Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

здравей можеш ли да ми дадеш цена за лагер главина (преден ляв ) и масло Castrol Edge 5W30 .Колата е Ауди А3 2005г.  2.0тди ,код на мотора BMM.Ако е ти е необходима и рамата ще ти я изпратя на ЛС.Ако може за лагера да ми кажеш оригинален колко пари е , SKF  и FAG  -също.

Редактирано от sa60_89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, изпрати ми рамата на колата. Виждам, че искаш цени и на алтернативни, в които не съм много специализиран, но ще гледам да ти отговоря.

N75 колега :)

За каква кола ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо за тези части.Нямам идея как се водят точно.Нещата които захващат подкалника(не е пласмаса а нещо като текстл) и бронята в най-ниската точка на арките.Предни и задни.За А6 до 05г.Имам само тази снимка за сега.Това е отзад.Благодаря предварително.

post-80598-0-45242200-1377298502_thumb.j
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, спешоно ми трябва десен фар-целия, оригинален, втора употреба за Ауди А3 2002г. новия фейслифт. Ако някой има такъв моля да звънне на тел. 0888154352. :balloon:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо за тези части.Нямам идея как се водят точно.Нещата които захващат подкалника(не е пласмаса а нещо като текстл) и бронята в най-ниската точка на арките.Предни и задни.За А6 до 05г.Имам само тази снимка за сега.Това е отзад.Благодаря предварително.

 

Колега, ако може изпрати ми по-подробно обяснение на ЛС защото не съм сигурен, че разбрах какво ти трябва.

 

Здравейте, спешоно ми трябва десен фар-целия, оригинален, втора употреба за Ауди А3 2002г. новия фейслифт. Ако някой има такъв моля да звънне на тел. 0888154352. :balloon:

Мааааалко си объркал къде да си напишеш поста :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

Изпратил съм ти лично съобщение за частите които ме интересуват.

Благодаря предварително.

Здравей, върнал съм ти отговор :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега. Трябва ми първия маркуч за налягането на турбината, който тръгва от турбината. Геобразен, с метална втулка, голям колкото педя. Не съм го виждал на живо, затова пиша така подробно. 

Колата е VW SHARAN, 2001г. 1,9 TDI, 116ph. РАМА: WVWZZZ7MZ1V003130.

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здрасти! Трябват ми двата капака над акомулатора на А4 б6 1,9 quattro 2003г. Мерси предварително!

 

 

 

 

post-81342-0-68785400-1378799601_thumb.g

Редактирано от momchilyordanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересува ме цена за гарнитура на капака на клапаните и двете малки решетки с отвори за халогените на предната броня - А4/В6 - 2002(2.0 ALT ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега.Интересува ме цена за гофрирания въздуховод,от дебитомера до турбото за 2.2 турбо. AAN код на мотора.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, може ли цена за следните части:

- гарнитура капак клапани + пръстените към гарнитурата, които са на болтовете
- пера за предни и задни чистачки

- хидравлична течност
- Комплект демпферен маховик и съединител

 

Колата е A3 2001 1.9 TDI ASZ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За втори път ползвам услугите на Райно и с голямо удоволствие ще му звъня и в бъдеще.

 

Комуникацията е много бърза, уговорките се спазват без никакви отклонения, няма и признаци за измекярските номера, на които всички сме се нагледали с търговците на части.

 

Вярно, плащам повече, но получавам качеството на частите, бързо обслужване и почтено отношение, които ценя повече от спестените 5 лева.

 

Препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За втори път ползвам услугите на Райно и с голямо удоволствие ще му звъня и в бъдеще.

 

Комуникацията е много бърза, уговорките се спазват без никакви отклонения, няма и признаци за измекярските номера, на които всички сме се нагледали с търговците на части.

 

Вярно, плащам повече, но получавам качеството на частите, бързо обслужване и почтено отношение, които ценя повече от спестените 5 лева.

 

Препоръчвам!

Благодаря ти :)

Здравей, може ли да ми кажеш цена на предни амортисьори А4 B6 2002 г. 1,9тди AWX

Здравей колега, за да дам цена за амортисьорите ми е необходима рамата на автомобила защото трябва да се определи точни им товарителен индекс.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Райно, интересувам се от цената на соленоидния клапан, който връща бензиновите пари в резервоара, намира се над капака на въздушния филтър и цъка при работещ двигател на свободна. Колата е А4 2000 г. 1.8, куатро, седан, с ВИН:WAUZZZ8DZXA268041, моя е френски марка SAGEM, и нещо не работи добре, на моменти проиграват оборотите на свободна и след пълно зареждане на резервоара, стрелката не се вдига веднага до 100 % пълно а след няколко мин. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...