Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 3


sky

Recommended Posts

Имам едно въпросче, възможно ли е да ми светят и диодите в бронята когато са включени и късите светлини, тоест когато е на ауто копчето за фаровете през деня ми светят само диодите, когато се посмрачи малко ми изгасят диодите и светват късите. Възможно ли е да се промени през VAG-COM.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяна от 4-лъчев немулти към 3-лъчев мунтифункционален първо трябва да си проверишп имаш ли модула за управление на мулти волана.

Капачката с емблемата върви с еърбега. Еърбега мисля беше еднакъв на 3 и 4-лъчевите волани, но капачката е различна - с различен релеф отзад.

Монтажът е лесен.

Моя стар волан (3-лъчев, мулти) го продадох мигновено и човекът, който го купи го монтира на една А3 Спортбек, която беше стандартно с 4-лъчев , не мулти волан. Неговият еърбег и капачка я напасна като ряза с макетен нож. Горе-долу стана.

Обаче мултифункцията не успя да я подкара. Липсваше модулът или нещо по управлението. После дали я е подкарал не знам.

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно въпросче, възможно ли е да ми светят и диодите в бронята когато са включени и късите светлини, тоест когато е на ауто копчето за фаровете през деня ми светят само диодите, когато се посмрачи малко ми изгасят диодите и светват късите. Възможно ли е да се промени през VAG-COM.

Диодите ми в бронята светят за дневни светлини, но светят и с късите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще гледам тази в Порше Запад, а другата седмица пловдивската. Тази в Порше ме блазни повече, ама 5к си е разлика мамка му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си самозатъмнявъщи и сгъваеми странични огледала с модули.

Дали се се самозатъмняват сами или ще искат сигнал от централното огледало?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си самозатъмнявъщи и сгъваеми странични огледала с модули.

Дали се се самозатъмняват сами или ще искат сигнал от централното огледало?

Според мен се управляват от централното, защото от там може и да изключиш затъмняването с бутон... поне на мойта каручка може

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и аз така предполагах.

Сега въпроса е кое от 2те кабелчета останали свободни на централното огледало(2 са за захранване и съм ги свързал вече) управлява затъмняването на страничните и къде и в кои модул се свързват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е интересен ретрофит, защо не отвориш една отделна тема за това flehan.gif?

Централното огледало не трябва ли да е поне със 6 кабелчата - за плюс, маса, за затъмняване на задна и още три за страничното затъмняване? Дай номерата на огледалата, с мемори ли са, с колко жици са и т.н. ... има сигурно над 10 варианта на екипировка при огледалата. До колкото знам страничните се връзват към компа на вратата също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледалата са:

автоматично сгъване

автоматично затъмняване

ел. отопляеми и регулируеми

Номера на компа е 4F0 959 792 B

4 кабелчета на централното е само за авто затъмняване

1 +

2 -

3 + закача се за задната

4 затъмняване на страничните

Редактирано от baba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скай, с уточнението, че моята 4Ф си е базова / въпреки леките ,,екстри" / и е куц бензинов кон / факт /...този ефект на обезшумяването е невероятен...

Ей при 180 км в час, вътре нищо не се усеща, няма и шум...Не уморява....Преди с волвото, като вдигна 180 км/ча и вътре шум, шум. Аудите няма такива дразнители...

Ама днес съм под пара....

Човекът каза, че е много доволен от автомобила и от обслужването в ,,Мото Пфое"....

Колата нова взета, тяга имало......невероятно усещане да влезеш в нов автомобил....

Добре, ти притежаваш дизелов Фокус...Но този екземпляр, за който говорим е бензин, вероятно е по-безшумен?

Не знам как дърпа.....1,6 бензин, ръчна скоростна кутия...Не се сетих да попитам за мощността....

Като външен дизайн имат ли разлика Фокус 2006 и такъв 2010-2011г.?

Знам, че нещо имат фейс-лифт....

Такъв Фокус, колко км/час може да поддържа безопасно / за двигателя / на дълъг път?

вътре много ли е шумен?

От колко години го притежаваш?

Как е износоустойчивостта на материалите по интериора?

Има скърцане на пластмаси?

със сигурност ,,Форд" не е това, което беше преди 20 години...В смисъл много са качили качествения контрол и нивото на изработка.

Не смея да карам за ,,тест-драйв" чужда кола....

Редактирано от RaDi_b4
Цитиране на целия предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 кабелчета на централното е само за авто затъмняване

1 +

2 -

3 + закача се за задната

4 затъмняване на страничните

Нещо не ми се връзва да е така май. Нали беше споменал че си с 6-пиновата буксах на централното огледало. Този четвъртия кабел може да е "reading light connector" , за всяко странично ти трябва по едно кабелче да има, няма логика иначе.

Добре а с колко пина са ти страничните огледала? Номер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега Андрей със ЕС40,трябвали на всеки който ти отговори да му цитираш целия пост?

ами ако ти отговорят 18 човека на постоянните ти въпроси?

моля те спри.... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След малко ще видя кабелите на страничните колко са.

В момента номера на модула във вратата ми е 4F0 959 794 F, каква е разликата с новия 4F0 959 792 B?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го молих,държа му точно един ден.Поне да не пишеше толкова или поне модераторите да наминаваха насам понякога. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...