Jump to content

Проект Ауди S2 - ghostdog


Recommended Posts

От ментетата тези можеби са най-добре! Тоест мойте... Колегата е прав 700лв за фарове втора/десета употреба и на мен не ми се даваха. Ментетата на някой му харесват на някой не но мога да кажа че светят по-добре от оргинала а пък ако стане нещо няма да ме боли толкова колкото за Хелата и има от къде да взема още дори и по-евтино....

post-4541-0-48440100-1339053364_thumb.jp

Редактирано от Nik0las
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още нямам, но ще ги купя, дебна постоянно, ако изпадне добра оферта ще взема, проблемът е, че не искам фарове втора употреба, а не ми се дават 700лв за фарове с лупи <_<

не, прав си

То за 700лв. трудно се намират дори и втора употреба лупести фарове.

Аз си купих още една кола заради лупестите фарове и добрата боя :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това ме притеснява, ако стане нещо с хелата какво правя? Цената която цитирах е за чисто нова хела, един познат ми пусна оферта специално за мен, но се чака 3 седмици. Демек става греда чупи се фар или два и кво 1 месец няма да си карам колата, защото ще чакам доставка на фарове или тук ще обикалям по моргите да търся други, това за мен е лудост, а китайчетата ги има навсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Не обичам да оставям нищо за към края, за да не стане така, че да имам готова кола без фарове и да търся тепърва фарове. Оригиналните трисекционни рефлекторни фарове, много ли са зле като светлина?

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ги имаш,можеш да си ги направищ лупести за не много пара...но ако ги нямаш,по-д-бре си купи направо с лупи.

аз мисля ,че е въпрос на желание тва....независимо от цената

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Да раздвижа малко темата, към списъкът на закупените части можем да добавим:

демпферен маховик от AAN и 6 степенна скоростна кутия от 180 коня душегуб с външен маслен кулер....модерна работа, явно тия душегуби много повер имат

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

едни 200лв желязо

575316_3775651924208_1840481413_n.jpg

401894_3775652404220_682641909_n.jpg

FTL

diff 35/9 3.88

1 3.750

2 2.059

3 1.320

4 0.933

5 0.711

6 0.561

Reverse gear 3.455

някой има ли идея колко са големи оригиналните маслени радиатори на тези кутии

едни 120лв желязо

599372_3775683925008_1392143242_n.jpg

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какъв заден диф ще караш, защото от инфото, което си дал за скоростната кутия тя е с 35/9 предавателно число на предния диф. А диф-овете на С2-ките и петаците са 37/9.

Редактирано от NoWay
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяташ, че ще взема първият диф за купе който ми попадне без да гледам??????????????????????????????????

Преди да взема кутията говорих с доминатор, той каза, че има диф от купе с 3,88 предавателно чисно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

:bia:

няма грижи, говорил съм с 1-2 човека преди да взема кутията, ако не са ме подвели имам диф който ме чака да го платя, в противен случай ще импровизирам

П.П. единственият проблем в този случай е, че се отказвам от задният диф от V8

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли практика за разпробиване на маховика, при желание да се сложи друг модел притискател на който дупките се разминават?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май има. На Ицо-М Киро от Драгповер му го прави. Там целта беше на едномасов махових от 1,9тди да пасне притискател от 3,0ТДИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е такава на демпферният маховик от AAN да сложа притискател от 2.0TDI с керамика, докато събера пари за стоманен едномасов маховик и RS2/Spec 3+

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес намазах доста части с любезното съдействие на доминатор-а, много приятно момче, всеки път като отида при него намира с какво да ме заинтригува, аз нали съм със слаби ангели грабя ли грабя:

- съединител от AAN, втора употреба, точно такъв ми трябваше

- предна броня от компетишън която бях платил преди доста време, не знам Алекс как я е опазил толкова време да не я прибере някой, но днес сварих да си я взема, сега ми е в стаята да си я гледам

- бензинова помпа от механична инжекция или нещо от сорта, доколкото знам, моторът който взех е каран със същата на тази мощност и не е имало проблем

- перфектна рейка - като нова, че тази с която взех купето се беше поразтекла като лейка и и трябваше рециклаж

- тялото на климатроника с клапите и управлението

- дИбела задна стабилизираща щанга

- тръбата за разпънката между бомбетата

- серво с голяма тенджера или там както се нарича, не знам дали има разлика, ама е по-голямо :blink:

- гредата зад предна броня

- гредата между фаровете

- тампони за двигател и лапи

- предни шенкели от ве6 за голям лагер и полуоска с големи шлици

- ляво огледало

- задни спирачки които трябва да си взема следващият път

Остават:

- фарове

- мигачи

- халогени

- предно стъкло

- преден капак

- предни калници с мигачи

- кардан

- заден дифф 3.88

- магаре задно, че за 6 степенната кутия било спешъл, така ми казаха

- генерация

и ще минаваме на ГТП

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Бате аз като не разбирам нещо, слушам като ми говорят, но не запомням нищо, такаче може и да съм се объркал за магарето. От цървеното ауди оплаквания нямам, винаги като съм удрял на камък се е включвал подобаващо. Я раздуй ти твоята кутия с какви лапи я сложи, че имам някакви бегли притеснения, че няма да стане с нейните си лапи на предното магаре.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за предно стълко мога да ти предложа от ауди б3- оригинално и няма забележки

съжалявам за спама !

Успех с проекта !

Редактирано от RISTEE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля предложенията за части да са на лс. Когато стигна до стъклото ще го мисля, за сега съм доста далече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...