Jump to content

Питанки относно А4 B6/B7 - Vol. 1


asenovb

Recommended Posts

Ако се вземат подобни на тези, които съм си сложил на плафоните на задния номер, а те светят доста прилично, мисля ще е с добра осветеност.

Аз също смятам, че ще светят прилично. Казвайте кога ще се събираме и да започва сглобяването. :hilezh: Коелга ти от къде си от София или от Плевен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Ако ме питаш за диодите незнам не съм виждал такива. Но може.

Ако ме питаш кога ще се събираме аз съм навит още за утре. След работа ще се събереме някъде удобно и за тримата място и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диоди предлагам да се купят оттук - http://www.led.omega-light.com/AutoLED/autoled.html#can_t10

Има от 1лв до 12.50, всеки да прецени.

През седмицата, след работа става тъмно и по-тегаво за работа. Аз, ако нали искате да действаме заедно, щях да предложа за уикенд среща =)

Какво ще кажете за тези предложения?:

Canbus T10 2x5050 - W2x120

Бял

T10

2 / 5050

Консумация 12V / 0.6W

3.75лв

Canbus%20T10%202x5050.jpg

Canbus T10 5x5050 - W350

Бял

T10

5 / 5050

Консумация 12V / 2W

5.00лв

Canbus%20T10%205x5050.jpg

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става ще го оставим за през уикенда. А за диодите мисля да ги купя от едно магазинче до румънското посолство. Но това може и после те като се монтират лампите диодите лесна работа. Ако пък случайно не ни харесва как светят. Ще се мисли нещо друго знаеш как е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оК.

Аз утре ще ида до Омега Лед в Студентски Град... =)

А някой има ли идея, защо от плафона излизат 4 кабела, които се съединяват и влизат на две места?

Ето аз, как ги направих ? Дали ще има някакъв дерт така?

Павел ?

p1030810r.jpg

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти знаеш ли, че някъде имам такива диоди още от предишната ми кола. Нека да се стъмни и ще отида да сложа един диод на плоафона отзад в багажника. Ще го снимам как се вижда.

Иначе няма съмнение че най-добрия вариант е ТОВА, но въобще не ми се дават толкова пари :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И най вече виж, дали като затвориш багажника, диода остава леко да свети...

Е... виж за свeтлианта, аз нямам съмнение че всичко ще е много добре, единствената ми тревога е дали диодите, няма да остават съвсем леко да светят дори и при затворена врата...защото някъде се наблюдаваше тая аномалия...

Слаба ли е светлината?

p1030812.th.jpg p1030811b.th.jpg

Диода е два пъти по-слаб от първия, който съм дал малко по-нагоре, който е по слаб от втория... ;)

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз такива диоди, които остават да светят, не съм срещал.

Иначе тези вторите,от които си предложил със снимки, мисля ще свети повече, не е като първия само с едно светулкаhilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пъривя е с две светулки, от двете страни :)

Аз съм виждал, на плафоните в купето много често остават светещи...примерно на 10% от това, което светят като се пусне

Снимките последните две, дето съм пуснал е само с едно диодче

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Първата е с 2, втората с 5, разлика 1.25лв.

Аз мисля, за вторите, че са нашите.

Чудя се да дам ли 40лв. за 8 и да сменя и на червенте плафони, така и така ще отваряме корите и ще се чупят щипки, да не е без хичhilezh.gif

но има ли смисъл те да свтят толкова силно, от друга страна си мисля? gruebel.gif

Редактирано от asenovb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата е с 2, втората с 5, разлика 1.25лв.

Аз мисля, за вторите, че са нашите.

Чудя се да дам ли 40лв. за 8 и да сменя и на червенте плафони, така и така ще отваряме корите и ще се чупят щипки, да не е без хичhilezh.gif

но има ли смисъл те да свтят толкова силно, от друга страна си мисля? gruebel.gif

Според мен няма смисал да светят толкова силно( ще заслепяват). А пък и за да ги сложиш не е нужно да махаш кората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефане, успя ли да пробваш диода в багажника ?

След малък тест, аз смятам за начало да сложа от тези - T10, 2 / 5050, Консумация 12V / 0.6W, 3.75лв Ще светят една идея по-силно от това, което за мен е перфектно.

p1030812.th.jpg

...да сменя и на червенте плафони...

Ще светиш като сигналните лампи на самолетите :lol:

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой колега да разполага с инфо от къде да купя антени за оригинален тв тунер .Може оригинални от някоя ударена кола ,може и автърмаркет от световните фирми.Четох ,че колегата М е монтирал двойни антени kenwood,но какъв модел и откъде да се купят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам 1 въпрос към вас! :)

Притурката на задната ми броня е спукана искам да я смена.Интересува ме при АВАНТ и СЕДАН еднакви ли са?Понеже мойта е седан,а намерих от авант.Благодаря :zustimm:

Става въпрос за Б6

Редактирано от Danielle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефане, успя ли да пробваш диода в багажника ?

Пробвах го. Стана добре. Когато го снимах небеше още много тъмно.После гледах мачовете и нямаше време да пиша.

205vbrd.jpg

2qjdf2t.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А остатъчна светлина, като затвориш багажника или не погледна...

Аз бях до Омега Лед, купих такива http://www.led.omega-light.com/AutoLED/Autopics/Canbus%20T10%202x5050.jpg

5 лв с ДДС

С кан бус коректор на грешки за изгоряла крушка. И след като затворя багажника, свалих седалките, гледах и не видях да остава остатъчна светлина

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А остатъчна светлина, като затвориш багажника или не погледна...

Аз бях до Омега Лед, купих такива http://www.led.omega-light.com/AutoLED/Autopics/Canbus%20T10%202x5050.jpg

5 лв с ДДС

С кан бус коректор на грешки за изгоряла крушка. И след като затворя багажника, свалих седалките, гледах и не видях да остава остатъчна светлина

Абе не съм гледал дали остава да свети. А по въпроса с този кан бус коректор, гледах по чужди сайтове, че се влиза през ВАГ-КОМА и се задава, че вече свтлината е Лед, а не нормална и няма нужда от такъв коректор. Но не съм сигурен на 100%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го принципно в един магазин в Стара Загора, но в София никъде не съм виждал.

Какво пък толкова, най-много да идем да ударим по едно диско в Ст. Загора и да си купим лента. Така и така сме отишли до там, ще му купим всичките бройки :lol:

Не ,че нещо против да дойдете на диско в Стара Загора да се видим ,но ако искате мога да ви взема и да ви го пратя по куриер :)

Отидем ли на диско, ще забравите за какво сте дошли до Ст.З :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи след като забравим първия път за какво сме тръгнали ,ще дойдем и втори тоя път за изолирбанта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неска ебати ухапания ден...

тия диоди награвят ли, защото аз ги уснах през трансформатор у нас на 12волта и ми се стори, че доста греят.

друго, задните палфони над номера, как да го развия единия, разбита му е главата на винта, няма сваляне.

освен да го счупя? идеи некви ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...