Jump to content

LED габарити за A6 C6 от 2006-та


Creative89

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам следния въпрос: Има ли някои който да е сменял габаритите на фаровете на А6 Ц6, защото от известно време се чуда дали да ги сменя, че не ме кефят много тия гадни, жълти крушки дето са сега, при положение, че фаровете са би-ксенон? :stupid: Ако има някои с някаква информация, ще съм благодарен за помоща. Интересува ме дали си заслужава и дали има LED продукти, които да са качествени и да не прецакат електрониката на колата?!

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой нещо?!

всичко може да се направи

за целта си има или съответните крушки, или умни глави, които дооправят нещата така че да не светят лампи по таблото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що? Досегашните да не са му резеда? :stupid:

:hilezh:

и габаритите и дейлайта му светят в жълтата гама. Коментиран е въпроса за смяна, но не е невероятно да пита момчето!!!

Колега Креатив89 не съм сменял, та не знам точни модели, тук в темата за а6 4ф, бяха писали колегите. Предполагам питаш за дейлайт? Дано някой ти каже конкретно, да не ровиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко може да се направи

за целта си има или съответните крушки, или умни глави, които дооправят нещата така че да не светят лампи по таблото

Ами да и ти си прав! То въпроса е да се намери някакъв качествен продукт, а не поредният боклук, тип - Илиянци. Щото ако горат на всеки 2-3 месееца, няма смисал просто.

:stupid:

и габаритите и дейлайта му светят в жълтата гама. Коментиран е въпроса за смяна, но не е невероятно да пита момчето!!!

Колега Креатив89 не съм сменял, та не знам точни модели, тук в темата за а6 4ф, бяха писали колегите. Предполагам питаш за дейлайт? Дано някой ти каже конкретно, да не ровиш.

Попринцип питам, точно за дейлайт-а. Примерно нз за вас ама на мене много повече ми харесва как изглеждат на S8 или A8L фаровете, по простата причина, че не свети жълто, ами свети бяла ЛЕД светлина! Тука един колега ми каза, че си е монтирал на неговата А6-ца такива габарити и ще ги погледна да видя как светят и дали седи хубаво.

Редактирано от Creative89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж какво е решението и ако е добро пиши тук, че и аз искам да сменя тия крушки на моята Б7ца.

за да не се разсвети пак таблото имало някакви лъгунки, но не ми се разправя с разане на кабели и прочие. Ако има ЛЕДкрушки директно за монтаж свиркай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж какво е решението и ако е добро пиши тук, че и аз искам да сменя тия крушки на моята Б7ца.

за да не се разсвети пак таблото имало някакви лъгунки, но не ми се разправя с разане на кабели и прочие. Ако има ЛЕДкрушки директно за монтаж свиркай.

Нямаш грижи, стига да намеря нещо, което си заслужава :musik: ! Ще е след около 3 седмици де, щото не съм в БГ в момента :angry: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да и ти си прав! То въпроса е да се намери някакъв качествен продукт, а не поредният боклук, тип - Илиянци. Щото ако горат на всеки 2-3 месееца, няма смисал просто.

аз си купих ламби от Германия

тук донастроихме това - онова и те така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си купих ламби от Германия

тук донастроихме това - онова и те така!

Така съм съгласен, да! :musik:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На габаритите съм с това http://www.ebay.co.uk/itm/250930249477?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

На дневните светлини с това http://www.ebay.co.uk/itm/160651795079?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

на номера с това http://www.ebay.co.uk/itm/350446466458

За сега никакви ядове.

Редактирано от TMAX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:musik: това са над 100 евра...... :angry: баси крушките!!! :lol::angry: то остана и ядове да имаш :lol:

или не са това цените?

Редактирано от maximoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление това са цените. Не са евтини, но определено са качествени според мен поне. Никакви смущения, никакви грешки и са си с гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който има брадичка, си има и гребенче

ако не - у лево...

Излизам за по бира, и се събуждам в Сингапур с брада до кръста и две каки се грижат за нея. :lol: :lol:

А гребенчета има и на теб да дам :angry::lol::musik:

Аплодисментите, които чуваш от ляво на Твоят компУтър, са от мен :angry:

Редактирано от maximoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излизам за по бира, и се събуждам в Сингапур с брада до кръста и две каки се грижат за нея. :musik::lol:

А гребенчета има и на теб да дам :lol: :lol: :angry:

Аплодисментите, които чуваш от ляво на Твоят компУтър, са от мен :angry:

това твоето беше толкова сложно, че дори се чудя дали и ти си го разбрал (понеже гледам си го редактирал).

както и да е - смисъла беше друг.

не може да дадеш толкова евра за ламарина и накрая да кажеш, че 100 такива са мнОООООго!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много са за 6 крушлета - 200 кинта :)

все пак си уважавам парите

За това попитах колегата, може пък да не съм разбрал.

Нищо ще мина в ляво :flehan::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз включително смятам, че са мааалко по-скъпички, но имайки предвид, че в повечето случай, по-високата цена означава по-добро качество...няма причина да не си ги взема. Благодаря на колегата за съвета и предложените продукти.

Само да те попитам от колко време вече ги ползваш тия светлини?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си карам с жълтите, а за 200 кинта ще отида да напазаря дрешки и туй онуй и ще мина у лево :flehan:

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си карам с жълтите, а за 200 кинта ще отида да напазаря дрешки и туй онуй и ще мина у лево :flehan:

ха ха, баш пък ти ли, готин :)

твоите добавки струват повече от цената на колите при 95% от пишещите по форума

аз не съм дал 200, по - малко бяха, но пък си заслужава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...