Jump to content

LED габарити за A6 C6 от 2006-та


Creative89

Recommended Posts

Нещо не ме убедихте с тия 100 евра за 6 крушляци...

Аз за толкова съм оборудвал 2 коли с 2 чифта ксенон и LED (минимум 18 бр. на крушка) навсякъде...

Не е това офертата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е колега за по 100 лв. да оборудваш светлинно автомобил ! Не ми се мисли обаче какви ксенони и какви LED-ове си му сложил за тези пари и на какъв автомобил(аз лед ако говориш за габарит с 18 не съм виждал-коригирай ме ако греша). Нали за това е темата да се споделят въможностите за замяна на оригиналните крушки с други. Дай ни алтернатива за крушките за дневните и габаритите до 100 лв примерно.(ксенона няма да го изискваме). Иначе коментара ти става безпредметен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха ха, баш пък ти ли, готин :)

твоите добавки струват повече от цената на колите при 95% от пишещите по форума

аз не съм дал 200, по - малко бяха, но пък си заслужава

Батко (литекс) седи малко мирен с изказванията си! :)

По темата аз си карам с 25 диоден (китай сигорно)на габарита и съм супер доволен вече втора година :blink:

Така,че всеки сам си определя колко да даде за габарити и квото и да е там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко (литекс) седи малко мирен с изказванията си! :zustimm:

По темата аз си карам с 25 диоден (китай сигорно)на габарита и съм супер доволен вече втора година :zustimm:

Така,че всеки сам си определя колко да даде за габарити и квото и да е там :zustimm:

Колега, ти това дето разправяш за него 25 диодното, дава ли ти грешки някви по компютара? И също така, как свети, и колко пари е? Като гледам така, избора е голям! Затова и започнах тая тема - събирам мнения, за да не се хвърла на некво менте дето да ми скъса нервите, или па на некъв "уникален" продукт дето е 200++ лв и па за нищо не става!

Възможно е колега за по 100 лв. да оборудваш светлинно автомобил ! Не ми се мисли обаче какви ксенони и какви LED-ове си му сложил за тези пари и на какъв автомобил(аз лед ако говориш за габарит с 18 не съм виждал-коригирай ме ако греша). Нали за това е темата да се споделят въможностите за замяна на оригиналните крушки с други. Дай ни алтернатива за крушките за дневните и габаритите до 100 лв примерно.(ксенона няма да го изискваме). Иначе коментара ти става безпредметен.

А тебе колега, може ли да те помоля, ако имаш възможност и не ти е много трудно, да качиш една снимка на фаровете нощем, със вкл. ксенон за да видиме дали има някви особени разлики в цвета. ;) Помня, че каза, че свети малко по-синьо. Ако имаш възможност щракни една снимка да видиме всички за какво иде реч! Благодаря предварително! :zustimm::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е колега за по 100 лв. да оборудваш светлинно автомобил ! Не ми се мисли обаче какви ксенони и какви LED-ове си му сложил за тези пари и на какъв автомобил(аз лед ако говориш за габарит с 18 не съм виждал-коригирай ме ако греша). Нали за това е темата да се споделят въможностите за замяна на оригиналните крушки с други. Дай ни алтернатива за крушките за дневните и габаритите до 100 лв примерно.(ксенона няма да го изискваме). Иначе коментара ти става безпредметен.

Заповядай да ги видиш.

И си приготви сос и прибори - може да се наложи да си изядеш... първичните полови белези. :zustimm:

Шегувам се, нали не се връзваш?

Пускал съм снимки, но най-добре на живо (и тъмно) да се гледат тия неща.

Може да се каже, че съм колекционер на LED крушляци от години. Даже до вътрешносемейни разпри сме стигали заради тях - засипан съм с всякакви видове.

Алтернативи, напълно задоволителни и бюджетни, има.

Единствената гаранция за разлика в качеството има ето при тези:

http://www.v-leds.com

Скъпчии са, но си заслужават. Сякаш...

P.S. Ксеноновите комплекти съм ги купувал и слагал преди 5 години (DIY) от Германия. Нямам грижи с тях от тогава.

120 лв излязоха 2-та комплекта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко (литекс) седи малко мирен с изказванията си! :zustimm:

По темата аз си карам с 25 диоден (китай сигорно)на габарита и съм супер доволен вече втора година :zustimm:

Така,че всеки сам си определя колко да даде за габарити и квото и да е там :zustimm:

ти някаква батка ли ми го играеш?

с Владо мога да си кажа неща, които много добре ние си знаем помежду си и въобще нямаше нужда да взимаш отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че няма смисъл от кавги а преди всичко трябва да се кефим на колите си .

Това че някой дал 100 -другия 200 е въпрос на разбиране , за някой са много -за други малко но съм на 100% че трябва да се коментират за да има за всеки вкус и джоб.

Кеф цена няма. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че няма смисъл от кавги а преди всичко трябва да се кефим на колите си .

Това че някой дал 100 -другия 200 е въпрос на разбиране , за някой са много -за други малко но съм на 100% че трябва да се коментират за да има за всеки вкус и джоб.

