Jump to content

Recommended Posts

пичове кво ви става не разбирам :respekt: кви са тия предупреждения ...банове..наказания, да не сме на по 15 години - до онзи ден стояли на една маса сега некви виртуални наказания и то за кви глупости ....съвсем изтрещяхте - големи хора .... :hilezh:

Адрес на коментара
  • Отговори 130
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това обида на модератор ли е или имате предвид себе си?

Аз не виждам нищо обидно в това с двете бири. Ако трябва да съм откровен, вечер пия и по повечко. И не е бира. :respekt: Стига си се стягал, Жоре. :hilezh:

Адрес на коментара

сорри са оффа..

Аз не виждам нищо обидно в това с двете бири. Ако трябва да съм откровен, вечер пия и по повечко. И не е бира. :steinigung: Стига си се стягал, Жоре. :hilezh:

ми нали си пловдивски зет щеш не щеш ше пиеш и по повечко :lol::lol::bia:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара

Понеже не ми се отваря нова тема, ще използвам тази. Зазщо не върнете темата за правописа (Да пооправим речника малко) ? Ясно е, че хората на моменти ги избива на заяждане, но ако товаа е контролирано, все ще е от полза да се припомнят елементарни граматически правила. :steinigung:

Адрес на коментара

Grizzly гледам от скриншота, че работиш с Опера а тя много използва кеша за да е бърза и може да си видял кеширана версия на профила на каката.

Гледам, че много си оплюсвате тъпотиите дето дращите тука и искам веднага да се върнат минусите за да ви набия по един на всички по ред!

Адрес на коментара

Аз също искам да ги върнат,макар че има един потребител,дето много се притеснява,че го вода по рейтинг и ше ме занУли ,само и само да е по-напред в тоя класациЙ ,но ше го преживея заради кефа да думкам мАйнъси на много ора :steinigung:

Адрес на коментара

И аз искам да ги върнат, че нещо ми е странно в подобни теми , където хвърчат предупреждния и рестрикции чрез феър плей, някой хора колко позитивизъм натрупаха, не е истина...

И какво се оказа , един от главните герои измами потребителите и излезе модератор накрая ? :steinigung:

Стигането до крайности и използването на служебно положение беше напълно излишно...

Адрес на коментара

Виждам че ги разбирате нещата колега. Бихте ли ми казали относно ТАЗИ ТЕМА какво решение бихте предложили?

Ако беше английски форум...

Всички писали нямаше да пишат. А може би човека дори щеше да получи отговор. Колегите от мод екипа са я затворили защото ги е срам. Иначе трябваше да настане сеч.

Не разбрах кое му смешното. Може автора толкова да може. Или да е закъсал. Или да пише от китайски телефон през френска клавиатура. Да ама колегите си направиха фъна. Супер!

Да, темата е неграмотна. Не повече от следното мнение:

Аз също искам да ги върнат,макар че има един потребител,дето много се притеснява,че го вода по рейтинг и ше ме занУли ,само и само да е по-напред в тоя класациЙ ,но ше го преживея заради кефа да думкам мАйнъси на много ора :steinigung:

Защо не се смеете? Ха-ха-хааа. Много смешно.

Както и да е. Вярвам че имате решение и на кризата в Гърция. Обадете се на когото трябва. :hilezh:

--------------------

Зазщо не върнете темата за правописа (Да пооправим речника малко) ? Ясно е, че хората на моменти ги избива на заяждане, но ако товаа е контролирано, все ще е от полза да се припомнят елементарни граматически правила. :wall:

Колежке, нищо не Ви пречи да пуснете нова тема. :)

Добро начало е:

Зазщо товаа не е контролирано? :)

lapsus calami

no offense...

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара

Grizzly гледам от скриншота, че работиш с Опера а тя много използва кеша за да е бърза и може да си видял кеширана версия на профила на каката.

...

Ако беше английски форум...

..

Ама не е, за добро или за лошо. :)

Не видях коментар на горния цитат, просто като възможност, чисто теоретична. :steinigung:

Адрес на коментара

Ако беше английски форум...

