Jump to content

Отзиви за BRC - Дружба


Recommended Posts

и аз реших да мина на алтернативното горива наречено ГАЗ...тъй като са ми под носа в маалата хората от BRC искам да попитам за впечатления от хора ползвали услугите им...ходих поне на 5 места за монтаж на газова уредба и какви ли мнения не чух...като че ли базата и оборудването във въпросната фирма най-много вдъхват доверие за разлика от гаражчета с монтьорчета, които са вездесъщи и всичко правят :)

....а цената е в параметрите на 20лв :)

Редактирано от Gaudi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за БРЦ до Аутотехника, преди 3 години бях техен клиент, скъсаха ми нервите (хем съм спокойно момче), страшни некадърници. Не знам, сега може да са сменили "майсторите"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече са на друго място на пак в дружба....изчетох една камара мнения на колегите от други форуми....преобладават позитивните....или както Лорда статистически е написал 7 от 10 :) ...горе долу се припокрива с общото мнение...но ми се иска от нашия форум компетентост все пак...и то за колата от подписа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя темата с интерес но ще пиша офтопик.

ТИ Gaudi като живееш в Дружба защо не си си признал официално. И не пиеш бира на подходящото място със съответните хора?

А ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лаконично Лорде :) ...малко по-художествено може ли?

Ходих при тях за монтаж на KJ емулатор - монтажа беше не върха на сладоледа, но приемлив. Така и така бях там и поръчах диагностика и настройка на уредбата (Ловато) - е това го направиха ПЕРФЕКТНО! Вече 5 месеца няма разлика в работата на бензин и газ (при това на АСЕ мотор) - пъргавина, обороти на празен ход, мощност.... преди това едва ли не по два пъти на месец имах детонации и оборотите на празен ход се клатиха бая, а понякога гаснеше на сфетофарите...

Ако сега трябваше да слагам, бих си сложил при тях и след това бих си доизкосурил монтажа.... :)

Сега достатъчно художествено ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих при тях за монтаж на KJ емулатор - монтажа беше не върха на сладоледа, но приемлив. Така и така бях там и поръчах диагностика и настройка на уредбата (Ловато) - е това го направиха ПЕРФЕКТНО! Вече 5 месеца няма разлика в работата на бензин и газ (при това на АСЕ мотор) - пъргавина, обороти на празен ход, мощност.... преди това едва ли  не по два пъти на месец имах детонации и оборотите на празен ход се клатиха бая, а понякога гаснеше на сфетофарите...

Ако сега трябваше да слагам, бих си сложил при тях и след това бих си доизкосурил монтажа....  :)

Сега достатъчно художествено ли е?

:):)

...благодаря ти!...все пак това което казваш не е маловажно и дава по-пълна представа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел си прави скоро центровка там, защото колата (Ауди80 1.8) не вървеше добре и гаснеше. Откриха проблема (спукан маркуч), направиха центровка и той беше много доволен. Колата вече не гасне, ама пак нещо не върви. Отидохме в друг сервиз и майстора само при пускането на ЕЛКОН-а веднага отвори дистрибуторната капачка и палеца се разпадна на 3 парчета.

Сега с новата центровка всичко ок.

Това е случката. Ти си направи извода...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какъв матор иде реч?

Аз монтирах там - доволен съм от монтажа, (8/10), но никога не можаха да я настроят оптимално.

По-късно смених изпарителя - от BRC на Lovato (при представителите на Ловато), сега съм много по-доволен.

Центровки правя в сервизчето до "италянеца".

Туй накратко моя скромен опит :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какъв матор иде реч?

Аз монтирах там - доволен съм от монтажа, (8/10), но никога не можаха да я настроят оптимално.

По-късно смених изпарителя - от BRC на Lovato (при представителите на Ловато), сега съм много по-доволен.

Центровки правя в сервизчето до "италянеца".

Туй накратко моя скромен опит :)

за колата от подписа, KU матор 2,2 пълна механична инжекция.

а по въпроса защо предпочитам да е в БРЦ - Дружба...защото ми много близо, а при положение че задължително ще има донастройки докато тръгне всичко...както се казва мога да я добутам до сервиза.

...а за БРЦ казват че били най добрите газови уредби....или???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги прочетох мненията на повечето от вас и доста ви се чудя.

Хората направили многоточков инжекцион ,а Пешо и Гошо ще го правят карбуратор.

AUDI и Газ в едно изречение не трябва да се използват.

Дали наистина е по-евтино.И ако евентуално някой от разбирачите спиращи инжекторите с релета недай си поже обърка нещо.

Разбирам ви че цената на бензина е доста висока,но ако газта беше алтернатива то голяма част от производителите на автомобиле щяха да произвеждат сериино автомобили с газова уредба.

Може и да съм невеж ,но се сещам ,че само в Корея правиха някакви плахи опити.

Та с две думи:За бога колеги не чупете колите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си преценява сам кое е по-добре.

Моето мнение е, че когато направят сериз където ми дават ПЪЛНА гаранция, че няма да ми скапят мотора и си поемат евентуалните щети и разходи предизвикани от некадърен монтаж на газова..... Аз съм първи там! Цената е без значение.

Но! Понеже това в БГ е утопия - виж ми подписа B)

Редактирано от Satriani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не разводнявам темата ама плахите опити отдавна са минало и доста марки включително и европейски(дори и любимата марка, В4 Авант с вградени в пода бутилки за природен газ, за справка Ауто Билд) се ориентират към алтернативни горива(от всякакъв вид)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...