Jump to content

Съвет за Ауди А4 Б6 1.9 ТДИ


  

81 гласа

  1. 1. Кое Ауди А4 Б6 е по-красиво Седан или Авант ?

    • Седан
      27
    • Авант
      54


Recommended Posts

Привет колеги. Решил съм да сменя моето Ауди А4 Б5 с по новата версия -Б6. Двигателя кото търся е ясен - AVF, но и Седана и Аванта са красиви и съм пред дилема към кое да се насоча. Имам също така и 2 въпроса.

1.Освен по външен вид и по разликата в местото което събират багажниците има ли други разлики?

2. Според вас кое е по - красиво ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам седан, винаги съм искал авант, но напоследък се поразубедих.Авант е малко по-шумничък отзад заради това че купето е цяло.Седаните се сещат по-рядко.Мацките се кефят повече на седан от комби. :blink:

Комбито е много по-функционално, но за да изглежда наитина добре трябва да е S line според мен.Големите джанти и спортното окачване правят един авант спортно комби, което наистина е красиво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за какво ти трябва колата.Ако ще е товариш редовно и по много комбито е твоята кола.Но ако си като мен на 20 годинки няма нищо по-красиво от седана.

http://195.149.248.189:8080/2011-12-11/2236fdbf95d30ace893722bfc7a027eb_920x0.jpg - ето го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Авант :blink:

Леко затъмнена отзад, с едни хубави джанти, става много красива колица :stupid:

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ти първо намери читава такава,а пък после гледай каква да е,иначе аз съм за авант-а :hilezh: ,ако имаш избор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Из Добрич ходи едно,което се продава Авант на външен вид много запазено, погледнах го и през прозореца вътре също, всеки ден се кара! Момчето, което го кара има магазин за ел.материали, инструменти и техника! Доста е запазено, а като видях и цената мисля си заслужава да се види, единствен недостатък е, че е с 5 скорости http://www.mobile.bg/11321906259069878

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Из Добрич ходи едно,което се продава Авант на външен вид много запазено, погледнах го и през прозореца вътре също, всеки ден се кара! Момчето, което го кара има магазин за ел.материали, инструменти и техника! Доста е запазено, а като видях и цената мисля си заслужава да се види, единствен недостатък е, че е с 5 скорости http://www.mobile.bg/11321906259069878

Дон Цеци не мисля че е недостатък моето е с 5 и разликата за мен е много много минимална :dance: а за аудито което го показваш наистина хваща окото :gruebel:

Редактирано от grozdev_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Категорично съм за аванта. По-красив е, по-практичен и е едно от най-красивите комбита въобще.

Всичко обаче зависи от това за какво ще го ползваш, на колко години си, деца имаш ли и т.н. А за красотата акъл не можем да дадеме. То си е твой избор.

Успех! :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш рода на село откъде ще караш я буркани си кисело зейе или некое прасенце е оправдано да взимаш авант. При всички останали случаи седана е за предпочитане. А и както и райно е написал при аванта има бая недостатъци, по шумно е, по трудно се отоплява/изстудява и каквото и да сложиш в багажника винаги трака като некоя жигула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е забавно като чета разни рецитали за комбитата. За да караш такова, се дават мнения, че задължително едва ли не трябва да имаш поне 2 деца, да имаш село и да товариш буркани и тем подобни глупости. А това за обезшумяването и отоплението са бели кахъри и не трябва да влияе толкова на избора.

Нито имам деца, нито ходя на село, и в 70-80% от случаите се возя сам в комбито. Обаче наложи ли ми се, колата върши страхотна работа и точно тогава си заслужава.

Първо намери читави екземпляри, и тогава избирай дали да е седан или авант, че по нашата родина, са все на по 120 000км., да се чудиш коя да избереш :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Която е по читава, щом и аваната и седана, те кефят. Ти само намери, пък после е лесно, която по ти хваща окото. Повечето Б6-ци, които съм забелязвал, по автокъщи, са бедствие направо ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е забавно като чета разни рецитали за комбитата. За да караш такова, се дават мнения, че задължително едва ли не трябва да имаш поне 2 деца, да имаш село и да товариш буркани и тем подобни глупости. А това за обезшумяването и отоплението са бели кахъри и не трябва да влияе толкова на избора.

Нито имам деца, нито ходя на село, и в 70-80% от случаите се возя сам в комбито. Обаче наложи ли ми се, колата върши страхотна работа и точно тогава си заслужава.

Първо намери читави екземпляри, и тогава избирай дали да е седан или авант, че по нашата родина, са все на по 120 000км., да се чудиш коя да избереш :gruebel:

Абе това за двете деца не е вярно, по добре е без деца, че иначе само ти ритат седалката отзад, затова моето го продадох. Иначе и аз съм за Авант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди произвеждат най-красивите комбита.Не случайно Авант се е превърнало в нарицателно.

След като имам възможност да си позволя Ауди,то винаги ще е Авант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аванта е много по красиво от седана! Според мен. Аз не бих си купил седан.

За функционалността да не говорим.

Аз лично не виждам недостатъци на аванта.Това за отоплението и шумността е смешно, като се има в предвид другите му предимства..

Ама разни хора разни ... идеали...

П.П. Ауди произвеждат най-красивите "комбита" :dance:

Редактирано от GLS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз мога да кажа, че преди да си купя колата се бях навил само за седан. Купих си Авант и с всеки ден оставам все по-доволен, че съм го направил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и от мен 1 глас за седана-по красива е . аз и се любувам постоянно :) мисля че бая години ще минат и отново да се направи красив автомобил . <_<B) е и комбито е красиво няма спор B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...