Jump to content

Искате ли да направим благотворителна сбирка ?


Одобрявате ли идеята и ще участвате ли в нея?  

33 гласа

  1. 1. ?????????? ?? ?????? ? ?? ????????? ?? ? ????

    • ??! ?????? ?? ????????!
      25
    • ??! ?????? ??? ?? ??? ?? ???????.
      10
    • ???? ??-????? ???? ????? ?? ??????? ???? ?????.
      1


Recommended Posts

За да се плати при Buzzi или някъде другаде. Пък ако сметката ( Дай Боже :dance: ) набъбне повече - да се купят някави полезни нещица.

............

Предлагам следното:

- да съберем пари;

- аз, а и много от вас могат да дадат идеи откъде и как най-евтино и целесъобразно да напазаруваме (мога да предложа добро место за скарата, където цените са отлични, а качеството прилично). Много от нещата можем да купим от МЕТРО, БИЛЛА или магазини АВАНТИ, където цените си заслужават.

Всъщност - НАЕМАМ СЕ ДА НАПАЗАРУВАМ ВСИЧКО. Само предполагам, че колата ще ми е тясна и ще ми трябва помощник с още една кола.

- датата на празненството да е в почивен ден, защото няма да имате проблеми в работата, а и децата ще са без ангажименти и на суха храна.

Хайде, сега сте вие

П.П. Не мисля, че парс трябва да се даряваш на дома. Може и да ви е странно но си имам едно наум. Ако не се изразходват напълно събраните средства тогава ще видим... все ще измислим какво да им купим на децата.

Редактирано от Satriani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 123
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Публикувано (Редактирано)

Не е ясно ли що ли?

Може би не сте изчели внимателно цялата тема.

ЗАДАЧА НОМЕР ЕДНО е да съберем пароците. Защото Галя изказа дълбоко съмнение във възможността да съберем смислена сума за кратко време. Аз пък вярвам във вас и реших че работата ще стане за няколко дни. Когато съберем пароците ще ги изхарчим в полза на децата като няма да дадем кеш нищо на дома.

След като видим примерно до 18 Май с какви пари се разполага ще има възможност да се състави бюджет по потребности. Ще решим колко % за играчки, колко за лични нужди и колко за храна/напитки. Първоначално мислех всеки да купи нещо по свой вкус но Галя предложи да не стреляме в тъмното и да състави реален списък с дупки за запълване. :dance:

Парите ще бъдат изхарчени по два начина.

Първо лично от Галя за покупка на неща които са за реални нужди на конкретни деца.

Второ от екип доброволци - клубари които ще напазаруват каквото решим от разни магазини.

ЗАДАЧА НОМЕР ДВЕ ще бъде изясняване на вида на покупките СЛЕД събиране на парите.

ЗАДАЧА НОМЕР ТРИ ще бъде организация на покупките (сформиране на екип до доставките). Там може да си разпределим задачите така че всеки да купи неща по списък. Поне натам отива организацията.

Все пак още нищо не е налично и задачите за харчене на парите още не са актуални защото няма какво да се харчи.

-------------------------

Yyyyesssssssss! Току що забелязах че 20 души са заявили твърдо участие!

Много сме! Силни сме!

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За банкова сметка на Клуба тормозете Хитмана.

ХИТМАНееееееееее, къде си?

Ако не, трябва да видим каква сметка ще измислим. Може някоя лична. Ако трябва ще отворя една специално за целта.

Галя ти ще събираш ли пари в някоя твоя сметка?

Тук съм вече .. сори за закъснението но ми е лудница , но по-добре да не се прави през клубната сметка, нямаме право да правим това като дейност според устава, после данъци ще трябва да плащаме .. най-добре в неделя на живо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се и аз да се пиша "участник", но в последно време все изниква нещо в последния момент и не мога да се появя на сбирките...ако в неделя успея да се домъкна (и да потвърдя със сигурност дали ще се включа), може да ме броите в транспортната група - едно комби май ще е полезно :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами и господа ( как звучи само а? :) ),

Моля, шофирайте внимателно! Помислете си има ли смисъл да пълниме гушите на разни корумпирани куки и на ненаситната държава с актове и рушвети!

Ако спазвате превилника няма начин да ви поискат нещо.

По-добре тези заветни закътани парици дето някои мои познати си държат в сенника за кукуте - да ги дадем за нещо по-смислено.

Удоволствието от стореното ще е изцяло ваше!

По-добре да зарадваш дете в нужда от колкото да пълниш гушата на алчни и ненаситни корумпирани "органи на власта".

Една седмица прилично шофиране може да ви донесе само позитивни неща.

Дано ме разберете правилно.. не искам да обидя никого.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уведомление.

Днес на сбирката АУДИ КЛУБ България събра 240 лева в брой за инициативата. Парите са налични в мен.

Има хора които ще дарят още през седмицата по картовата сметка.

-----------

Остава да решим как ще ги изхарчим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я вземи ги бодни утре в картата, която е в Галя. А за решаването ... Тя ще реши. Ние не би трябвало да имаме думата ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да вдигна темата че западна нещо.

Продължават да се набират средства за сбирката на 28 Май в Горна Баня

Сметката е написана по-горе.