:

Защо не се смеете? Ха-ха-хааа. Много смешно.

Както и да е. Вярвам че имате решение и на кризата в Гърция. Обадете се на когото трябва. :)

--------------------

Но не е английски форум,не ме бОли за кризата в Гърция или където и да било,не слушам Китайски рок от 60те и Индийски рап от 30те,(незнам защо ли,като са тооолкова увлекателни??) ,не пия по една каса бира и не проявявам злобни емоции към хората....ааа,да също така не лъжа подло за дреболиЙ ,щот не искам да се излагам като кифладжия...ма тва съм само аз :steinigung:

ноу офенс :hilezh:

ааахахахах,смеете ли се сега?

Адрес на коментара

Не че нещо, ама простотията почва да взима връх и тя определено не идва от нарочените за черни овци спамери. :hilezh: Става малко като в родната полиция, жегне ги някой и от безпомощност се почват абсолютно безсмислени акции. Какво се вторачихте точно в Явор, на кой толкова пречи и дразни? Защо за обикновените потребители не е проблем никакъв, даже напротив, а на някои модератори е таралеж в гащите? Разлика прави ли се когато пише интелигентен човек, пък било то и с малко по-различен стил от обичайния, и кога драска отявлен тъпанар? :steinigung:

Каката, че е спамер най-ужасен е ясно :) , но кой толкова изтормози, не съм я видял да маже в техническите раздели безразборно?

За да се покаже пОвер го раздавате заядливо наред. Даниела бахти неграмотницата нали, то не е видно, че е натиснат клавиш без да иска, ама Ви се видя лесна жертва ли? :)

Стегнете се малко. Аз ако бях на мястото на "модериращия с мечките", бих запазил мълчания поне за известно време. :wall:

Адрес на коментара

Става малко като в родната полиция, жегне ги някой и от безпомощност се почват абсолютно безсмислени акции. dry.gif

:steinigung:

+1 за мнението. :)

Адрес на коментара

Не че нещо, ама простотията почва да взима връх и тя определено не идва от нарочените за черни овци спамери. :hilezh: Става малко като в родната полиция, жегне ги някой и от безпомощност се почват абсолютно безсмислени акции. Какво се вторачихте точно в Явор, на кой толкова пречи и дразни? Защо за обикновените потребители не е проблем никакъв, даже напротив, а на някои модератори е таралеж в гащите? Разлика прави ли се когато пише интелигентен човек, пък било то и с малко по-различен стил от обичайния, и кога драска отявлен тъпанар? :steinigung:

Каката, че е спамер най-ужасен е ясно :wall: , но кой толкова изтормози, не съм я видял да маже в техническите раздели безразборно?

За да се покаже пОвер го раздавате заядливо наред. Даниела бахти неграмотницата нали, то не е видно, че е натиснат клавиш без да иска, ама Ви се видя лесна жертва ли? :)

Стегнете се малко. Аз ако бях на мястото на "модериращия с мечките", бих запазил мълчания поне за известно време. :)

:D

+ :)

Адрес на коментара

Страхувателя с такива работи не се занимава, бъркаш и ще страдаш и ти. :steinigung: Как си с гражданската, апропо?

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара

върнете темата за правописа (Да пооправим речника малко) ?

Отворена е темата :steinigung: ( След позачистване на някои постове.)

Надявам се споровете там да са само около правописа и граматиката.

Адрес на коментара

Oхх, хайде да идват коледните празници, че много напрегнат народ тука. Прочетох цялата тема и не ми го побира акъла, как е възможно пълнолетни и образовани хора, да се държат като деца от детската градина?!? Много сериозно се приемат нещата и се прекалява с цялата дандания!

С други думи: "Нещо не сте у ред чес'но!".

Адрес на коментара

Е аз не съм никой, че да променя нещо. Това е напомняне да се опомнят малко МОД екипа, защото трупат единствено негативи към себе си с неадекватно поведение!

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...