Jump to content

Кола мечта А6 С6


Recommended Posts

Тази хубавица да не е взел някой съфорумец? Два часа преди да стигна до Хасково успя да е купи някакъв юнак от София... да му е честита де, да сподели как е :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се ядосвай толкова. На тая цена едва ли е много читава. Май и кожен салон няма.

Ти продаде ли Ситроена?

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглеждаше уникално красива, моля Ви - влюбих се в този модел джанти! Споделето точното име на модела и евентуално цената им?!

Все още не съм си продал КРАСАВИЦАТА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, а по-евтина от тази е удряна или не в движение. Да можехте да четете немски да видите какви обяви предлагате - 278 хил.км със теч на масло от цилиндровата глава, но пък моторът работел. Звучи успокояващо, но нали пък е евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз немски знам доста добре,а и имам често път към Австрия или Германи, обаче не ми се занимава да ходя да си търся и докарвам от там....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля все пак да дадете мнение за тази кола, не е от търговец, сменил е реално доста неща, и има скорошен ремонт в Гемини. Днес ще ходя да е огледам и покарам, скоростната кутия милти или типтроник е? Какъв трябва да е кодът на двигателят, и къде да го видя? Обявената цена нормална ли е, и ако не - то на колко да я преговарям?

И не на последно място (и може би не в правилната тема), но знаете ли колко би струвало изработката на

подобни седалки?

Редактирано от Pleven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля все пак да дадете мнение за тази кола, не е от търговец, сменил е реално доста неща, и има скорошен ремонт в Гемини. Днес ще ходя да е огледам и покарам, скоростната кутия милти или типтроник е? Какъв трябва да е кодът на двигателят, и къде да го видя? Обявената цена нормална ли е, и ако не - то на колко да я преговарям?

И не на последно място (и може би не в правилната тема), но знаете ли колко би струвало изработката на

подобни седалки?

Щом е Quattro, кутията е типтроник .... но тоя душегуб направо може да те докара до мозъчна смърт, не го купувай

Потърси само "Проблем 2.5 TDI" във форума и чети... станаха на много километри, българската нафта не помага за дълговечността на VP44, а стойността на ремонта е 2 000 +

Освен това помпата на последните душегуби (след 2002) е по-ралична от предишните, част от софт-а участва в управлението на ESP-то и не може да се сложи помпа втора ръка от по-стария вид...

На един колега А8-цата седи на трупчета трети месец заради тая шибана помпа, обиколи 100 "майстори" помпаджии в БГ, а в момента пътува по куриер за Германия

Не ти трябва тоя таралеж в гащите ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/11312641738827385 не мога да разбера как купуваш една кола обслужваш я с мерак, регистрираш я, застраховаш я и на втория месец я продаваш? Това 90% е резултат от проблеми с колата, които трудно ще бъдат решени и общо взето пълно разочарование от въпросния автомобил от неговия собственик!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е ... Издирвам си А6 4F Avant 3.0 TDI до 23-25000 лв макс....

Колега, не търсехте ли Ц6!?

Сега гледам сте пуснали линк към Ц5, защо се отказахте от 4Ф-ката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, а по-евтина от тази е удряна или не в движение. Да можехте да четете немски да видите какви обяви предлагате - 278 хил.км със теч на масло от цилиндровата глава, но пък моторът работел. Звучи успокояващо, но нали пък е евтино.

И на Хамерикански можем да четем :hilezh: !!!До 10000е, има поне 100 броя колега тази ми попадна 1ва! И ако за теб 4000евра не са пари то това е др, въпрос! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах по-скоро от любопитство за тази С5, решението е твърдо: ще се купува С6! За предпочитане е Авант, но при добра офета бих взел и седан версията! Парите са налични, плащам кеш, само читав екземпляр се търси :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да обобщя: :)

Audi A6 4F; 3.0 TDi Quattro; за предпочитане комби, но може и седан;

-километража да е под 300 000;

-може да е със забележки (ожулвание, боя, салон);

-да не се налага голям ремонт, или той да е калкулиран в цената; :(

Оборудване:

+Задължително:

-Автоматик;

-Навигация;

-Адаптивни ксенон фарове;

Препоръчително:

-S-line външен и вътрешен, по възмжност без Sline окачване!

-Ел.седалки;

-Мемори;

-подгряване на предни и задни седалки;

-BOSE sound;

-пакет багаж;

-AMI;

-F1 смяна на скорости;

Глезотии:

-Комфортен ключ - Keyless Go;

-Печка;

-Шибедах;

-Ел.седалки;

*Цветът държа да не е светло сивото - твърде стандартен, и хромът не изпъква на него;

*На кожени седалки не държа - да знам че държат цената и изглежда по тузарски - ще возя често и багаж в купето, бебе на задните седалки, запарват, трудна и ангажираща поддръжка;

Мога да мина и само със задължителното оборудване, но цената трябва да е реална за толкова постна история! Държа автомобила да не е каран повече от 1-3 месеца из нашата Татковина, заради пътищата и нафтата; :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е с тия изисквания ще ти е трудно... защото заради адаптивните фарове, БОСЕ-то, двойния подгрев, АМИ ще ти трябва доста нахъсана от към екстри

А ако искаш и да е на 150 000 км. и под 20 000 лв. мисията става невъзможна

Когато търсих моята преди 2 години и половина имах доста по-занижени критерии откъм екстри и ми трябваха 6 месеца да си намеря кола

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, нали затова си направих трудът да напиша - ще купя и само със задължителните: Автоматик+ Навигация, всичко друго допълнителено е добре дошло! Не съм казал да е на 150 000, а да е под 300 000км! Таванът на цената определено не е 20 000лв, мисля че за последните 1-2 месеца активно търсене на този модел, се ориентирах какви са реалните цени. B)

Надявам се до края на този месец да съм горд собственик на такъв автомобил, и да се появя на някоя от срещите на клубът! :gruebel:

Така че ако имате предложения, или видите нещо примамливо - споделете тук в темата, сериозен човек съм - ако автомобила си заслужава го купувам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здраво пичове; нов съм в този форум, ама стар фен на AUDI

Днес пазарих А6 2.7TDI Quattro 2005 /4F/; кола докарана от Германия

много стегната и цена около 28000 / малко от тях са на лизинг/; за

по малко пари със сигурност има, ама с неясен пробег... Доста подобрена

относно окачване и двигател спрямо предните... обслужването за масло и филтри

е направо скромно..../ 250лв./..дано по-рядко виждам сервизи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето предложение е да потърсите колегата Nasti от форума тук.

До колкото съм чел е автотърговец и може да ти намери 4Ф със доволно екстри и на добра цена от Италия, там май работи той и има познания и поглед над пазара!

Някой да ме поправи,ако греша.

zustimm.gif

Редактирано от asenovb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето на градския една кола http://www.mobile.bg/11318258817955935

Само километража нещо не му се вписва :gruebel:

Обявата вече я няма, но същата кола я имаше в немското мобиле днес на обяд от италианска автокъща, обявена на 336 000 км .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...