Jump to content

А6 C4 - Проекти


Recommended Posts

Здравейте, търсих доста тунинг (оптичен) проекти , но не намерих нещо,което да ме заинтригува!!

Трябва ми идея за тунинг на (А6 Ц4) приемам снимки и линкове към проекти!

Благодаря на отзовалите се :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше едно подобно АУДИ за продажба, черен мат....с маска-броня "катинар" от новите А6....малко противоречив проект, ама въпрос на вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тунинга на ауди 100 е еС4.Според мен не му отива нищо от рода на пластмаса тунинг(брони,прагове,спойлери),само ниско окачване,хубави джанти,спирачки и ауспух.

Първия клип който е дал Тануко е с хубав пример за тунинг на 100-ца,второто ми се струва,че е на някой гастарбайтер в Германия и изобщо не ми допада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз харесвам стилният и изчистен тунинг :steinigung:

От скоро имам тази кола (А6 Ц4) и мисля, че е доста стилна кола,въпрек годините си <_<

Продалжавайте с постовете !! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип е точно така за този модел....ако имаш пари, желание и нерви си вкарай един кожен, S-line салон.....плазмени километражи, затъмняване на стъкла (ако си им фен) С фолио най-малкото можеш да постигнеш "хром ефект" на страничните огледала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто А6 С4 със големи джанти и тунинг броня.

http://www.tunershop.co.uk/xt/popup_gallery.php?content=344

Ето и един линк как един си тунингова S4 C4

http://www.pagenstecher.de/auto/c3699p1/Audi/S4/C4.html

Редактирано от Gal.Stav.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за моята съм намислил S6 броня + калници и вежди, заден капак от S6 със целия стоп и по големи джанти. S пакета и отива много и със подходящите джанти ше стане мрак.

Нещо подобно.

127_2722.JPG

127_2724.JPG

127_2725.JPG

126_2699.JPG

127_2726.JPG

Audi.S6.plus.31.jpg

Audi.S6.plus.27.jpg

Редактирано от cvetan83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледала от S6 след 2006 също пасват на А6 С4,тука огледалото е сложено преди да е пребоядисана колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип е точно така за този модел....ако имаш пари, желание и нерви си вкарай един кожен, S-line салон.....плазмени километражи, затъмняване на стъкла (ако си им фен) С фолио най-малкото можеш да постигнеш "хром ефект" на страничните огледала.

ДА ! Слаона е на лице но не е от S6 ,но си е кожен и доста запазен,фолиото и то е налице :hilezh:

Хром огледала не стават ли от А8 ??

А за идеята S-line калници (предни) и броня заедно с хубави джанти най-ми допадна !! :hilezh:

Някои да е слагал карбоново фолйо в своята Ц4 говоря за интериор (покрай скоростния лост,покрай махагона и копчетата за ел. стъклата)

Ако някой има и снимка перфектно ще е ,Благодаря!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз исках да си сложа карбоново фолио, но от това което видях на направени коли, на нито една не и седи добре, като оригинално и затова направих моите лайсни черен мат

според мен добре се получи, но то е и въпрос на вкус

188603_1764339122645_1664137952_1630315_3991483_n.jpg

197690_1764339482654_1664137952_1630316_4780342_n.jpg

188938_1764340322675_1664137952_1630320_5070843_n.jpg

снимките са от телефони, затова не са много добри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би сте прави за махагон + карбон но все пак затова исках да видя как ще стои ,за да не избързвам :hilezh:

При колегата,с черния мат ми харесва как е станало !!! :hilezh:

А някой да знае нещо по въпроса с хромираните огледала А8 дали стават на A6 C4 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз исках да си сложа карбоново фолио, но от това което видях на направени коли, на нито една не и седи добре, като оригинално и затова направих моите лайсни черен мат

според мен добре се получи, но то е и въпрос на вкус

Да те питам, понеже и мойте лайсни са черен мат, но се е надрал на места (все пак колата е на 20 години) как ги направи? Напръскани ли са по някакъв начин или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един познат ми ги прави, немога да ти кажа, бяха махагонови при мен, най-вероятно е свалил махагона с водна шкурка и е пръскал после, но с какво незнам, при мен надраскани няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при Ц4 еСките задните калници раздути ли са или само предните

Не, на задните калници допълнителните вежди са по изпъкнали от предните и те създават тази заблуда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Стрелча никелират огледала, пробвали сме точно с такива от ц4 и стават перфектно! :steinigung:

Нещо такова ли се получава?

4278635E.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...