Jump to content

Ауди Кабриолет 1.8Т


Recommended Posts

Вариантът с табло а4-б4 е лесен много, то за това я има тази цялата а4(тук е мястото да изкажа огромни благодарности и респект към Алекс(dominator)). Честно казано това е нещо което не ми се иска да правя и първо ще пробваме друг вариант, ако той не стане ще го мислим.

Исо, няма да е най-бързата, има къде, къде по-бързи, но определено ще е една от най-читавите в България, колкото и нескромно да звучи.

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осмак. Събира се в коша конете са повече от достатъчно и с подходяща скоростна кутия бях направо ошашавен като видех 140км 2000оборота:respekt:

Сори за офф-а, с ква кутия е това 140 на 2000 об, хибрид някакъв или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиркай, ако си решил проблема с новия мотор и старото табло.

Май трябва да се ползва такъв адаптер, за да работи коректно оборотомерът:

msd-8920.jpg

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Бавно, но се напредва.

Така я оставих

16272070424705361350242513XCSOa0UIB65heKLI0AHg.JPG

Така е сега

7410571007721345791350242521cwpD1ITTXi9raU3i2fk8.JPG

Двете сърца

41647436112890804371350242516TMWrT0OiPmSp3iTQFvN4.JPG

За мой късмет се оказа, че турбото не е грам в добро здраве и ще се купува ново.

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата продължава- взех ново турбаланче( тук благодарности на jimi), днес поръчахме всички ремъци, ролки, филтри, масло, гумички и отделно алтернатора отива за рециклиране. Тези дни ще направя и снимки, силно се надявам до края на седмицата единственото оставащо да бъдат кабелите, че вече много ми се дава газ...

  • Like 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K03 029, взех него, защото пасва без никаква заигравка на АЕБ колектора. Утре се надявам мотора да е в коша и горе долу другата седмица да се чуе гласеца. В момента размишляваме какъв кулер да се сложи, защото при компетишън бронята място колкото искаш. Другото което мисля е при кой да се правят настройките , защото със сигурност ще трябва да се пусне още бензец с ко3 29-ката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много добре! Сега ме светни с колко голям кулер си? Твоят според мен е оптималният вариант при комп броня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много добре! Сега ме светни с колко голям кулер си? Твоят според мен е оптималният вариант при комп броня

Мисля, че е 550х180х65мм изход/вход 57мм.

Обаче и по-голям ще влезе, като този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж скоро, за мен си остава проблемът как ще са смесите с това турбо. Мощно ми се искаше да прекопирам софта на някой, който е 029-ка на аеб без други промени ама няма кой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро ме притеснява как ще я мапнат, защото единственият човек , за който се чуват само позитивни мнения е Тони. Но да бия път до Варна е крайно безмислено при положение, че съм сменил само трубото и то не е кой знае какво. За София ми остава вариантът Хеед...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варна не е толкова далеч. Миналия път се бяхме натоварили аз, Ицо (М) и още двама катили и беше супер забавно пътуването... :hilezh::hilezh: :hilezh: Просто трябва да прежалиш един резервоар бензин за отиване и връщане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро ме притеснява как ще я мапнат, защото единственият човек , за който се чуват само позитивни мнения е Тони. Но да бия път до Варна е крайно безмислено при положение, че съм сменил само трубото и то не е кой знае какво. За София ми остава вариантът Хеед...

От кой са тия само позитивни мнения, като изключим миткю ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като смених турбото К03-005 с К03-029,ходих просто да се замеря при Тони и колата нямаше нужда от ремап,спрямо предходния софт.

иди в Хед да те замерят ,пък то ще си покаже :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кой са тия само позитивни мнения, като изключим миткю ?

А от кой са отрицателните, като изключим теб?

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от кой са отрицателните, като изключим теб?

Доста, но не ги търси тука по форума. Не знам защо наживо се мрънка, докато тук не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дух Куче,

"Посмей да кажеш, че проектът ми е лайно!

Само посмей още един път!"

29ge7gz.png

hilezh.gif

Разстреля народеца от упор, човек...

Аз не виждам смисъл от дино-мап за К03-29. Направо като се сложи нещо по-сериозно - тогава дино. И тогава да се приготвят пари за пълни резервоари и прежалени гуми...

Сега нега припатка мотора и да тръгне колата, после един чип и времето ще покаже какво по-нататък. zustimm.gif

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...