Jump to content

A4 1,8TQ AEB GT3071


Recommended Posts

Хах, аз не казвам, че не съм му цъкал минуси въобще, някъде където съм сметнал за подходящо съм праскал минуси, но чак да му дебна всеки пост и като изсере нещо да го минусувам това е смешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, аз не го дебна... следя си 4-5 теми тук и като го срещна го праскам :D

Това разбира се в кръга на шегата! Не мога да разбера какво толкова има Шпека против Келеша. Доста ми е помогна от разстояние за вече стария проект, а когато мапваше първия път си свърши работата безкомпромисно! Единствения минус, е че е в другия край на Галактиката, и ако се счупи колата във Варна трябва да се провеси човек на най-близката греда, но това няма никакво отношение към работата му, а както се вижда, не е като да не е направил сериозни автомобили. Ако се огледа човек 100% ще намери други мапери за дъвчене и ще има доста повече да се дъвче ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че къде съм казал, че не ме кефи ? Просто ме дразни като се осере нещо и после било нормално и той не е виновен. Онова за укрепването на турбото беше върха на глупоста. Както и де, не ме боли за мнението на който и да е още по малко за некви минуси на некви комплексари.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпек, работата е че ти никога не си имал вземане даване с Тони, обаче си компетентен много относно работата му и отношението му! Не мисля че можеш да срещнеш по разбран и готов да ти помогне тунингар...много хора могат да го потвърдят това, дори такива които са го виждали един път за 10 минути! Дразнещо е че се мъчиш да го храниш, при положение, че е доказан в БГ стократно и едва ли има некой който да го отрече тва :respekt:

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това преди или след като му дадеш паричките. А ве аз нема се женя за него ве, квоме боли дали дали играете шах или нещо друго. Мен ме боли кво твори в работата си. А там не е напраивл нещо дето да е кой знае кво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измери ми колата на диното без пари, без изобщо да съм имал намерение да я меря, бях по съвсем друг повод при него... :respekt: Скимна ми един ден че ше меря колко дава на 400м, обадих му се и човека дойде на момента на магистралата, остави ме да напрвя колкото си искам ръна, докато през тва време си вършеше работата на паркинга в колата с лаптоКа.... :respekt: Има ли смисъл да се казва нещо повече?

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измери ми колата на диното без пари, без изобщо да съм имал намерение да я меря, бях по съвсем друг повод при него... :respekt: Скимна ми един ден че ше меря колко дава на 400м, обадих му се и човека дойде на момента на магистралата, остави ме да напрвя колкото си искам ръна, докато през тва време си вършеше работата на паркинга в колата с лаптоКа.... :respekt: Има ли смисъл да се казва нещо повече?

А сега разбрах защо обикаляш форумите и го защитаваш до смърт. Знае той на кой да пусне аванта. Умен е признавам.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега разбрах защо обикаляш форумите и го защитаваш до смърт. Знае той на кой да пусне аванта. Умен е признавам.

А аз не разбирам ти къв го играеш :steinigung:

И сега,да не ме питаш и мен защо,как и къде: с Тони съм говорил точно веднъж по телефона,и въпреки глупостите който му говорих тогава,не ме отсвири,а ми обясни какво мога и е разумно да направя по колата си тогава. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е че с Методи нормален разговор не може да се проведе през форума!Затва пък се носят слухове, че на живо е доста тихичък и скромен, каква изненада... :rolleyes:

Шпек, ако влагаше и половината от услията да си шута на форума, в тва да не изглеждаш като плондер настъпал мотика, щеше да си перфектен! :hilezh::lol::lol:

Редактирано от mityo
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси мазалото....целиО съм у F5 :hilezh:

ай цеци да не бара таа тема,нали неговата си е стерилна,чиста и неопетнена :hilezh:

Методи,кАжи са ,що храниш секи тунер и мапер в БГ дееба мааму :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как що? Явно в БГ няма тунер/мапер дето да му е на акъла и на постиженията. Не е решил, не е вкарал стрийт кола в 9-ките... Ма то и кво да се занимава, кат няма конкуренция. :lol:

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз не разбирам ти къв го играеш :steinigung:

И сега,да не ме питаш и мен защо,как и къде: с Тони съм говорил точно веднъж по телефона,и въпреки глупостите който му говорих тогава,не ме отсвири,а ми обясни какво мога и е разумно да направя по колата си тогава. :respekt:

Щом си говорил по телефона това променя всичко.