В прогрес е втори етап. Т.е. RED-AUDI изготвя списък на нужните неща който ще е готов тези дни. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам следния въпрос - явно трудно ще се спогодим с работното време на банките, имам дебитна VISA, мога ли чрез банкомат да преведа известна сума ? (досега само съм теглил на max)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 човека са потвърдили желание за реализация на тази идея :flehan:

краен срок на събиране на паричките в дебитната карта - 24.05.2006 г., СРЯДА

Колко пари има до момента? :flehan:IT'S A SECRET :flehan:

Само е сигурно, че купон ще има.

Чакам ви с идеи:

- ще има ли футболно мачле между АКБ и децата от дома?

- ще направим ли някакми състезателни игри на децата, за да получат награди?

- ще има ли развлечения от рода на предложението от Гризли - телескоп или нещо подобно?

- искате ли за мъниците да им организираме "рисунка на асвалта"?

- ще направите ли някай и друг "ластик" на удобно местенце в Горна баня, с пасажери хлапетиите (на първо място да сме сигурни, че ще е безопасно за всички)?

Наистина, нека да помислим всички. От креативността на 21 човека ще зависи настроението и купона. Ако решим по-бързо каква ще е програмата - ще мога да "оборудвам" с всички необходими принадлежности за реализацията й. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо съм за футболно мачле както и за всичко остнало без "ластика". Естествено който иска може да се повози :flehan: Утре ще се посъветвам с полвинката относно игрите пък да видим какво ще измислим :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Горна Баня няма място за "ластици"...вервайте ми - пробвано е. Има 1-2 гладки и широки улици, но е твърде опасно. Деца си играят на улицата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мачлето - и в двора на дома и на градското стадионче. Има 2 варианта. Айде всички навити за мача да си напишат, за да видим ще се събере ли отбор от страна на АКБ. За отбора на Дома - нямам ъсмнение, те денонощно могат да ритат.

Ластика - според мен подходящо местенце е трасето от завоя на Околовръстното към Горна баня до бензиностанция ЛУКОЙЛ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Галя, аз ще съм в провинцията и сигурно няма да мога да дойда на 28.05, но ще пробвам да преведа някой и друг лев по сметката. Ако не стане, ще пускам л.с. да се разберем как да ти дам парите.

Hitman, sorry за off-topic-a, ама няма ли spell checker в Invision-a, че взеха да ми бодат очите разни шедьоври като 'швеЦка маса' и 'поТдръжка'.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност освен мача какво друго ще направиме господа там ... на 28.05

Гризли ... Не бегай по тъча ... Тука си ти responsible. Давай да организираме нещо. Ти имаш идеи. Давай да ги развием, че 28ми е след 5 дена.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Вярно е че момента наближава. В мен вече има 250 лева. Чакам RED-AUDI да пуска списък за да създадем организация по покупките. А и тя си трае за набраните средства и аз не мога нищо да планирам конкретно. Лошото е че може да ми се наложи да пътувам в петък (още не е сигурно) и пазара от мен ще е в събота.

Като идеи плюс това което съм написал по-горе има една борса за играчки и ученически пособия до София-Прес. Там има всякакви неща за деца на изключителни цени. Там петък е последен ден за пазар - не работят събота/неделя.

Телескопа ще го донеса. :bia:

Няма проблем да напазарувам и в МЕТРО (събота или неделя) само не знам къде ще складирам "стоката" ако е много. Явно няма да седи в колата че ще хване крачка. Може и да направим МЕТРО в неделя с няколко коли сутринта и направо на сбирка в Горна Баня.

Чудя се дали да пусна списък на дарителите които са ми известни до момента или да е тайна?

------------------------

Галяяяя, давай списъка че няма време. :D

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля да пускаш подобен дарителски списък, нито да го обявяваш като някаква тайна... Който дал дал ... от сърце го е направил ...

Самото словосъчетане "дарителски списък" ми действа твърде ... разхлабително ... Нема такава дивотия ...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гризли,

паричките - до момента са с тези в теб - около 500 лв. Изчаквам датата 25.5, както съм обявила за събиране на парите. На 25.05 ще имам списък с децата в дома и предложения от техни въпзитатели и учители - с какво ще сме най-полезни.

На този етап обсъдих менюто - ще се радват най-много на пици и скара.За скарата - има страхотен павилион на Борово, откъдето се уговорих, че мога да поръчам количеството, което е необходимо, при това ще го направят бързо и прясно. За пиците - има много местенца, можем да видим откъде.

Сладките работи - вафли, пасти, шоколади - ще ги вземем от МЕТРО или Аванти - те не са проблем.

За изненадите и подаръците - трябва де се подходи по-индивидуално. НА малчуганите ще измислим игри и забавления, те даже искат да рисуват на асфалта. За големите - възпитателката предложи да им купим дезодоранти, че имали нужда доста. Аз се сещам, че може и часовници, които да са за спомен или някаква дребна техника, защото са големи чалга-меломани.

Та, нека да имаме търпение до 25.05 - ще обявя какви пари са събрани. После ще пусна и списък с идеите - какво и как да се пазарува, чуваме се и за 1-2 дни сме реализирали покупките.

Но далеч по-важното е - ДА ИЗМИСЛИМ ЗАБАВЛНИЯЯЯЯЯ

НЯМА ЛИ МАЧАДЖИИИ ???

А ДРУГИ ИДЕИ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...