Jump to content

Боядисване предна решетка & апарати


Recommended Posts

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

поне за моите естетически разбирания :rolleyes:

Всеки с разбиранията си :bia: Не ме заболя толкова това че всеки си има разбирания и изразилите мнение по темата не им харесват нещата, които съм направил на колата, колкото това че някои от нещата по колата били 'циганийка" за всичко което правя 1-вото за което помислям преди това е дали няма да стане голям кич/селяния/цигания и едвали не да се сравнява моята кола с разни интересни ексземпляри, които се мяркат да се продават из cars/mobile, които са върха на циганията...

Със здраве :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БоЙдисани спирачни апарати са нема такъв смех,когато са оригинални!

Зависи как са боядисани, според мен. Моите са черни и хем са боядисани, хем няма акцент върху тях, щото са смешно миниатюрни.

022812328-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Имам един въпрос колега относно предната ришетка,хромираната лайсна директно ли я боядиса или я шкури и ако може да ми обясниш как се смъква решетката иначе се е получило страхотно!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте, взех днес задни накладки и утре ще ги сменям, та си взех и червена боя за апаратите. Боядисах ги с четката докато още беше светло,ама така и така имах боя и вапцах и ламарините. Чудя се утре като сменям накладки дали да боядисам ламарините черни или друго а не червени,като сега или да остане така . Ще пробвам да сложа снимка.:-)post-95823-0-73506700-1437767714_thumb.jpost-95823-0-30305100-1437768197_thumb.j пп.Със джанти не е толкова крещящо ,само се загатва леко при вглеждане . Те и дисковете са за смяна ама на есен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре черни да. Иначе решетката не става с тия спрейове, след последното боядисване се задържа по-дълго, но пак се пообели. Ще трябва да се търсят други варианти.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...