомпетентната си намеса в темата .

Аз от доста време си търся втора кола и попаднах на тази обява .

Ако имаш някаква вътрешна информация за конкретния автомобил

сподели я за да не изгори някой .

Само нагънатия регистрационен номер може да означава и много и малко .

Извинявам се за спама .

Редактирано от V.8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забрави мармота.

Ти що винаги си коНпетентен да си еве мамата? :)

Колата се кара нон стоп, НЕ се ходи сутрин на работа, паркиране, после вечер до дОма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се кара нон стоп, НЕ се ходи сутрин на работа, паркиране, после вечер до дОма.

Бахти БМВ-то да не е такси бе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази е кукла, но е с "любимия" на всички 2.5TDI :)

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11318602079470774&f1=details

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям си го Корсик лятото по главните улици на курортите показал венестите ръчища от едно Б6/Б7 кабрио... :) Е нема такава идилия. Сериозно! Според мене му е рано за семейно ориентираните 4ф-ове. Треа му нещо младежко и крещящо. Само така ще се чувства на мястото си самия той. Даже вече мисля, че Олроуд не му трябва.

Между другото да се самоиздам - май от мене му влезна тая муха да сменя колата с нещо до около 20К., докато се любувахме на един Олроуд. Така ли е бат'Иво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много ли харчи такъв кош градско? :)

Имам преки наблюдения върху бНв е61 530хд, автомат и комби. Дава около 10-10,5 с нормално каране в София.

При мен пада под 13 ако се кара без трафик. Иначе на магистралата ми дава горния разход с яко настъпване. Последния път даже не се усетих, че гумите са ми с индекс H(210 км/ч), пък аз я гоних с 220 почти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААААААААААААААА!!! :) Охххх... Ще сгреша и тва е!!! :) Направо не знам! :)

.. Така ли е бат'Иво?

така, така, ти си виновен да се пържа в собствен сос! :)

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тея 4Fки, това е прекалено голяма кола за твоите нужди и за стандарта в БГ.Да не говориме, че ако не е със S line изглежда пенсионерски.За 20 000лв. няма как да си купиш читава 4fка с 3.0TDI дори и догодина, както предсказват някои хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...