Jump to content

Помощ за избор на А4 В6 седан дизел


Recommended Posts

Здравейте, колеги! Дойде време да се разделям с купето и то много спешно, нещо не се съчетава много добре с бебето :) Естествено новата кола пак ще е Ауди, но този път дизелче - досега никога не съм карал дизел, та реших да се пробвам и аз. След малко теоретична подготовка, като ползвах Search-a на форума :) се спрях на А4 В6 седан с 1.9ТДИ 131 к.с. (може и с 5-те скорости) и в краен случай с 2.5ТДИ 163 к.с., притиснат от бюджет в размер на 10к лв. само за колата. Досега само на обяви съм ги гледал - избора не е много голям, в София има около 3-4 коли, които може би си заслужават да се видят, останалите са пръснати из страната. Благодарен съм на всякаква информация и мнения!!!

А по принцип първо тези мисля да видя:

http://www.cars.bg/u591568

http://www.cars.bg/u529863

http://www.cars.bg/u602423

http://www.cars.bg/u590869

http://www.cars.bg/u595896

Редактирано от kvm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Третата е най готина и запазена,ама не е със оригиналното cd :gruebel:

Доста зле изглежда точно третата заради климатроника, чиито копчета са боядисвани с нещо, претапицирания волан и грозното СД. Гумите са и галоши, а джантите не са от този модел А4 B6! За мен като се абстрахирам от скоростния лост, горе долу става последната обява сребристата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен като се абстрахирам от скоростния лост, горе долу става последната обява сребристата!

А тя въобще не е с изтъркани копчета :hilezh: ,а пък да не говорим за барчето в какво състояние е :steinigung:

Колега,ориентирай се към други обяви..или като стойка и що годе ненамазана,погледни черната..

Редактирано от nuvoari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или като стойка и що годе ненамазана,погледни черната..

Само да светнеш момчето, къде в петте обяви видя черна А4-ка? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да светнеш момчето, къде в петте обяви видя черна А4-ка? :hilezh:

Прав си ..тъмно синята,четвъртата обява :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.5тди изглежда най запазено,но е малко по скъп за подръжка обаче ако е запазен си заслужава да се види :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си струват да се гледат само 1,4,5 :) . И 2-рата си става, но ако се абстрахираме от двигателя :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за мненията - и на мен синята най-много ми хвана окото и затова съм я изтипосал между другите, ще я видя задължително нея.

А тези дни ще се опитам да видя другите обяви в София, но май и до Кюстендил ще се ходи за последните две. Само дето там изобщо не ми е ясно къде да я закарам на диагностика. Както е тръгнало, май накрая ще взема една на късмет, че няма много време да мисля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не на късмет... може голям таралеж да си вземеш така...

На запад приличните Б6 струват мин 6-7 евро. Ако тези са без документи са на над 300К км. И аз искам такава, както и едно приятелче избира кола в тоя ценови рейндж, но се чудя 7 евро за 10 годишна кола, която дори не е голяма...

Редактирано от JRushmore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега свържи се с колегата teodorkn.Той е от Кюстендил ,да им хвърли едно око,на мен ми сърши идеална работа и ми спести напразно ходене на 500км.

Тази от Пазарджик не си струва,колега я гледа когато си търсих такава.

Джамбазина не ми даде точно обеснение защо липсва кората над акумулатора,а на въпросите по тел."Как са гумите и работи ли климатика"-отговорите бяха ; "ти гуми и климатик ли купуваш или кола?

Колата се продава от м.ноември.

Сам си прави сметка. Успех. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте мотора и трансмисията, окачването...стига с тия копчета...Не струват и много, който го дразнят си ги сменя и става нова отвътре...Стига седалките да не са изсипани и вратите увиснали и като цяло да е смазана от каране...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж и тази В Плодвив

Ако се гледат копченцата има темпомат, подгряване на предните седалки :rolleyes: и 6 скорости.

Над бюджета е...ама не изглежда зле.

ама е и коНби

Редактирано от TIHO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впечатлих се, изглежда супер. :respekt:

Като оборудване е добре, като състояние на интериора на снимки е перфектна.Цената е добра, даже за тези екстри ми се струва ниска.

Като се замислям ако аз си търсех Б6ца с кеф бих отнесъл някаква така изглеждаща.

Слагат и се едни 17ки/18ки, трилъчев волан, RNS-E и става бижу. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фона на другите Б6-ци, които се предлагат в момента, това Пловдивското е направо супер. При това цената му наистина не е хич висока, като за конкретния модел и екстри. И аз бих го погледнал, ако си търсех такава кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак понякога изпадам в мисли защо не изчаках 3-4 месеца за покупката на моята кола. Но винаги чуждата кокошка е пуйка. :D Единственото, което не ми харесва е махагона(моята и тя е с махагон, но по-тъмен), но това е чисто субективно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак понякога изпадам в мисли защо не изчаках 3-4 месеца за покупката на моята кола. Но винаги чуждата кокошка е пуйка. :D Единственото, което не ми харесва е махагона(моята и тя е с махагон, но по-тъмен), но това е чисто субективно.

Мен пък точно този по-светлия ми харесва, води се vavona.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...