Jump to content

Recommended Posts

Може ли да разберем, защо темата за подписите беше заключена след като има неизяснени въпроси ?

Някаква причина, освен дежурното иронично изречение на г-жа Хитлер ?! :zustimm:

...Или като стане неудобно за някой, най-лесно е ключа ?

Аз много държа да получа отговор от Васко, затова моля не заключвайте тази тема !!!

Адрес на коментара
  • Отговори 130
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Kака защо се хабиш излишно? Форума е частен, т.е. определени хора си гласуват определени правила, които прилагат различно към определени хора. Толкова ли ти е трудно да разбереш това?

Адрес на коментара

Kака защо се хабиш излишно? Форума е частен, т.е. определени хора си гласуват определени правила, които прилагат различно към определени хора. Толкова ли ти е трудно да разбереш това?

Аз нямам против правилата ! Надявам се, че важат за всички !

Аватарът който съм сложила е гнусен според мен, просто го копнах от подписа на Титерс !

А това което Васко написа е абсолютна измислица, затова държа да каже какво има предвид !

Адрес на коментара

Аватара ти не е копи-пейст от подписа на който и да е, а е бегло плагиатстване на една много малка част.

Опита ти да бъдеш остроумна буди само насмешка.

Ако държиш да получиш отговор на който и да е въпрос от конкретен човек - пиши му на ЛС!

Адрес на коментара

Аватара ти не е копи-пейст от подписа на който и да е, а е бегло плагиатстване на една много малка част.

Плагиатстване ? :zustimm:

Имаш предвид, че е авторски ли ? :zustimm:

Малка част, голяма част, точно оттам го копнах. Освен че го поизрязах, нищо друго не съм пипала !

Защо да получавам отговор на ЛС, след като Васко се обръща към мен публично ? това за запознанствата е гадно, след като са го прочели всички, държа да получа обяснение пак пред всички !

Адрес на коментара

Ще използвам специално тази тема да отговоря на колегата Синистър относно странното му включване в предната тема...Пуснах снимка на таван в тема за купета и невиждам нищо лошо в това, защото харесвам колите и знам техните проблеми!Когато аз карах купета търсих някой да ми помогне с проблема с тавана!Дадох пари на трима известни тапицери да ми направят таван, а те си оставиха ръцете и ми прибраха паричките с думите: "Това е, по-добре само в Ауди!"Освен това повечето, които пишат и четат в темата са ми близки приятели и сме си помагали по всякакви начини-дали с умения или части, това няма значение, нали е взаимопомощ около нашите колички!И точно за това е форумът!Ако някой може да ми предложи перфектен таван за б4 бих се радвал да му пусне една снимка в темата с б4-ките! :zustimm:

Другото, което ми стана странно е около факта, че визираш това, че съм член на АКБ...Какво общо има това?По никакъв начин не се чувствам по-различен като потребител на форума от теб...Може би само с факта, че като има форумно мероприятие като събор ти идваш да си отпочинеш, а такива като мен се грижат за твоето и на всички останали любители на марката удоволствие...Друго, с което сме по-различни не виждам, та да се споменават чадъри и подобни галимации...

Направо ми става смешно за какви дребни и незначителни неща си даваме обяснения и се тормозим...това все пак си е автомобилен форум... :zustimm:

Редактирано от dominator
Адрес на коментара

Защо да получавам отговор на ЛС, след като Васко се обръща към мен публично ? това за запознанствата е гадно, след като са го прочели всички, държа да получа обяснение пак пред всички !

++++++++++++

Адрес на коментара

Обявявам начало на конкурса:

"Кой ще събере 5 предупреждения до довечера първи?"

Каката поведе резултата.

Адрес на коментара

Аватара ти не е копи-пейст от подписа на който и да е, а е бегло плагиатстване на една много малка част.

Опита ти да бъдеш остроумна буди само насмешка.

Ако държиш да получиш отговор на който и да е въпрос от конкретен човек - пиши му на ЛС!

Така може да мислиш ти или още няколко човека....

И винаги имате един и същ изказ и маниер ,последван от много хитра или остроумна реплика за завършек ,на която сигурно трябва да ръкопляскаме!!! :zustimm:

Адрес на коментара

Обявявам начало на конкурса:

"Кой ще събере 5 предупреждения до довечера първи?"

Каката поведе резултата.

Тва какво значи,че сега който каже нещо лошо ще бъде порицан тежко или??

Знаеме ,че имате по още няколко бутона в тоя форум ,които са много важни в живота :zustimm:

Адрес на коментара

Не.

От пет минути започвам да спазват правилата стриктно.

Аман от привилегии. Вече не важат.

Писна ми от толерантност.

Осрахте се.

Адрес на коментара

Има за какво, ако си прочетеш правилата , ще се сетиш и сама :zustimm:

Стиа си се правИл на строга леля ве,миндил :zustimm:

п.п. да не м изшиете ся предупреждения за обида към модератор :zustimm:

Осрахте се.

Кой се е осрал бе?С какво се е осрал??Значи двоен стандарт може да има ,а когато някой пусне тема с конкретен въпрос се правите на Лили Иванова и мънкате или накрая се изказва некой компетенциЙ храбро и заключва темата!

Начи като не ви изнася кво ви питат,може да се заключва тема,така ли?? Е вече ше си знам поне!

Адрес на коментара

Стиа си се правИл на строга леля ве,миндил :zustimm:

п.п. да не м изшиете ся предупреждения за обида към модератор :zustimm:

Късно е. Level 2.

Адрес на коментара

п.п. да не м изшиете ся предупреждения за обида към модератор :zustimm:

Ако те санкционира, веднага ще го докладвам на мечо как ме е пЦувал многократно в публичното пространство за да получи заслужена почивка :zustimm:

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

До тук Каката и Yavor изравниха резултата. За съжаление ще наблюдавам състезанието по-късно защото отивам на пазар.

Оставям ви в нежните ръце на колегите. :zustimm:

Адрес на коментара

Сори. Нарушение на правилата. Има поне 600 несанкционирани нарушения. За това, това точно ще остане.

Иначе трябва да мина по всички постове и ще събера БАН за 2 години. :zustimm:

Адрес на коментара

Аз не съм модератор бе, за тва требе те баМнат -до живот.

Шматка сега си прегледах предупрежденията и констатирах, че за една дузина повишения на нивото на река Дунав, модератора audi200avant има принос за половината.

ПП: И аз тЪ бичЪм. :zustimm:

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...