Jump to content

Смяна на Samsung Galaxy S II със Samsung Galaxy S III


Recommended Posts

Вчера си играх доста с сгс3, общо взето кефи, ма с нищо не ми върши повече работа от 2-то. Обаче камерата работи брутално бързо спрямо последния. Нищо общо просто. Буквално 3 пъти по-бързо фокусира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свикнах с големия размер за няколко дни. сега е изцяло удобство. наложи ми се да разцъквам един 3gs преди няколко дни, и само като се замисля тъчскрийна, бързодействието и екрана колко ме подразниха.... ужаст

Редактирано от gerardiro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 няма бройки, та взех 8. Понеделник идва.

В България, като влезеш в google play няма подразделение devices, нали? Щото при мен в САЩ има и 16ката е в наличност за 249 пари. 8-ка е 199. В БГ на какви пари се намира?

Прекрасен е телефонът. Днес разцъквах 2-3 часа. Единственият недостатък е че е голям и трудно се борави с една ръка, но може и да са ми малки ръцете.

И на мен ми е неудобно с една ръка на Nexus-а, че е мааалко по-малък, но това ми е любимото неудобство :lol: То за тва си имам и друга ръка :bia:

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че има по една тема за всяка марка, но дилемата ми е между тези 3 модела и не мога да реша. И трите ме радват по различен начин

Хора, какъв телефон бихте си взели ако искате да имате добра машинка в ръцете си?

Колебая се между iPhone(220-280USD ), HTC One X (400-420USD) у Самсунг Galaxy С3 ~55OUSD

иФона е красив, но до колкото знам за всичко на него трябва да се плаща и става хамалогия, a i e poostarql ve4e...

HTC-то ме радва много, по-голям е от а, дисплея не е толкова добър, но пък е много тънък и красив телефон

Самсунга ме радва много, има много добър дисплеи, отлична камера, но ~550 долара за телефон ми се струва откачено...

Отделно чувам някои хора да казват, че HTC One X е по-добър от Самсунга по много показатели, вие как мислите, кое е най-добро като цена/качество и като казвам качество нямам предвид точно здравина и изработка а по-скоро функционалността която има телефона като цяло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук повечето сме "откачени"(както казваш) и даваме много повече от 550 долара за смартфон :D Като фен на HTC бих ти казал One X, но си взех S3 и съм откровено изненадан. Мислех да монтиран от Sensation към One X, но ме разубеди многото споделени проблеми от потребители, отнасящи се до първите му бройки. Дали недостатъците са поправени в следващите партиди - не мога да ти кажа, спрях да следя. Като хардуер е почти идентичен със S3, но няма слот за външна карта. Има 32 gb вътрешна от която 26 са достъпни. Това е и една от причините да избера S3. Според мен изчакай да излезе iPhone 5, за да сравниш. В повечето големи магазини ги има налични. Можеш да съпоставяш директно и което те радва повече - него.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дойде ли ти таблата? Много приятна, честно ви казвам.

Таблета е най-добрия 7'' таблет с който съм боравил, не съжалявам дори за миг. И да не съм спам, чета скоро се очаквало JB за СГС3, а на 29ти Август новия Галакси Ноут.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...