Jump to content

Recommended Posts

Извинявам се че отварям цяла тема за нещо толкова незначително ,но ако ми работеха ЛС просто щях да пиша на първия модератор който ми попадне.Ако някой помогне ще е супер ,че ми писна вече да си правя никове ,а и вече на половината си забравих паролите :dance:

Адрес на коментара

Не колега ,просто когато тръгна да си влизам на някое лично ми дава грешка на форума

[#10227] Поради технически причини тази опция е временно неактивна

Адрес на коментара

Не но поне от година ,две не съм я ползвал.Сега влязох имам си maila работи си си в абв-то

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара

Отбелязан си като спамер и за това нямаш достъп до тези "екстри".

Гледам, че имаш още 2 регистрирани потребители, което е в нарушение на правилата на форума. Вероятно това е и причината да бъдеш маркиран като такъв.

Поздрави!

Адрес на коментара

Единия ник го ползва брат ми ,а другия е на комшията до нас който ми ползва wi fi .Нещата се оправиха както писах по рано

Адрес на коментара

Беше маркиран като спамер, както написах по-горе.

Това с еднаквите по име никове, които използват съвсем различни хора въобще не го разбрах, но явно не е и толкова важно.

"Маркиран като Спамер" вече действително ограничава публикуването на мнения и достъпа до лични. Просто да не се чудите следващия път ;)

Адрес на коментара
  • 2 months later...

Да не отварям нова тема за проблема ще ползвам тази.

Не мога да публикувам мнение в собствената си обява (пиша и като цъкна за публикуване мнението не го виждам и не знам дали въоще е постнато) :gruebel:

Защо ? :gruebel:

Адрес на коментара
  • 2 months later...

За да не отварям нова тема, ще кажа накратко имам игнориран юзер + личните от него но изненада получих лично. Прегледайте и кажете тази опция дали въобще работи.

Адрес на коментара

,,,,

Проблема е оправен вече няма да ме тормози, а ти печелиш половинката от ръбава напитка спечелена след бас кой първи "от списъка" ще коментира снимката.

Редактирано от shwepi
Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...