Jump to content

Два въпроса за А4


ravencho

Recommended Posts

Единия вид, монтирани на S4 са тези:

045318.jpg

Другия вид са обикновените двойки на колело:

047575.jpg

И третия вид, пак двойки на колело:

Brake_Pads__45890_zoom.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Bobu, накладките са ми точно тези, които съм заградил.

По 4 на колело. :zustimm:

За снимките не съм забравил нито съм се изметнал. :)

И отпред и отзад са еднакви. Само че на задните са по 2 на колело.

post-66041-0-15700300-1328750157_thumb.j

Редактирано от ravencho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш по четири на колело, от тези които си заградил или по четири на колело от тези, които са на снимката !? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да станат обаче тези апарати означава , че и шенкела е сменен или има ужасяваща самоделка!!

а за да е сменен шенкела означава , че отиваш на по голям лагер , което означава , че и полуоските са от 6цилиндрово Ауди , обаче требе да се случи неква самоделка иначе не ги виждам тия полуоски как ше фитнат с вътрешните карета на 1.9тди скоростите.... така че без конкретни снимки на апаратите нема да стане!

но под такива 15ки този апарат няма влизане! може некъв самоделен модел накладки или просто накладките да са се счупили :lol:

Ромка, решението е много просто, минава на по-големите лагери, като ползва старите главини с набити втулки ;)

Обаче верно на 15ки абсурд да станат тези апарати :) С доста мъка и малко ЕТ стават на 16ки

Редактирано от gemballa.bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, прави сте за накладките на 100%. Обикновени са си. По две на колело.

Както си е нормално. Грешката е моя. Заблудил сам се доста. Колегата Bobu за сега е с няколко бири напред. :zustimm:

Редактирано от ravencho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя и скоростта няма да излезе такава каква то казваш ма да видим в кой коментар :).

Ааа, тука назад няма. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата мисля е изчерпана, 'щото от тук нататък ще преобладават "хранещите" коментари :D. Айде наздраве в т'ва хипер студено време :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам, че има АФН с 4 накладки на предно колело.

И за конкретната бройка кола, обсъждана в темата, не вярвах, защото тоя апарат не влиза в 15-ка !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е направена тази интервенция? Какво е сменено? Спирачната помпа оригиналната ли е или и тя е сменена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето А4 с двубутални апарати с 312мм диск и 15ка джанта

Браво, значи човешката фантазия, може да се справи с всичко :zustimm: Предполагам на магия влизат

П.П. ААА чакай малко, ти си с фланци, затова сава номера!! Без фланци, на обикновена 15-ка, ще станат ли :hilezh:

gemballa.bg, при тебе е ясно, ти си с големи джанти, никъв проблем да влезнат тия апарати там

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от ЕТ и от модела на джантата, но на ЕТ 30 няма проблеми.Сменени са само апаратите и диска,

като апаратите са монтирани директно на шекела.

Редактирано от SlaviBluTeam
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре а има ли по-голям ефект в спирането сега, защото някъде бях чел тук по форума, че при по големи дискове, и накладки се сменя и помпата за да навакса един вид по голямата площ на която се оказва спирачно въздействие и някви такива неща. Иначе тези апарати и дискове какви са? Марка и модел, оригинални за ауди ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SlaviBluTeam, а тези, които колегата е показал, че Аудито му е с тях са с ЕТ45, затова ти казах, че не стават на тях такива апарати.

Браво, добре се е получило при теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ-то само по себе си не е достатъчно, широчината на джантата също играе. При 8J и ЕТ 45 , изнасянето е толкова колкото при 7J и ЕТ32 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...