Явно е че с Методи нормален разговор не може да се проведе през форума!Затва пък се носят слухове, че на живо е доста тихичък и скромен, каква изненада... :rolleyes:

Шпек, ако влагаше и половината от услията да си шута на форума, в тва да не изглеждаш като плондер настъпал мотика, щеше да си перфектен! :hilezh::lol::lol:

А ти ако влагаше точкова усилия са научиш нещо за колите колкото да се подлагаш на келеша ега те огре още некоя аванта, немаше да си толкова залупен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти ако влагаше точкова усилия са научиш нещо за колите колкото да се подлагаш на келеша ега те огре още некоя аванта, немаше да си толкова залупен.

Интересно с тия задклавиатурни геройства как не си ял бой още..., май добре правиш че не ходиш като те канят хората по сбирки да покажеш извънземното лимо с ранния спул...

Редактирано от MK4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно с тия задклавиатурни геройства как не си ял бой още..., май добре правиш че не ходиш като те канят хората по сбирки да покажеш извънземното лимо с ранния спул...

Ох на мама форумния герой. Интересно защо като някой не се мазни/съгласява с тълпата го хранят масово. Аз казах защо примерно не харесвам келеша с примери, ти що не вземеш да ме обориш с нещо смислено вместо да пишеш тъпотии.

ама па нема друг ,дето да ви полива кротичко така сичките :hilezh::lol:

Не спами щото ше те докладвам и ще изтрият темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз казах защо примерно не харесвам келеша с примери, ти що не вземеш да ме обориш с нещо смислено вместо да пишеш тъпотии.

Еми ето ги мойте смислени примери:

Келеша например има 10 секундна стрийт кола тон и половина, кара на всяко драг състезание и мапва бързите коли на половин България.

Ти пък например имаш 15 годишна А6-ца на газ, никой не я е виждал и мерил на дино и си въобразяваш че даже е бърза...

Да продължавам ли с примерите?

Редактирано от MK4
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве, той шпека, не само от газирани совалки разбира, ами кат' футбалер и еф едно разбирач го раздава. Идея нямам, колко много са налагали в прогимнацията, обаче ефекта е покъртителен :steinigung:

Митак, коша е машината на времето, батко. Желая всякакви спънки да секнат и белким стигнеш до НА Варна и обратно :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ето ги мойте смислени примери:

Келеша например има 10 секундна стрийт кола тон и половина, кара на всяко драг състезание и мапва бързите коли на половин България.

Ти пък например имаш 15 годишна А6-ца на газ, никой не я е виждал и мерил на дино и си въобразяваш че даже е бърза...

Да продължавам ли с примерите?

Демек стандартните глупости си плещиш. Нищо конкретно от това което аз съм написал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Методи, аз колкото и малко да разбирам от коли все ми е плюс, шот някси не ми е хоби да го играя старт от скрапа маза инвентър, тва дали го осъзнаваш?Обаче пък си имам доста дриги интересни занимания, дето 200 литров бидон за зеле нема как да практикува, дори и да може да си го позволи :rolleyes: Абе като спреш да крепиш на жена ти дудата и почнеш по собствена воля да излиш като се стъмни, ела ми давай наклон на змея :lol:

П.п. Викаш 10сек. кола 1500 кила е ала бала за разлика от мега спулващия кенеф дето никой не го е виждал :lol: :lol: :lol: Прераждане, батьо, не виждам друга алтернатива....

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...