Jump to content

С нова кола по родните пътища :)


DreamTheater

Recommended Posts

Здравейте колеги (вече с голяма гордост мога да Ви нарека така)!

От днес съм щастлив и много горд собственик на Ауди А3 1,6 101 кс 1999 година :dance: Колата за мен е просто перфектна и без забележки. За момента имам конкретно няколко въпроса, и те са:

1. От къде мога да се сдобия с лепенки за стъклата на Ауди Клуб България ?

2. От къде мога да се сдобия с тези пластмасовите лентички за под номерата на Ауди Клуб България ?

3. ... и последния е свързан с членството в клуба - как мога да стана част от клуба ?

Благодаря Ви много предварително за отговорите и се надявам за напред да нямам проблеми с малкото зверче B)

post-67265-0-37892200-1330195794_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-во честито за новата придобивка, нека те радва и много километри безаварийни да и натрупаш. По въпросите ти виж важните теми точно в този раздел, в който си пуснал темата и ще се ориентираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за пожеланията, а относно гумите задните са Gislaved, а предните Michelin. Повече информация относно самия модел мога да дам утре, че не върви сега по тъмно да клекна до гумата и да я гледам каква е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се интересувал специално за 195/65/15 кои са добри и кои не, но малко по малко ще се информирам понеже след няколко месеца ще трябва да си взимам летни :) Предните мишелинки са нови на един сезон, пък и като гледам задните има (може би) още един и в тях, зависи от карането естествено :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

Само радост да носи и проблеми да няма.

Със стикери и лайсни можеш да се сдобиеш на някоя клубна среща или някой да ти прати, за което трябва да следиш и да поровиш в съответните подфоруми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Относно срещите също бих бил благодарен, ако някой може да ме "светне" къде и кога има срещи на Ауди Клуб България в София и на същия принцип ли се провеждат като тези на Нисан (давам го за пример понеже преди карах Нисан) всяка седмица/месец в определен ден от седмицата/месеца на едно и също място? :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако НИМ е Национален Исторически Музей в Бояна над ОМВ-то, просто става идеално, понеже работя в зелената сграда от другата страна на булеварда :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Да те слуша и радва само колата! Срещите са на паркинга на НИМ всяка втора и последна неделя от месеца от 15 ч. От пролетта до есента обаче часът се измества в 17 ч. Заповядай! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите пожелания :) Ще се опитам да бъда точен и да дойда на сбирката днес пред НИМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за Gislaved-а ти говоря :zustimm: Жалко,че спряха да ти произвеждат вече.

ммммммммммм как да ги няма в МЕТРО са на промоция Gislaved, но не ме кефят ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези в метро и навсякъде вече са Евро Фрост3 или 5,а пък на колегата са Норд Фрост 3 много хубави гуми за дълбок сняг...

п.п.Честита придобивка и много безавариини километри!!!

Редактирано от Gnaks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега :bia: За гумите незнам колко са добри, но обмислям вариант да придам малко "custom look" на Ауди-то и се впускам в търсене на фарове, стопове и брони по магазините :D Ако има марки и модели фарове/стопове/брони от които да се пазя споделете, че да не изпадам в ситуация да си мятам бронята или фара на някой светофар в багажника :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Честито колега! Със здраве да си я караш и много безаварийни километри да й навъртиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...