Jump to content

НЕТ-кое е задоволителна скорост?


Recommended Posts

За парите, които даваш скороста е малка според мен. Доколкото разбирам теглиш със скорост около 1,5мб. Аз за 20лв тегля с около 4,5 - 5,5мб зависи от много неща, през ноща е и повече, през деня и по-млако.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За парите, които даваш скороста е малка според мен. Доколкото разбирам теглиш със скорост около 1,5мб. Аз за 20лв тегля с около 4,5 - 5,5мб зависи от много неща, през ноща е и повече, през деня и по-млако.

Ц, тегля с 2,5-3MB. А като се закача за някой от ланката, ходи и до 8-9MB

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъпото е че в Пловдив няма много алтернативи , по-точно добри алтернативи за кабелна + нет.

1642294087.png

:dance:

Има бе колега! Точно за това Близуто са минало вече... :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как са с качеството и надеждността на връзката Близу? Да не се налага всеки ден да им звъня за проблеми?

Неам идея . Четох по форума им и срещнах различни мнения. Реших да не рискувам а и си имам цифрова телевизия, за да влизам на пакет некъв

Аз съм на Булсат и плащам за скорост от 34МБ + телевизия 24.80 :zustimm:

За това бех се замислил , но тук където съм немат изградена мрежа за нет...за съжаление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как са с качеството и надеждността на връзката Близу? Да не се налага всеки ден да им звъня за проблеми?

Ами аз не съм им звънял никога като се замисля... Ако спре нета, то се оправя за минути обикновено, а дори не мога да се сетя кога за последно е спирал. Не искам да давам съвети, но аз лично се притеснявам да се прехвърля към други точно защото най-важното ми е никога да не прекъсва и най-много да се насадя на по-кофти доставчик. А от друда страна колко точно е скоростта не е чак толкова важно - свалям филм с 4,2мб, колко повече да бързам? А страниците как се отварят не зависи изобщо от тарифата.

Незнам защо плащам само 15лв, цената ми важи за целия договор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и те са ?

Ами Булсат колега... в момента няма по-добро от тях за Пловдив специално - или поне аз не знам! Каналите, които предлагат са абсолютно достатъчни и с интернета не съм имал никакви проблеми, от както съм го пуснал! :dance:

Аз поне съм много доволен! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

близу едногодишни договори няма, има само 18 месечни, аз ползвам връзка, която през последните 2 години е спряла 3 пъти поради профилактика за по 2 часа. има квартали в които има доста ядове заради пирати.. ама това е друг въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много доволен от виваком, замунда и мобиле а сигурно и някой други сайтове не се отварят всеки път.

1642668610.png a hilezh.gifrespekt.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1642684543.png

25 лв. на месец Лан интернет Комнет

Сега има някаква оферта на М-тел и Мегалан 15 лв./месец около 100 мбпс макс. скорост, 40 мбпс ъплоуд.

Редактирано от evildevil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

„НЕТ – задоволителна скорост“ е това, което отговаря на нуждите ти.

Мобилен интернет, дори и WiMAX – за домашна употреба ще е бавно, в сравнение с всеки LAN.

Предимствата му са съвсем други. Ти когато го избира, твърдо искаше да е мобилен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ревеш от тях и няма да можеш да се откачиш. Ако ще ги ползваш първо ги тествай един месец.

Това е според квартала. При мен качеството е безупречно, но истината е, че много хора реват от тях и просто трябва да се пробва как е изградена мрежата в съответния квартал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с близу от над 8 месеца. Спирал е 3 пъти за профилактика. 20лв за нет, кабелна и тел. Сложих си мой рутер за wifi. Като цена/качество за мен са номер 1. Звънял съм 4 пъти...единия път се оказа моя рутер. Телефонията е с ниско качество. Софта и ниския звук на цифровата е минус. Като се прибера...ще снимам скоростта. В сравнение с предния adsl e супер.

П.п. Това в люлин

Sent from моя жисием

Редактирано от kalinat28
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много доволен от виваком, замунда и мобиле а сигурно и някой други сайтове не се отварят всеки път.

1642668610.png

Mислех че аз съм най-зле ,но при мен показва 0,84 :zustimm::dance:

Също съм на виваком

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти първо виж на какъв сървър е тествал. Приблизително 5750 мили отдалеченост. Нз с каква цел го е направил. :zustimm:

Редактирано от penmark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1642306505.png

50 лева на месец :zustimm:

печеля наградата за най-бавен и най-скъп нет :dance:

Като се сметне колко по-висок е стандарта на живот в Дания - излиза доста по евтино май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...