Кеф цена няма. :respekt:

Добре казано! Аз точно мислех да попитам, всъсшност защо почнаха такива спорове...ама колегата го е написал добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз реших въпроса радикално,по този начин.2006 г ми е колата.А на задния номер съм с китайски диоди по 5 вт(не за 200лв) и не реве компа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз реших въпроса радикално,по този начин.2006 г ми е колата.А на задния номер съм с китайски диоди по 5 вт(не за 200лв) и не реве компа.

Това е най-красивия вариант определено. Ейй се за тези 200 лв. се хващате!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй се за тези 200 лв. се хващате!!!

Не се вързвай ,всеки гледа да мине тънко а и може да нямат хората но , пък си задавам въпроса - защо са си взели тази прекрасна и скъпа марка :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е габарита с 25 диода и аз съм с такъв за 25лв го взех комплекта!

117_a4d05_27339614.jpg

Ето така свети вечер и съм много доволен!

166_c73ee_28014635.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй се за тези 200 лв. се хващате!!!

Не се вързвай ,всеки гледа да мине тънко а и може да нямат хората но , пък си задавам въпроса - защо са си взели тази прекрасна и скъпа марка B)

Не е въпроса за 200лв колега. Явно не си зачел темата от самото начало, както и да е...

Идеята е съвсем друга.

6 крушлета за 100? е все едно да си купиш, 6 бири за 100? :);)

Пари като вестинци няма кой да ги чете. :D

В'ерно, хубави са като светят бяло и затова всички търсим този вариант, но на малко по-реални цени. Все пак си уважавам парите както казах на един колега "с брадичка" по назад в темата. Пак казвам не е за 100?, а за не реалната цена която давааш и в последствие трябва да се преправят,за да няма грешка на таблото.Излиза така: даваш 100?, вадиш поялника, почват се едни губеници на време бърканици ,свети таблото...

Питането ни (още един колега от форума) беше:

дали има някакви крушки, който да са направени ,така че да ги замениш с оригиналните с нажежаема жичка, и да не ти отчита бордкомпа грешки.

На въпроса - "Защо сме си взели прекрасна и скъпа марка!?!" Отг. е ЛЮБОВ, ПАРИ и УДОВОЛСТВИЕ :DB):flehan: Абе майната им на крушките, като седнем вечер изпиваме колкото за 60 крушки.Що ли..., та чак и споря и се обяснявам хаха ;);)B)

Редактирано от maximoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали има някакви крушки, който да са направени ,така че да ги замениш с оригиналните с нажежаема жичка, и да не ти отчита бордкомпа грешки.

Има, разбира се. Нали съм ви казал, че нещо за един е скъпо, за друг евтино. Избихте се тука за 200 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, разбира се. Нали съм ви казал, че нещо за един е скъпо, за друг евтино. Избихте се тука за 200 лева.

ами т'е затова иде реч B):flehan:

пууу 200лв та 200лв

Къде са давай да ги видим и да си купуваме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде са давай да ги видим и да си купуваме :flehan:

В немския ebay е пълно. Има за габарити, дневни светлини, за номера, интериора и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са същите като на колегата Александър от Свищов :2gunsfiring_v1:

и съм много доволен 25 кинта комплекта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз реших въпроса радикално,по този начин.2006 г ми е колата.А на задния номер съм с китайски диоди по 5 вт(не за 200лв) и не реве компа.

Колега това решение е много добро :hilezh: , но разкажи как го постигна и колко струва и имаше ли проблем, щото аз днес сменях габаритите и беше голям зор а твоето ??? :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезна ми 1200 лв,без да си смятам труда естествено,според това как намериш фаровете е обаче цената,Други са и крушките и баластите и те се набавят.Голям плюс в моя случай е че колата ми е без завиване,защото иначе се сменяват електроники и вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезна ми 1200 лв,без да си смятам труда естествено,според това как намериш фаровете е обаче цената,Други са и крушките и баластите и те се набавят.Голям плюс в моя случай е че колата ми е без завиване,защото иначе се сменяват електроники и вътре.

Наистина е много хубаво ,но имам и друг въпрос- как светят фаровете?

Питам те защото 2001 г. си купих А4 2.6 V6 произведена 1997г. , реших да и направя оптичен тунинг и я закарах в добра тунинг фирма .

Направиха я много добре , после купих фарове , стопове ,големи джанти , гуми и колата стана супер , заглеждаха я в България и извън нея , но фаровете само изглеждаха добре - въобще не светеха като оригиналните , не можеха да се регулират от купето и др. дреболии които ме нервиха.

На фона на многото пари които тогава дадох исках повече качество но, уви.

Вярно от тогава минаха 10 г. и предполагам че вече всичко е по качествено , но сподели и ти как са фаровете , светят ли като оригиналните или само красота.

Питам те още защото карам целогодишно на фарове а зимата много голяма част от денонощието е тъмно и е важно за мен .

Поздрави. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете са оригинални и всичко си свети и работи както съм писал,не са слагани в известна "тунниг" фирма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете са оригинални и всичко си свети и работи както съм писал,не са слагани в известна "тунниг" фирма!

Чудесни са,от оригиналните по хубаво няма . :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...