Jump to content

A4 1,8TQ AEB GT3071


Recommended Posts

И ето го така дългоочакваното клипче на г-н Бавен яхнал дългото хАуди... :D 
 
На първия клип тръгвам от светофара на кино арена и карам към Икеята, тоест леко нанагорнище. 
Втория е от ОМВ-то след Икея до нанагорнището на Студентски. 
 
И двете клипчета са до 6 200 / 6 400 оборота. Мапната е до 7 200 и бута то прекъсвач без да разпада налягането. Сменям бавно, тъй като държа и телефона, пък и толкова си мога...   :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=IkddexDUVRA

 

http://www.youtube.com/watch?v=LSnzDwS3Yys

 

p.s. Сега загледах клипчетата - моментерн разход - 51.9/100km :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да караш голф 2 на газ не е срамно ;)

Верно ли съм се прецакал и като съм си купил дизел ? Ебати живота скапан ... :(

Малко оффтопик - Добре се набирВа аудито, нищо, че така казано 'се едно на етапи го зимаш тфа околовръстно. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баа много върви таз Б5-ца да не е имала нещо общо с свинарника в сахара? :flehan: :flehan:  :hilezh:

Редактирано от rado_cerber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баа много върви таз Б5-ца да не е имала нещо общо с свинарника в сахара? :flehan: :flehan:  :hilezh:

гледам ,пак влизаш в територия ,в която си бос ,по папуци....ама тоо път ше го счета за абсолютна провокация и изобщо нема ти обърна внимание

и по-добре никой да не ти обръща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж по кое време е писал, вярвам бил е на кило крушова шльокавица и се е присетил за златните години на село, пред оная плевня от кал, дето беше първородната майка, закърмила с живот онова червеното творение с надлъжни ивици като на скункс и фейс на броненосец. Няа му се впрягаме, знаем, че ароматите при него са силно развита типично присъща на същия тоя ивичест звяр черта.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На какво налягане е и колко конски сили и nm изкара? Гледам,че на първа фулл бооста идва от 5000+ оборота

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента е на 1.8/1.9, около 400кс. Не съм 100% сигурен, тъй като Жимито е присъствал на мапването. Той може да сподели повечко подробности. Относно налягането не съм сигурен, че можеш да се ориентираш по този клип, тъй като чак на края на първа натиснах педала до долу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе добре се набира погърмелника ;) Респект.

Може някоя вечер да се пуснем от летящ ей така за ташака, не че имам какъвто и да е шанс с моя танк.

Редактирано от kocta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам чат пат кола с Брембо от Бокстер задно сложено отпред на кола която с мен вътре тежи около 1400 кг. , на 300мм дискове , спира уникално добре от доста висока скорост . :respekt:

Ще ме накарате да дублирам сетъпа й в котвата ми , и да ви видя тогаз , и на бензин и на газ .

Редактирано от Cordoba16vt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка,рискуваш да ти влетят през кокалчетата сичкото 1.8Тръц оунъри и да стане мармалад у темата (сефте) :hilezh:

Направи като моя сетап,дето развивАхме едни скорости след Овердрайв ако помниш??? :rolleyes:

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След овердрайв ще е със сигурност. С твоя сетъп преди Овердрайв няма как да се случи каквото и да е било, ако ще и от Орлов да я пришпориш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме накарате да дублирам сетъпа й в котвата ми , и да ви видя тогаз , и на бензин и на газ .

Излизай със сеата довечера, с котвата ще плаваме лятото на марина Диневи   :D

 

Ванка,рискуваш да ти влетят през кокалчетата сичкото 1.8Тръц оунъри и да стане мармалад у темата (сефте) :hilezh:

Направи като моя сетап,дето развивАхме едни скорости след Овердрайв ако помниш??? :rolleyes:

 

Е той си има бърза кола ве, къде го лъзгаш тоо презокеански лайнер да тунингари  :hilezh:

 

пп Твоя сетъп в кола като твоята не се местеше, представям си в неговата какво ще е  :bgdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...