Jump to content

Боядисване предна решетка & апарати


Recommended Posts

Ама тя американка ли е твойта колица?

Иначе относно спойлера, и аз съм на мнение, че е по-добре ако е лип-че, а не такъв. И джантите определено трябва да ги смениш с по-големи и друг модел. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ама тя американка ли е твойта колица?

Иначе относно спойлера, и аз съм на мнение, че е по-добре ако е лип-че, а не такъв. И джантите определено трябва да ги смениш с по-големи и друг модел. :zustimm:

Американка, американка. Не знам мен лично лип спойлера не ме впечатлява особено, харесва ми моя спойлер :hilezh: Джантите... ще им дойде време и на тях, на тия мойте дали мога да им взема 250-300лв?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За спойлера, няма да ти се мешам, всеки си има собствен вкус. :bia: А относно цената на джантите аз немога да те ориентирам, но като ги гледам така...там някъде. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тоя спрей нещата не се получават трайно...може да се свали никелираната повърхност с перхидрол или по-добре да се облепи с фолио,аз така направих на БМВто ми и няма люпене,няма и разлепване...

тоя спойлер и според мен не стои на А4 ,дет викат ...лично мнение :)

БоЙдисани спирачни апарати са нема такъв смех,когато са оригинални!АКо са брембо,ок ..иначе е цирк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БоЙдисани спирачни апарати са нема такъв смех,когато са оригинални!АКо са брембо,ок ..иначе е цирк.

А, ако са оригинални брембо !? :hilezh: ОК ли са или са цирк ?!Само брембо ли може да се боядисват и само те ли са големи !?

Боядисването в различни цветове(червени, сини, зелени, жълти, бембени) няма нищо общо с големината на апаратите !Може да си ги пръскаш квито си пожелаеш, все ще е по-добре от заводски ръждив цвят. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете коли с брембо дето карам са яко ръждиви не боядисвани от завода.

Което не пречи да спират 3+ тона доволно добре... боята е за естетика нищо повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми аресва, има по-завършен вид задницата

с тоя спрей нещата не се получават трайно...може да се свали никелираната повърхност с перхидрол или по-добре да се облепи с фолио,аз така направих на БМВто ми и няма люпене,няма и разлепване...

тоя спойлер и според мен не стои на А4 ,дет викат ...лично мнение :)

БоЙдисани спирачни апарати са нема такъв смех,когато са оригинални!АКо са брембо,ок ..иначе е цирк.

Че фолио държи ли се добре на джанти? Смисъл като го нагряват гуми/спирачки не се ли скапва нещо :gruebel: А за спирачните апарати по-добре така от колкото ръждиви, това беше идеята :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С помощта на колега от тунинг форума сътворихме това

28af03f7f9e7e470.jpg

91b7bf0443d070b7.jpg

Май много кич става с червения кант :lol: Иначе само черни биват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ако са оригинални брембо !? :hilezh: ОК ли са или са цирк ?!Само брембо ли може да се боядисват и само те ли са големи !?

!Може да си ги пръскаш квито си пожелаеш, все ще е по-добре от заводски ръждив цвят. :lol:

То може и с каруца по бул.България да се пуснеш,никой нищо нема да ти кае,ама секи е наясно за къв ром иде реч.... :hilezh:

Дадох бреНбо за пример,много добре знам какви други апарати съществуват....всички останали чугунени спиратели е пълен провал да ги боЙдисваш!Ако са ръждиви,просто им свалям ръждата и тва е.

Цветните апарати привличат погледа и вниманието,защото са хубави ,ефективни и най-вече големи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, този спойлер отзад като за гугутки в парка! Разкарай го, човеко! Моля те!

Ужасно си оплескал колата, за толкова малко време, откакто я купи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, този спойлер отзад като за гугутки в парка! Разкарай го, човеко! Моля те!

Ужасно си оплескал колата, за толкова малко време, откакто я купи.

:zustimm: :zustimm: :zustimm:

И сенника на задното стъкло е ужас.

На тази кола са и достатъчни хубави накрайници на ауспуха, ескови джанти и лъскава боя.

Цветните апарати привличат погледа и вниманието,защото са хубави ,ефективни и най-вече големи :hilezh:

Кажи и за барабаните с цвят червен, че боядисах на Шкодилака :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оле оле оле оле майкоооооооооо :hilezh: Спри да правиш квото и да било :lol:

Сваляй пейката от там.Не си мотай главата с къвто и да е тунинг ;)

Вземи си хубави джанти и нищо друго не й е нужно на тази кола :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изакал си се и според мен.Какъв е този кафяв цвят?На кое се връзва този цвят?Виж така като са тъмни какви малко и невзрачни изглеждат.А тази пейка....Имаш време да спасиш колата от поредния цигански тукек екземпляр.

За апаратите няма да коментирам,защото според мен не е толкова фрапиращо и кичозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо боядиса и накладките :gruebel:

Не ми се облепваха и те, а и не виждам какъв е проблема, не е имало драми след боядисването със разни звуци при спиране, а и те бяха в цвят "ръжда" преди процедурата hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:unsure: Как ме нахранихте набързо... на мен ми харесва как седи спойлера, мисля другото няма значение, аз не я правя колата за да се харесва на другите и в същото време се опитвам да не е циганийка и ако на тоя спойлер черните джанти (изкл. тези с червения кант тва ми седи много кичозно, поне на моята кола) и сенника викате селянийка... май просто не ви харесва нищо освен стоковия оригинален вид и значи съм сбъркал форума отностно дискусиите на тема оптичен тунинг. И все пак да споделя още нещо. Изпадна ми траснарантен черен спрей и реших да затъмня стоповете, станаха малко по-тъмнички от колкото исках, но и така ми харесват. И държа да отбележа че проведох теста със светлините да видя как светят на дневна светлина и всичко е ОК, личат си достатъчно.

d41a85e782b2fe50.jpg

3927e84ef700d002.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е на теб да ти харесва :zustimm:

Но ако търсиш отзиви- както и другите ти казаха, много лош краен резултат гониш, поне за моите естетически разбирания :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...